Grozs

Sarunas

Kā iekustināt savu un kolektīvo enerģētiku

autors: INESE PRISJOLKOVA

Vakar biju Stinga koncertā un tik ļoti uzskatāmi redzēju, kā var iekustināt enerģētiku. Bija tā, ka publika jau bija sanākusi zālē, bet uz skatuves vēl nekas nenotiek. Un tad viens puisis zāles vidū sāka plaudēt. No sākuma viņš to darīja viens un tas bija diezgan ilgi (kādu ½ minūti), bet viņš neatlaidās, un tad viņam atsaucās vēl kāds, un tad vēl kāds – un es vīram saku „tūlīt redzēsim kā iekustēsies kolektīvā enerģētika”. Un jā. Un vilnis aiziet. Un visi sit plaukstas vienotā ritmā un visa tūkstošskaitlīgā enerģētika pulsē vienā ritmā.

Un varēja tā arī nebūt. To puisi no sākuma neviens neatbalstīja. Viņš to darīja viens pats un ilgi, cilvēki neizpratnē uz viņu skatījās, viņš varēja nobīties vai vienkārši apklust, bet viņš tikai turpināja…..un tad visi pievilkās.

Lūk – ļoti labs piemērs priekš mums jebkurā dzīves situācijā, kad gribam iekustināt kaut ko lielu.

Atceros, ka es tā darīju ar mājas lapu un ar Pavasara studiju kā tādu. Es rakstīju mājas lapā rakstus un no sākuma tos neviens nelasīja. Nu varbūt kāds nevilšus paskatījās, bet principā nekādi simti lasītāju tie nebija. Un es tikai rakstīju un rakstīju sava prieka pēc. Un pēc kāda laika viss iegriezās.

Un arī šobrīd – ja man ļoti gribētos iekustināt kolektīvo enerģētiku, es darītu tāpat. Rakstītu, rakstītu katru dienu sev un Dievam par godu. Un mēs visi kopā redzētu kā viss iekustētos. Būtu daudz lasītāju, būtu komentāri, būtu semināri un daudz apmeklētāji.

Viss ir mūsu pašu rokās un vēlmē iekustināt enerģētiku. Gan savu, gan kopējo.

Ja Tev šobrīd ir tā, ka gribi iekustināt biznesu, vai kādu projektu, vai „pacelt” kādu iestādi, vai uzsākt ko jaunu – tad, lūk, puisis, kurš ar aplausiem iekustināja publiku, mums parādīja kā tas jādara. Dari tieši tāpat. Un nešaubies par savu taisnību. Dari, dari un dari. Esi pārliecināta un iedvesmota. Priecājies par to, ko dari. Un Tu redzēsi, kā cilvēki ieinteresēsies.

Reiz to ļoti smuki pateica Andrejs Ēķis (šķiet, ka reiz jau kādā komentārā šo kaut kur rakstīju) – ka ja reiz kaut ko dari, tad ar pārliecinātu ģīmi (viņa teiciens) pat ja iekšēji nemaz tik pārliecināts neesi. Un ar laiku visi pieradīs un iesaistīsies. To viņš stāstīja par savu projektu PiccaTv.

Un vēl – nekad nebaidies piedāvāt personīgi savus pakalpojumus, preces un piedāvājumus. To es atkal varu pateikt pēc savas pieredzes. Šoreiz kā klients. Nav noslēpums, ka es tikko kā gāju pa vedējmāti. Un lai arī man nav īpašu problēmu izdomāt scenāriju vai novadīt pasākumu, bet pēkšņi bijām „uzkārušies” uz mičošanas atribūtikas izvēli. Un kaut kā tas nekustas un nekustas no vietas un kāzas tuvojas un nekas nenotiek. Un pēkšņi man draugos atraksta viena meitene (Līga Tauriņa www.brodero.lv) un piedāvā uzšūt un izšūt pilnīgi visu – sākot no karoga, aubītes, priekšautiņa un beidzot ar spilvendrānām vai manā gadījumā ar miltu un cukuru maisiņiem. Vārdu sakot – visu pēc klienta vēlmēm. Un iedomājies manu prieku un laimi. Es taču burtiski jau Dievam un Sargeņģeļiem biju lūgusi pēc palīdzības. Un re – veru vaļā draugiem.lv un viss notiek. Pateicoties Līgai, es pasūtīju visu kāzām un pateicoties savai uzņēmībai man uzrakstīt, Līga varēja iegūt jaunu klientu (mēs līdz šim nebijām pazīstamas).

Tātad – nekad nebaidies pa tiešo uzrunāt cilvēkus un piedāvāt to, ko Tu dari.

Atceros, ka es tieši tā sāku savā Pavasara studijā.

Redz, kā tad cilvēki varētu uzzināt par to, ko Tu dari. Ir jāizstāsta. Un nevajag ieslēgt Ego lepnību un teikt – gan jau visi, kam vajadzēs paši mani atradīs. Protams, ka atradīs. Bet varbūt Tu pati vari iekustināt šo enerģētiku un, ja vien gribi, paātrināt šo procesu.

Šo visu stāstu tikai tādēļ, lai Tevī rodas pārliecība, ka šis viss patiešām ir atkarīgs no Tevis pašas. Viss, kas Tavā dzīvē notiek, vai viss, kas nenotiek, ir tiešā veidā saistīts ar to, kā Tu pati kustini savu enerģētiku. Jo vairāk kustini, jo vairāk iekustēsies.

Ar mīļuma enerģētiku sirdī,

Inese

Atbildēt