Pearls With Flowers Wallpapers (10)
Citu autoru raksti

Atlūgums – 2. turpinājums

autors: GUNA JURKOVSKA

Kursa darbā izmantotā augstskolas mācību vielas apguve.

Šajā brīnišķīgajā Latvijas Sievietes Dzīves augstskolā “Pavasarī” pēc BRĪVAS GRIBAS BRĪVA CILVĒKA BRĪVAS IZVĒLES es izvēlējos sekojošas Studiju programmas:

  1. Neapzināti apzinoties sava Sazemējuma vājo Sazemējumu , manuprāt, vissazemētāko loģiski zinātniski specifisko, visnotaļ aizraujošo Socionikas novirzienu, kurā tik daudz var uzzināt par sevi un jums.
  2. Tik patīkamo vebināra formātu – visdažādākos vienā vārdā nenosaucamos nosaukumos tik mīļi mājiski-virtuāli-čatisko vīrišķīgi strādājošo sieviešu, kurām vakarā pēc darba dienas nav vairs spēka nekur iet kā vien iekrist gultā ar kūpošu kakao tasi rokā un pilnā labsajūtā sievišķīgi izbaudīt īsti mīlīgi omulīgos meiteņu vakara tusiņus.
  3. Visu 7 čakru rūpīgo diagnosticēšanu un līdzsvarošanu no kājām līdz galvai un atpakaļ Pilnā formātā. Visas čakras mētājās no viena grāvja otrā līdz kaut kā salīdzsvarojās taisnā līnijā, bet…. Es jau vēl studēju, ik pa laikam kāds garām man iet un atkal izmet mani no līdzsvara laukā (neliels autortiesību pārkāpums – es Pati, protams, visu nu zinu par Spoguļošanos  un Atbildības uzņemšanos par it visu, kas notiek mūsu dzīvēs un dzīvju dzīvēs, taču ir bezgala vientuļi bez Līdzautoriem šajā Visuma Kosmiskajā Mijiedarbībā, es ik pa laikam kādu vēl piesavinos, kamēr mācos tas vēl pieļaujami, kaut graujoši), nu zinu kurā grāvī esmu un uz kuru pusi ir mans Pilnas Laimes Ceļš.

Par to Spoguļošanos no šīs augstskolas izcilā vies -pasniedzēja Burvja. Pēdējā laikā, lai kā es vēlos viņu noķert, viņš pamanās pamanīties Nepamanāms būt. No individuālām konsultācijām uz kurām viņš aicina, es trīcu un drebu kā no visām individuālām konsultācijām ar pretējo dzimumu. Un tieši to es gribu noskaidrot – patiesos Drebēšanas Cēloņus, pirms tur doties, bet tas vēl procesā… Viņš ir vīrs, kurš tur vārdu, kā saka – tā dara – tā ir. Viņš saka, ka pie viņa jānāk tikai vienreiz un viss notiek. Taču man joprojām uznāk kārtējā Panikas Lēkme – un, ja nu tas VISS KĀRTĪBĀ nepavisam vēl nav PAVISAM VISS KĀRTĪBĀ? Es gribu viņu noķert grupā, ne individuāli. Protams, ņemot vērā VĒRĀŅEMAMO apmācības programmu par Sievišķību, meitenes puišiem pakaļ neskrien, tad nu es arī dabūju pēc pilnas apmācību programmas – NEKO. Viņš kā jau Burvis visu prot un staigā pa Pasauli jautri svilpojot, uzlicis galvā to Burvja cepuri ”Neredzams”. Tad nu es atkal atcerējos, ka pavisam īsu, īsu brītiņu Pirms Pakaļskriešanas, es SAJUTU – ATKAL VISS IR KĀRTĪBĀ, kur tad man bija jāskrien? Ir gan viņš gudrs vīrs, toč, divreiz viņam pakaļ nav jāiet!!! Tas tikai EGO, kas pieķeras un grib pakaļ skriet – es netieku galā! Tieku, man, toč, nekur nav jāskrien, lai visi skrien, kam jāaizskrien (un tas jau vairs nav par Burvi, viņam jau nu gan es vēl laimīga paskrietu pakaļ, kaut pavisam nesievišķīgi – tā man patīk viņa Burvja stāsti, es laimīga esmu tos klausīties vēl un vēl…. Pie manis atskriet spēs vien īstais Sprinteris. Es tikmēr pagozēšos Pati savā Sievišķības Pa-Saulītē. Kam būs vēlēšanās un Prasme, atskries Pats, taču gan jau ir atkal kaut kas, ko nepamanos pamanīt es Pati, ņemot vērā VĒRĀŅEMAMO SPOGUĻOŠANĀS LIKUMU. Turpinu ķert vēl nepamanītos “mērkaķēnus” un mainīt ATTIEKSMI, ļaujot sev SAJUST, ko SAJŪTU un parūpēties Pašai par savu LABSAJUŠANOS.

