Grozs

Informācija par tuvākajiem notikumiem

Nepalikt pie sapņošanas un parunāšanās vien

autors: INESE PRISJOLKOVA

Nu jau esam vairākas grupas, kas kopā izgājušas čakru enerģijas līdzsvarošanu. Un katrreiz, un katrreiz no jauna apzinos, cik tā ir svētīga lieta un cik svarīga šī atklāsme – ka pietiek sevi sakārtot un mainās visa (mana) pasaule.

Jebkuram pasākumam, jebkurai veiksmei, jebkuram notikumam mūsu dzīvē ir nepieciešama enerģija, kas iziet cauri visām mūsu čakrām jeb kā tagad esmu iesākusi teikt – mūsu enerģijas saulēm.

Nepietiek ar sapni vien (kas būtu 6.čakra), nepietiek ar mīļumu (4.čakra) vai gribēšanu (3.čakra) vien. Mums ir jāizdomā kā to ielaist dzīvē. Kā sazemēt. Kā padarīt auglīgu. – tās ir 1.un 2. čakra.

Agrāk, laimes terapijas sākumā, kad visu to nezināju, tad tīri intuitīvi bieži kārtoju māju vai gāju padarīt ko dārzā. Toreiz to sev kaut kā formulēju, ka jānomierina domas un jāļauj visam sastāties pa plauktiņiem – gan mājās, gan galvā.

Tagad saprotu, ka man bija jānolīdzsvaro enerģija un jāaktivizē divas apakšējās čakras, jo bez tām jau nekas dzīvē nepiepildās jeb citiem vārdiem – nematerializējas.

Bez tām mēs paliekam ar sapņiem, parunāšanos un gribēšanu vien.

Vai Tev nekad nav tā, ka parunā, pasapņo, gribētu, lai notiek tā, vai varbūt tā, bet….tā arī nekas īpašs neizmainījās? Ir? Laiku pa laikam? Vai bieži?

Tādēļ vēlreiz un vēlreiz gribu Tev atgādināt, lai rūpējies par savu sazemējumu. Mūsdienās tas (sazemējums) vairs nav tik dabisks kā senāk. Mēs šobrīd dzīvojam ļoti ātru un dažbrīd “no realitātes atrautu” dzīvi. Mums nekam vairs nav laika. Kļūstam pavirši un neieinteresēti. Mums nav laika veltīties savām sajūtām. Un pilnīgi noteikti nav kad iedziļināties, kā citi jūtas.

Mēs knapi varam paspēt, bet bieži vien arī nemaz nevaram, padarīt ikdienas darbus, kas bija jāizdara jau vakar.

Bet citreiz mūs ievelk kādi paradumi, kas “atrauj no dzīves”. Varbūt seriāli vai varbūt sports vai ziņas, vai citu cilvēku dzīvju pārspriešana, vai varbūt kāda pašu problēma, kas visu laiku iet uz riņķi un nez kādēļ neizstrādājas. Un nemaz nerunājot par virtuālo dzīvi, ko pavadām pie datora. Arī tas atrauj no sevis.

Un tādēļ turpinām domāt par čakru enerģijas līdzsvarošanu!

Klātienē jaunajai grupai pirmā tikšanās būs 9. februārī (raksti uz pavasarastudija@gmail.com vai zvani 29100714 Santai).

Bet zinu arī to, ka ne katram ir iespēja tikt pie mums uz Rīgu uz klātienes nodarbībām. Tādēļ jau rīt, 25. janvārī, klāt ir arī jaunais vebināru kurss, kurā absolūti individuāli, bet tai pat laikā praktiski, līdzsvarosim savu enerģiju, būdami katrs savā mājā un tai pat laikā online tiešsaistē.

Šo atkārtosim, jo mums bija brīnišķīga prakse pagājšgad.

Pirmdienas vakarā plkst. 20:00 esi laipni aicināta uz pirmo vebināru “Diagnosticēšanās un enerģijas testēšana visām 7 čakrām” (pieteikšanās – ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aijai)).

Pēc tam tiksimies ik pa divām nedēļām un katru nodarbību veltīsim čakrām, sākot no pirmās.

Ar mīļumu, Inese

Atbildēt