Grozs

Ineses raksti

Agrā celšanās sievišķības vairošanai

autors: INESE PRISJOLKOVA

Šodien pirmo reizi sapratu  – kāpēc agrā celšanās ir tik ļoti vērtīga tieši sievietēm.

Galu galā – 5os no rīta ceļos jau vairāk kā 20 dienas un visu laiku tas manī vēl nebija izkristalizējies kāpēc to daru, kas manī labs no tā notiek, vai nedaru sev pāri utt. Es kaut kā sevī visu laiku domāju –vai tas ir manas iekšējās disciplīnas jautājums (un iekšēja disciplīna vairāk, protams, ka ir vajadzīga vīriešiem un vīrišķai enerģijai) vai arī fiziskā spēka un enerģijas jautājums, vai gribasspēka un psiholoģiskās noturības jautājums, vai varbūt tas man ir nepieciešams manas apziņas paplašināšanai. Bet tieši šodien es uzzināju un sevī noformulēju – ka šī agrā celšanās vairo manu sievišķību, stabilizē manu iekšējo mieru un harmoniju, vingrošana un ēšanas režīms uzlabo augumu un vairo elastību.

Kāpēc un ar ko?

Tieši ar to, ka visam no rīta pietiek laika un visu var paspēt izdarīt. Kato daru kopā ar vīru un absolūtā mīlestībā. Ka papriekšu tiek laiks veltīts tieši savam vīram un kopējam Veselumam.

Kā zināms, sievietes un mūsu sievišķībai vissvarīgākais ir tas laiks, ko pavadām mājā – savā ligzdā, alā, vai kā nu esam pieradušas justies savās mājās. Un tieši tas ir tas, kas visvairāk mūsdienu sievietei pietrūkst. Viņa ir profesionāle. Viņa ir mamma. Viņa ir sieva. Viņa ir perfekta. Viņai viss ir jāpaspēj. Un tam visam pietrūkst laika. Pietrūkst laika sev un savām mājām. Pietrūkst laika, kad sazemēties un kad būt ar Veselumu. Pa dienu nav kad, vakarā ir nogurums.

Un šorīt, kad ar vīru atgriezāmies no rīta pastaigas un vingrošanas – tas bija ap 6.45. – es lēnu garu ar mitru izmazgāju māju, apstaigāju dārzu, pagatavoju brokastis, kopā visi paēdām un vēl paspējām pirms dienas darbiem kādu pusstundu vienkārši pabūt kopā. Un tad, kad ap astoņiem visiem jau jādodas savās dienas gaitās un man jāķeras pie darbiem, es jūtu, kā esmu sapildījusies ar iekšēju mieru, sievišķību (jo manējie ir apčubināti un palaisti) un pati tagad, dzerot tēju, mierīgi runājos ar Tevi.

Agrākos laikos man šis rīta solis vienkārši būtu iztrūcis, jeb arī pagājis vienā histērijā un steigā (jo visiem viss ir jādara vienlaicīgi) un tādā pat tempā tad, paietu diena. Bet tagad – jūtu mieru un tādu sievišķīgu rāmumu. Darbos esmu tad, kad mājas solis jau padarīts.

Un man patiešām celšanās vairs nav iekšējas disciplīnas jautājums. Man tas ir tādēļ, ka varēšu iegūt šo mieru un laiku kopā ar savu vīru, bērnu, suni. Ka nevis darbs un skriešana ikdienas nodarbēs būs svarīgākais , bet mēs viens otram un tas rimtums, kādā esam kopējā Veselumā.

Jā – šī ir vēl viena atziņa, kas vairs nav gluži pa tiešo saistīta tikai ar sievišķību. Tas noder arī vīriešiem. Lūk – tā ir šī lietu kārtība. Ka pa priekšu dienas sākumā sakārtojam sevi, vēršamies pie Dieva, sajūtam Dabu (piemēram, mums ir tāds īpašs visu stihiju sveiciens, kad harmonizējam enerģijas), sakārtojam māju, domas, ģimenes ritmu….un tikai tad skrienam pasaulē. Un šai gadījumā – lai kāds ir dzīves temps, tad no rīta ieliktais miers paliek Tevī.

Redz parasti cilvēks uzliek pulksteni uz pēdējo laiku, lai tik varētu paspēt piecelties, sapucēties un tikt uz darbu. Tad tātad sanāk, ka darbs ir šī cilvēka prioritāte un „kungs un pavēlnieks”. Un tieši tādēļ – ka nevis pats vai pati esi savas dzīves autors, bet gan darbs, sabiedrība, naudas pelnīšana un visu paspēšana ir kļuvuši par kaut kādu mistisku dzinuli, kas cilvēku (īpaši sievieti) iedzen vāveres ritenī.

Un tad mēs esam ļoti nogurušas. Tad esam pārdegušas. Tad sākam slimot (jo ķermenis vienkārši grib kaut kad atpūsties), tad kļūstam kašķīgas un niknas. Kāpēc? Tāpēc, ka nav laika. Tāpēc, ka nav laika tieši sev, savām mājām, savai ģimenei un tieši tam, kas ir vissvarīgākais sievišķai enerģijai. Iznāk, ka vīrišķā pasaule (darbs, sabiedrības pieprasījums, naudas pelnīšana, visu paspēšana) kļūst par galveno. Un lūk arī atbilde – kāpēc sievietes kļūst tik stirpas, visu varošas un vīrišķīgas. (un līdz ar to vīrieši izlaižas). Tas ir tādēļ, ka jau no paša rīta, mēs nevis veltām laiku sev, Dievam, Veselumam, vīram, bērniem, mājām, bet gan mēģinām visu laikus paspēt pirms skriešanas uz darbu.

Manā dzīvē šis ir sakārtojies, pilnīgi nemanot. Siņeļņikovs to tiešām nemācīja. Viņam ir pilnīgi citi uzstādījumi priekš agrās celšanās – viņš ir disciplīnas un saprāta stiprināšanas guru. Un tas vīrietim ir ļoti svarīgi. Savukārt Robins Šarma, kas tieši tāpat uzskata, ka jāceļas 5 vai 4 norīta – viņš ir par personības izcilību un perfektumu. Atkal vīrietim un vīrišķībai ļoti svarīgi.

Bet man šī pati agrā celšanās ir pilnīgi dēļ kā cita – dēļ sievišķības, dēļ miera, dēļ harmonijas, dēļ laika priekš mājām, dēļ visu samīļošanas no rīta un tikai pēc tam priekš darba, sabiedrības un savas profesionalitātes.

Es novēlu Tev atrast savu sievišķības formulu (un ja šo rakstu lasa vīrieši – tad novēlu Tev vairot savu vīrišķību). Atceries, tas viss, ko savā labā dari, būs vērtība tikai tad, ja darīsi ar prieku un mīlestību.

Ar mīļumu, Inese

Atbildēt