Citus vīriešus tur vēl neesmu redzējusi, es kā allaž (vēl jau tikai mācos) neprotu izvēlēties tās sev veselīgākās programmas, paliekot cerībā, ka pagūšu…

  1. Spožo Idealizācijas Graušanas apmācību programmu – šis raksts ir mans papildpielikums tieši šajā mācību programmas kursā, jo tas ir mans mīļākais, es tā dievinu Idealizāciju un visvisādas gan pašas, gan citu sacerētas gan ideālas, gan bezcerīgas Pasakas minorā, tad nu tā IR MANA IESPĒJA tās pārradīt mažorā, šis process IR nu kļuvis man jūtīgi nepieciešams šajā dzīves brīdī, kad esmu sev devusi svētu solījumu vairs nedzīvot Ziemā – mūžīgajā Sasalumā, bet satiekoties ar Pavasari, apjaušot tā nozīmīgumu globāli Visā Pasaulē un ikvienā, paturēt to sevī un tajā dzīvot nu jau MŪŽIGI MŪŽOS uz LAIKU LAIKIEM un VISIEM LAIKIEM. Ar šo rakstu nu mēģinu izpelnīties desmitnieku, bet sirds dziļumos palieku cerot, ka mani Ideāli un Ego pieprasošās gaidpilnās vēlmes no jauna tiks grautas, kas arī ir šīs apmācību programmas kursa pamatu pamats.

Ņemot vērā VĒRĀŅEMAMO socionikas kursu – Idealizācija ir mana sociotipa pamatprogramma. Savā veidā cīņa ar savu pamatprogrammu ir bezcerīga, jo mani Ideāli, lai arī, cik rūpīgi netiktu grauti gan pašas, gan izcilu pedagogu spēkiem, tie kā sēnes pēc lietus arvien dzimst un ataug no jauna… Bet es turpinu, jo bezgala aizraujošs ir process šis…

  1. Pilnu programmu – Dusmu un Īgnuma transformācija Gaismā. Šī nu ir visgrūtāk apgūstamā mācību viela – jutu Dusmas gan Pirms, gan Pēc programmas apgūšanas cikla, vienīgi pa vidu bija labi, kas dod ne ar ko nesagraujamo TICĪBU uz LAIKU LAIKIEM un AIZLAIKU LAIKIEM – visiem, kas BIJA, IR un BŪS, tiešām būs labi – tikšu galā arī ar šo, vēl jātrenējas…

Lūdzu atvainot, ka izmantotās mācību vielas saraksts ir garāks par pašu Kursa darbu, acīmredzot Ņemšana un Došana vēl nav līdzsvarā, Prieks apzināties un uzsākt Līdzsvarošanos.

Visas programmas iet roku rokā cita ar citu. Visas programmas apgūt nav iespējams, jo ir notikusi Idealizācijas Ne- Idealizācija. Vadītāja ir pārstrādājusies un mēs arī. Tā atkal ir mana sestās čakras Pārplūde, jo zem mēs esmu tikai es, paliekot tomēr cerībā, ka sestā čakra zina par ko tā atbild – Gaišredzība!

Turpinājumā sekos Atklāsmes, Laikam ritot, no 2015.jūlija līdz šai Baltai dienai.

 

Atbildēt