Grozs

Raksti

Izlem! Izlem un dari

autors: INESE PRISJOLKOVA

Vakar bija konsultācija par sava es apzināšanos un savu īsteno būtību, par mērķa uzstādīšanu un misijas apziņu un meitene man jautā; „kā lai sāku darīt to, kas man tik ļoti patīk un dēļ kā es būtu laimīga, ja tas saistīts ar attiekšanos no darba un šā brīža dzīves veida?”.

Šis jautājums man likās tik nozīmīgs, ka nolēmu to pārrunāt arī ar Tevi.
Cik bieži mums ir situācijas, kad nevaram saņemties neko mainīt, kaut arī sen esam sapratuši, ka šīs attiecības mūs degradē, ka šis darbs mani nedara priecīgu, ka šie apstākļi ir pretrunā ar manu laimes terapiju un pat iespēju būt laimīgai. Cik bieži Tev tā ir bijis?
Man vairākkārt.
Tas bija pirms manas laimes terapijas, kad vēl sensenos laikos strādāju administratīvu darbu, kurā visnotaļ viss veicās, bet es tur tiešām nejutos laimīga. Un arī pagriezties un aiziet nemācēju. Neko mainīt nemācēju. Jo…toreiz vēl nezināju cik svarīgi ir būt laimīgai ik dienas un cik svarīgi ir dot šo laimi (pozitīvu dievišķu enerģiju) citiem.
Tad es vēl nezināju, ka nav iespējams ārdīt un radīt vienlaicīgi. Tad es vēl nezināju, ka 8 stundas esot darba vietā, kas nenes prieku un gandarījumu un darot darbu bez jebkādas iedvesmas, īstenībā dzīvē ieviešas pārāk daudz ārdošas un negatīvas enerģijas. Un tas nekas, ka par to maskā labu naudu vai arī, ka darba vieta ir gana prestiža. Ja darbā esot Tevī pārsvarā ir ārdoša enerģija, tad rēķinies, ka visa Tava dzīve tiek pakļauta tieši šai – negatīvajai enerģijai.
Man manā gadījumā saira viss.
Es attapos tukšā vietā ……un sāku savu laimes terapiju.
Teiksi -nav ļaunuma bez labuma.
Jā.
Bet toreiz es to nezināju.
Un tomēr gribu Tev vērst uzmanību, ja vien piefiksē, ka liela Tavas dzīves daļa šobrīd paiet zem ārdošas enerģijas zīmes, tad zini, ka tas nav atrauts no visa pārējā. Nav iespējams saglabāt labu veselību, labas attiecības, brīnišķīgu karjeru utt., ja lielākā daļa dzīves paiet, darot nepatīkamu darbu, vai esot starp nepatīkamiem cilvēkiem.
Sākotnēji pamēģini mainīt attieksmi, bet ja nesanāk, tad nomaini to, kas Tavā dzīvē ienes slikto enerģiju.
Ja nevari ilgstoši pabeigt kādas attiecības tikai dēļ bailēm, ka būsi viena – tad atmet bailes un pabeidz.
Ja nevari aiziet no darba tikai tādēļ, ka baidies palikt bez maizes – atmet bailes un aizej.
Ja Tu tā neizdarīsi – tad izdarīs ar Tevi. Tici man.
Tur nav variantu. Tu pati būsi visu iegriezusi tik negatīvā virzienā, ka situācija nobriedīs līdz tam, ka tik un tā izjuks. Un tas ir vienalga vai attiecības mājās vai darbā. Bet vēl jo sliktāk, ja tas notiks ar Tavu veselību.
Tā kā – apsēdies un izvērtē jau šobrīd. Un ja ir jāmaina – maini.
Un netici, ka nevar šobrīd iesākt neko jaunu. Es esmu dzīvs piemērs, ka var izveidot jaunas skaistas attiecības, satikt savu lielo mīlestību, izveidot ģimeni, sākt darīt savu sapņu darbu, dzīvot savā sapņu vietā pie jūras, iegūt absolūti labu veselību utt. Visu var sasniegt un būt laimīga, ja vien pati šo laimes enerģiju negrauj.
Un ticu, ka ir zināms diskomforts aiziet no darba un sākt jaunu nodarbi. Un ticu, ka ir ļoti liels diskomforts uzsākt dzīvi vienai. Ticu, ka mainīt dzīvi ir grūti.
Bet atceries vienu – lai enerģijas svārstiņš iekustētos pozitīvā (pulksteņrādītāja) virzienā, tam pa priekšu ir jāpārstāj riņķot pretējā virzienā.
Tātad – lai notiktu pozitīvas pārmaiņas, ir jāaptur negatīvais.
Tajā brīdī, kad nolem kļūt laimīga un saproti, kas ir Tava īstenā būtība un misija, kas ir tas, caur ko Tu personīgi vari un gribi pasauli darīt labāku, tad – dari to. Vairs nekavējies. Neviens mēs nezinām cik ilgs laiks mums ir dots lai saņemtos. Varbūt drusku, bet varbūt nemaz.
Un kādēļ lai atliktu un liegtu sev iespēju būt laimīgai jau tūlīt.
Es drosmīga un dari.
Esi laimīga jau tagad un dzīvo saskaņā ar savu īsteno būtību un īsteno savu dzīves misiju.
Vai vismaz apsēdies un padomā – kas ir Tavas dzīves misija. 🙂

Atbildēt