Grozs

Ineses raksti

Attīrīšanās ar sālsūdeni – prakšalana

autors: INESE PRISJOLKOVA

Kopš esmu uztaisījusi šo ķermeņa attīrīšanu, man ir sajūta, it kā man kāds būtu iedevis „brīnumu nūjiņu” un pateicis – tu vienmēr varēsi būt jauna, skaista, vesela un laimīga.

Es tiešām tik augstu vērtēju šo metodi un esmu no sirds laimīga, ka esmu to iepazinusi.

Jau citā rakstā – „Lai notikumi ritētu ātrāk un veiksmīgāk” es stāstīju kādas pārmaiņas manā dzīvē sākās no tā vien, ka biju izpildījusi šo attīrīšanās procesu tikai kādas pāris reizes. Tagad varu teikt, ka dēļ šīs iekšējās ķermeņa un domu tīrības man ir pilnībā mainījusies ikdienas sajūtu, uztveres un izjūtu buķete. Ir kaut kāds tāds laimes un labsajūtu stāvoklis, kas līdzinās meditatīvam stāvoklim.

Un tai pat laikā viss notiek – domāt ir vieglāk, fiziski kustēties arī, piekusuma faktiski nav, gribasspēks un idejas ko darīt ir.

Un Tu jau zini, ka visu to labo, ko pati savā dzīvē esmu ieviesusi, stāstu Tev. Tad nu šoreiz mēģināšu aprakstīt pēc iespējas skaidrāk to kā darīju ķermeņa un domāšanas attīrīšanas procesā.

Es darīju tā:

Vakarā novāra 5 l ūdeni. No rīta tam pievieno 2,5 ēdamkarotes sāls (bez joda) un drusku uzsilda. Tukšā dūšā momentā izdzer kādas 3 glāzes.

Tad sāk vingrot:

1.vingrojums.
Izstiepj rokas uz augšu (rokām pirksti sakrustoti, rādītājpirksti abi uz augšu), paceļas uz papēžiem cik vien augstu var, nostiepjas un tas ar spēku atkrīt atpakaļ uz papēžiem.
Atkal stiepjas pirkstgalos, atkal ar spēku atkrīt uz papēžiem.
Tā 8 reizes.

Tad atkal dzer kādas 3 glāzes. (var vairāk vai mazāk, bet es parasti dzēru kādas 3)

2.vingrojums.

Kājas riktīgi platāk kā plecu platumā. Rokas uz augšu, pirksti sakrustoti un plaukstas izvērstas uz augšu. Liecas uz sāniem tā, ka sāns iesāpas. Tā 8 reizes uz katru pusi.

Atkal dzer sāļo ūdeni.

3. Kājas platāk kā plecu platums. Rokas brīvi priekšā un taisa rotveida kustību uz aizmuguri un reizē uz leju. Tā it kā gribētu pieskarties pretējās kājas papēdim. Jāiesāpas sānam. Atkal atkārto 8x.

Atkal mēģina dzert.

Ja jāvemj, jāskrien uz wc -tad to dara nemēģinot pabeigt vingrošanu. Atgriežas un atkal dzer un atkal vingro.

4.vingrojums:

Kājas platāk pa pleciem. Rokas augšā sakrustotas aiz galva tā, lai kreisā roka būtu tuvāk pie galvas, labā pārkrustota pāri. Plaukstas uz pleciem vai muguras. Taisa rotāciju uz katru pusi 8 reizes.

Dzer.

5.vingrojums.

Apguļas uz vēdera. Kājas kopā. Rokas uztaisa atspiedienu no zemes tā, ka mugura izliecas taisna un pagriežas, lai caur labo plecu ieraudzītu kreiso papēdi. Atgriežas atpakaļ un caur kreiso plecu labo papēdi. 8.reizes uz katru pusi.

Dzer.

6.vingrojums:

Apsēžas kājām paplati. Saliec ceļos. Rokas uz ceļiem. Un ar ceļiem pārmaiņus jāpieskaras grīdai. Labo, tad kreiso. sanāk tāda kā gorīšanās uz zemes, bet tas labi palīdz tam ūdenim izcirkulēt pa zarnām.

Dzer.

Pēc tam apguļas uz vēdera un 5 minūtes noguļ pozā, kad galva paslieta gaisā atliecot muguru, bet rokas saliktas “lūgšanu” pozā zem zoda. Sanāk, ka kakls balstās uz pirkstu galiem.

Dzer, dzer, dzer.

un tad skrien uz wc.

Pēc tam izvāra rīsus. Un ēd.
Padzeras tīru ūdeni.

Pēc tam atgriežas dienas ritmā un tādā ēšanas režīmā, kādu vien grib.

Šo atkārto vienu reizi nedēļā četras nedēļas pēc kārtas.

Pēc tam, kad mēnesis pagājis, tad var pāriet uz režīmu, ka atkārto vienu reizi mēnesī. Pēc tam, kad jau jūtas ļoti tīrs, tad var pāriet uz tīrīšanos vienu reizi pusgadā vai pat gadā.

Katrā ziņā – visu dara pēc sajūtām.

Man pat ir sajūta, ka ja vien man liktos, ka taisos saslimt, vai arī, ja man dzīvē kas sāktu „iesprūst” un pie visām pūlēm un konkrētas darbošanās, nenotiktu tā, kā tam jābūt – es atkal taisītu prakšalanu.

Šobrīd esmu tajā periodā, kad to daru vienreiz mēnesī.

Arī tagad – sagaidīšu dilstošu mēnesi un uz priekšu!

Lai veicas ar ķermeņa un domu attīrīšanu. 🙂

Atbildēt