ilzei
Citu autoru raksti

Atlūgums – Noslēgums

autors: GUNA JURKOVSKA

Secinājumi.

Idealizācijas Graujošās Ietekmes Apzināšanās nekādā veidā neiznīcina Ideālus. Reizēm Ideālismā ieraugām pašu uzpūstos Ziepju Burbuļus, kas strauji pārplīst skarbās Realitātes pārdauzīti. Kurš lika pūst? Ā, atcerējos – Autors savai dzīvei, kaut nu būtu laikā atcerējies NE-PŪST!!! Taču reizēm Ideālismā ieraugot patiesu cilvēcisko cilvēciskumu, Ideāli NESAGRAUJAMI atjaunojas no jauna un turpina sākotnējo Idealizāciju nu jau pilnīgi jaunā Idealizācijas Apzināšanās pakāpē.

Kur biju – tur esmu. Ideāli pastāv, mēs tos sagraujam, lai tie nepastāvētu, bet tie aug, rodas un vairojas no jauna, un jau citādāk, varbūt mazāk ideāli, varbūt vēl ideālāki. No jauna un jau citādāk ir jāprot no tiem atbrīvoties…. Šajās Prasmēs un Centienos tad paiet mūsu īsais Dzīves Mūžs Te uz Zemes un man joprojām nav skaidrs ar Jēgu vai Bez tās, jo, kur biju – tur esmu – nu jau citādāka kā reiz biju, bet vai labāka vai sliktāka, Dievs vien zina, es turpinu minēt un zīlēt kafijas biezumos… Turpinu Te dzīvot, mīlēt un spēlēties, kamēr vēl Laiks man iedalīts.

Vienu zinu es skaidri – nu drosmīgāk un mīlošāk varu savām Pieredzēm cauri iet.

Mīlestībā par Saspēli ar visiem jums šajā dzīvē.

Patiesā pateicībā ikvienai(m), kura (š) ir tajā līdz ar mani un manu pirmo publiskoto Gara bērnu. Re, kā mums ar Princesīti viss pamīšus iet. Mums katrai savs nu auklējamais. Viņai jau paaudzies par pieciem centimetriem , mans Stāstulēns ar izstiepies piecos turpinājumos.

Ej, Laimiņa, Tu pa priekšu,

Es Tavās(i ) pēdiņās….

Tu kā Tu,

Es kā es…

Pateicībā Debesīm

Aijā – aijā – audz…

Aijā – aijā – audz….

Ar Dieviņa palīdzību…

 

Un TOMĒR…. Mana sestā čakra paredz, ka jauni secinājumi vēl būs – manā mana mūža mūžīgajā mūžizglītībā. Uz satikšanos tad kaut kur dzīvē šajā vai citās dzīvju dzīvēs.

 

Pie viena šī TIK LIELĀ DROSMES šņauciena (pateicība visiem atbalstītājiem), uzaicinu tad nu kurai(m) būtu tāda vēlme, savā Labsajušanās Rotaļlaukumā – vēl gauži ne-perfektajā mājas lapā –

www.dzejasterapija.1s.lv.

Uz Izcilību un vienlaicīgi uz Izcilības Graušanu pretendējošā Sofija Sniegpulkstenīte.

Šai Baltā Dieva dotā gadā šai Baltā Dieva dotā dienā.

 

Atbildēt