Grozs

Informācija par tuvākajiem notikumiem

Vai parunāsim par veiksmi?

autors: INESE PRISJOLKOVA

Jau atkal Tevi gribu uzaicināt uz sarunu par tēmu, ko rīt vairāk runāsim vebinārā. Man ļoti patīk šis veids, ka iepriekš te ar Tevi parunāju, tad taisu prezentāciju un tad vebinārā tiekamies gan iepriekš čata stundā, gan nodarbībā, lai šo tēmu izrunātu līdz galam.

Par ko šoreiz stāsts?

Par postu, ko nodara pieprasījums pēc veiksminieces tēla.

Un faktiski jau kas tad vainas veiksminieces tēlam un kāpēc gan lai mēs negribētu būt veiksmīgas. Protams, gribam un tas ir kaifīgi. Bet bīstamība rodas tajā, ja kādu laiku (jeb vispār nemaz) šis veiksmes tēls nedodas rokās un tā vietā, lai mēs katra audzētu savu enerģiju un kļūtu ar katru dienu jo jaudīgākas un laimīgākas, mēs tieši otrādi – redzam, ka visiem citiem, kas mums smaida no žurnāliem vai soc. tīklu profiliem, tā laime padodas, bet pašām šai brīdī sajūtas gluži pretējas.

Un jo vairāk skatāmies uz viņiem (tiem veiksmīgajiem), jo pašām kļūst švakāk.

Kas tur notiek?

Enerģētiski tas ir tā – jo vairāk skatāmies un jūsmojam (vai cepamies) par citiem, jo vairāk savu enerģiju patērējam, dodot to no sevis prom.

Savukārt – jo vairāk esam sevī, ar sevi, savā brīnišķīgā sajūtā, dzīvojot savu brīnišķīgo dzīvi – jo vairāk spēka paliek pie mums pašām.

Es šai ziņā neesmu nekāds izņēmums un ļoti labi protu uzkāpt uz šiem enerģijas noplūdes grābekļiem un piedevām pati ārkārtīgi labi aptveru kad un kā tas notiek.

Manā gadījumā tas notiek ļoti konkrēti tā, ka sāku aizrauties un skatīties, ko citi manā vai līdzīgā manējai jomai dara. Skatos viņu vadītas nodarbības. Skatos viņu pasākumus. Skatos, cik labi viņiem iet. Man tas viss patīk un nekādu skaudību neizjūtu. Bet tad, kad vairākas stundas šādi esmu skatījusies, tad man ir pilnīgi skaidrs, ka viss taču jau notiek un mana kaut kāda darbošanās jau ir pilnīgi lieka, jo kuru tad nu vairs tas varētu interesēt pie tik liela piedāvājuma, kāds ir visapkārt.

Un tad es to varu salīdzināt ar laiku pirms kādiem 6-7 gadiem, kad facekook nelietoju, kad draugos iegāju pa retam, kad citu mājas lapas daudz neskatījos un žurnālus ar acīm izbraucu cauri tikai frizētavā. Man viss laiks pagāja savā, ļoti piepildītā un laimīgā dzīvē. Es varēju piedzīvot tik daudz, ka manī veidojās enerģijas uzkrājums, kas ar laiku gāja pāri malām un to tad ievirzīju Pavasara studijā. Jo vairāk piedzīvoju, jo vairāk savas sajūtas un emocijas izaudzēju, jo vairāk palika pāri un bija ko dot. Biju enerģijas pārpilna….un veiksmīga.

Piedevām tas notika pats no sevis. Man ne ar vienu negribējās samērīties vai salīdzināties. Dzīvoju ar centru sevī un audzēju savu energolauku.

Kādēļ Tev stāstu šo piemēru?

Tādēļ, ka šis ir tas veids kā būt veiksmīgai pašai savā dzīvē un uzaudzēt lielu jaudu, līdz ar to spēcīgu energolauku.

Ja enerģiju turi ar centru sevī un vēl to audzē dodot, tad kļūsti stiprāka.

Ja esi ar centru citos (tajos veiksmīgajos), tad visas domas un līdz ar to enerģija aiziet vai nu viņos vai salīdzinoties ar viņiem.

Un tas ir vienalga vai samērāmies ar karjerām, tērpiem, ģimenēm, vīriešiem, bērniem vai laimīgām attiecībām.

Atceries salīdzināšana un konkurēšana jau vispār ir vīrišķā enerģija. Tas ir mūsu Ego, kurš grib būt pirmais, pats labākais un veiksmīgākais.

Sievišķīgi būtu baudīt to, kas notiek savā dzīvē un bagātināties no iespaidiem, ko redzam citu dzīvēs.

Ja jūti, ka Tevi nebūt nebagātina tas, ko apkārt redzi, bet taisni otrādi – izsauc skaudību, dusmas, vēlmi konkurēt, uz izmisumu, ja tas nesanāk, tad zini, ka esi priekš sevi graujošā enerģijā, piedevām  tai brīdī dari to vīrišķīgi un dēļ tā piekūsti, pārtērējies un nonāc neapmierinātībā vai …pat depresijā.

Ko darīt?

Kā tikt ārā?

Sākt dzīvot savu un interesantu dzīvi.

Pārstāt domāt par viņiem.

Atrast savu unikālo vērtību un sāk audzēt to.

Nu vārdu sakot – rīt vebinārā tad runāsim par dažnedažādām iespējām kā padarīt savās acīs tieši savu dzīvi laimīgu un veiksmīgu, tā vietā, lai uztrauktos par sabiedrības pieprasījumu un citu veiksmi.

Vēl runāsim par mūsu enerģijas zagļiem un kāpēc mums nav spēka (līdz ar to veiksmes un laimes).

Vēl runāsim par to, ko tad darīt, ja no mums šo konkurēšanu un veiksminieces tēlu pieprasa darba devējs, tirgus ekonomika, vīrs, ģimene vai sabiedrība kopumā.

Vārdu sakot – viss vebinārs būs tikai par to, ko reāli darīt.

Ja gribi mums pievienoties, tad raksti uz ineses.vebinari@gmail.com vai zvani 29431408 (Aijai).

Kā vienmēr – sāksim 19.00 čatot, bet 20.00-21.30 notiek nodarbība.

Tiekamies rīt 26.februārī!

 

Ar mīļumu, Inese

Atbildēt