Cart

Uncategorized

Jauna mājas lapa

autors: INESE PRISJOLKOVA

Jau kādu laiku atpakaļ, kaut kad rudenī, Tevi brīdināju, ka pāriesim uz jauno mājas lapu un mums ir soli pa solim jāatvadās no iepriekšējās mūsu tikšanās vietas. Kurš grib – varēja izkopēt rakstus. Varbūt kāds kādu atziņu gribēja paņemt no komentāru sadaļas.

Un tā nu te fonā strādājām un darījām, pārnesām tekstiņus, domājām jaunas sadaļas, un  nu – šodien “jaunā mājas lapa ir klāt”!

Arī iepriekšējo vēl var redzēt ar domēnu: pavasarastudija.1w.lv.

Toties jaunā lapa veras vaļā uz adresīti: pavasarastudija.lv un turpmāk tās būs mūsu virtuālās mājas.

Ja Tu man jautāsi kā jūtos, tad teikšu – ka vēl neesmu sapratusi, ka to iepriekšējo māju nav.

Es esmu vēzītis pēc horoskopa un man šādas pārmaiņas vienmēr ir ļoti nozīmīgas. Viss, kas saistīts ar lielām pārmaiņām un rada kāda veida nestabilitāti (kaut īslaicīgu) mani ļoti ietekmē. Nu tas ir līdz brīdim, kad atkal pierodu pie jaunajiem apstākļiem.

Šādi man ir, ja mainu dzīves vietu. Šādi ir, ja darba vietu. Nu un nemaz nerunājot par to, ja kaut kas mainās ģimenes sastāvā vai statusā.

Tad paiet ilgāks laiks, lai adaptētos jaunajos apstākļos un padarītu tos pat savu jauno komforta zonu.

Un tāpat būs tagad. Kamēr pieradīsim. Kamēr iegaumēsim, kur ko meklēt.

Visvienkāršāk droši vien būs Santiņai, jo viņa ir mājas lapas krustmāte – visu tekstu pārnesa un sakārtoja tieši viņa. Paldies, Santu!!!

Paldies Renātei par iepazīstināšanu ar Mārtiņu, kurš ir mājas lapas veidotājs. Un paldies pašam Mārtiņam par sadarbību un brīnišķīgo rezultātu.

Nu savukārt mums tagad ir iespēja testēt, iepazīt, iemīļot un padarīt šo lapu par MŪSĒJO.

Esi laipni aicināta:

www.pavasarastudija.lv

Leave a Reply