Grozs

Ineses raksti

Par laimes terapiju un mums

autors: INESE PRISJOLKOVA

Šodien gribu ar Tevi parunāt – kāda jēga ir garīgai attīstībai un dzīvei saskaņā ar Dieva un Visuma likumiem, ja nevar izveidot ideālu dzīvi un sakārtot visas savas dzīves jomas. (šo kaut kā noformulēju no mājas lapas komentāriem)

Domāju. Smaidu. Un nevaru saprast, kāpēc šāds jautājuma formulējums man nekad nebija ienācis prātā pašai.

Un secināju, ka ir būtiska atšķirība, vai es pūlos kļūt laimīga, lai sakārtotu kādu savas dzīves jomu (vai arī varbūt visu dzīvi), vai arī – vienkārši kļūstu laimīga un mana dzīve sakārtojas.

Lūk – te ir atbilde priekš ļoti daudziem, kam laimes terapija nav atnesusi vajadzīgos rezultātus. Izrādās, ka tas būtiskākais ir pavadošā doma, kāpēc mēs to darām.

Ja mēs atgriežamies, pie laimes terapijas pirmsākumiem -kā radās laimes terapija? – Tātad atceramies, – laimes terapija radās brīdī, kad es nolēmu – turpmāk jebkurā dzīves situācijā es būšu laimīga. Es šo savu izvēli un solījumu devu nevis tādēļ, lai mana dzīve sakārtotos, bet gan tādēļ, ka es turpmāk sev un Dievam solu pieņemt savu dzīvi tādu, kāda tā ir un kļūt un būt tajā visā laimīga.

Un tikai pēc tam, pēc gadiem, es secināju, ka tas manu dzīvi ir sakārtojis un novedis pie tā, ka jomu pa jomai viss piepildījās ar mīlestību.

Tātad – nevis es to izdarīju savtīgu nodomu vadīta – „ka, Dievs es te tagad Tev solu būt laimīga, bet tad Tu man pretim sarūpē….vīru, māju, bērnu, suni, džipu un vēl visu to , lūdzu, pašā labākajā kvalitātē, ja???!!! : )))

Lūk – šitā tas nestrādā. Pavadošā doma nav īsta. Mēs melojam sev un melojam Dievam.

Ja mēs gribam ievērot Dieva un Visuma likumus tāpēc, ka tad mums būs perfekta un ideāla dzīve, tad visticamāk, ka tas būs tieši tas, ko nekad nedabūsim. Un pat nevis tāpēc, ka ar „Dievu derības neslēdz”, bet gan tādēļ, ka mūsu laimes sajūta būs tēlota un iekšējā vibrācija jau laimi nemaz neizstaros. Dzīves notikumi ir iekšējās pasaules spogulis. Saņemam to, ko pašas radām.

Un Tu taču arī tagad vari paskatīties pati uz savu dzīvi – ja Tev viss patīk un Tu pilnībā baudi to, kas Tavā dzīvē notiek (gan pozitīvo, gan negatīvo), tad Tevī ir ļoti daudz mīļuma, laimes un mīlestības un Tava laimes sajūta tieši to rada un izstaro.  Ja nē – tad nē.

Vēl ir tā, ka tad, kad dod sev solījumu būt laimīgai katrā dzīves brīdī, tad kādā brīdī dzīve iedos pārbaudījumu, kur īsti laimīgs tādā pasaulīgā līmenī savas personības un Ego robežās tiešām nevari būt – tad Tev ir iespēja uz sevi un savu laimes terapiju paskatīties it kā no malas. Vai esi laimīga (arī tad, kad kāds jāzaudē, arī tad, kad neiet, arī tad, kad nav veselības, arī tad, kad viss rūk un grūst)? un ja atbilde ir jā – tad tā ir īsta laimes terapija un tad Tu jūties apbalvota ar visaugstāko no balvām un atklāsmēm, ka izrādās Tava pašas laime nav atkarīga no ārējiem notikumiem. Ka laime ir Tavs iekšējais stāvokli un Tava izvēle tā dzīvot. Ka notikumi ir tikai fons, kuri gan patiešām kārtojas harmoniskāk tad, ja esam laimīgas un mīlestības piepildītas.

Ar mīļumu,

Inese

Atbildēt