Grozs

Informācija par tuvākajiem notikumiem

Sveiciens pavasarī!

autors: INESE PRISJOLKOVA

Es tik sen neesmu rakstījusi. Varētu teikt  – kopš ziemas, un tad tas tā smuki izklausītos, ka vienu dienu, jo pavasaris sākās tikai vakar.

Man pašai ir drusku žēl, ka tik maz tieku pie rakstīšanas un parunāšanās ar Tevi. Lai gan – parunājamies mēs katru dienu. Gan manās domās, gan mājas lapas jautājumu un atbilžu sadaļā, gan vebināros, gan semināros. Šai ziņā nekur neesmu pazudusi. Tikai rakstīt sanāk mazāk, jo ir viens maziņš, kuram ļoti daudz vajag mammītes uzmanību.

Gribēju uzrakstīt tik daudz – gan izstāstīt cik brīnišķīgi mums gāja nometnē. Jau atkal meitenes brauca prom ar tekstu „ka šī bija vislabākā”. Un man pašai arī tā likās, jo pirmo reizi bija tā, ka pati jutos, kā aizbraukusi nedēļas nogali uz viesu namu atpūsties. Man tā ir jauna pieredze. Parasti tomēr kaut kā paķeru pa dziļu un piekūstu. Šoreiz viss bija absolūtā līdzsvara un plūdumā. Tas mūs ierosināja domāt, ka vasaras nometne septembra sākumā tomēr būs. Tiklīdz saskaņosim telpas un Debesis mums atsūtīs programmu – tā izsludināsim.

Vispār ar to programmas veidošanu tiešām ir kaut kas apbrīnojams. Šīs nometnes pēdējā aplī vairākas dalībnieces pilnīgi uzsvēra – nu kā tā var būt, ka katrs nākamais lektors (kurš nav dzirdējis iepriekšējo) papildina iepriekšteikto gandrīz vai vārds vārdā. Pati pie sevis savukārt es padomāju, ka mūsu šī nometne pilnīgi neapzināti izgāja cauri visām čakrām – sākot ar spēcīgu sazemējumu, gribas pārbaudi, komunicēšanu, šķīstīšanos un sarunām ar Debesīm augšējām čakrām. Atbraucām mājās sapildījušies un laimīgi.

Vēl gribēju Tev izstāstīt par jaunajiem lektoriem, kuri tieši pirms nometnes beidza savas apmācības, un nu jau sāk vadīt patstāvīgus seminārus pie mums Pavasara studijā. Laura vada Māmiņu skolu Ventspilī, kā arī pulcēs jaunās māmiņas pie mums, Iveta sākusi Attiecību skolu, Edīte Sievišķības skolu. Jaunajā mājas lapā esam izveidojuši atsevišķu sadaļu ar info par jaunajiem lektoriem.

Starp citu – dēļ jauniem pieteikumiem, esam izsludinājuši uzņemšanu jaunam lektoru kursam, kurš sāksies 10.aprīlī. Ja vēlies pieteikties, tad uz šo brīdī ir vēl 4 vietas.

Un vēl gribu Tev izstāstīt, ka 28.martā pirmdienā (Otrajās Lieldienās) plkst 20.00 būs bezmaksas vebinārs priekš visiem tiem, kas vebināra formātam vēl tikai tuvinās, bet nav noticējuši. Man pašai arī ilgi gāja, līdz es sajutu, ka vebināri man der. Tagad ir tā, ka vebināru vakaros tiešām jūtos īpaši, kad tiekos ar sev mīļiem un tuviem cilvēkiem, lai patērzētu pa interesantām tēmām. Parasti iepriekš kādu stundu čatojam, pēc tam pusotru stundu notiek nodarbība. Šai reizē to visu saīsināsim. Pusstundu iepriekš sāksim čatu un stundu parunāsimies.

Bezmaksas vebināra laikā pastāstīšu par visiem jaunumiem, kas notiek Pavasara studijā, kā arī uz pusstundu paņemsim tēmu par šī perioda enerģētiku – kā labāk palīdzēt sev pēc ziemas mosties, lai uz Jāņiem tiktu uz 9tā viļņa un pēc tam šai spēcīgā enerģijā noturētos līdz pat novembrim. Protams, atbildēšu uz jautājumiem un atbildēm – tā kā noteikti, ka būs interesanti. Pieteikšanās, kā jau vienmēr uz ineses.vebinari@gmail.com.

Lai gan – ja gribi, tad vebinārā vari piedalīties kaut šovakar, jo būs īpaša tēma mums visiem – mēs līdzsvarosim 4.čakras enerģiju jeb citiem vārdiem –audzēsim mīlestību. Mīlestību pret sevi, mīlestību pret saviem tuvākiem, mīļumu pret dzīvi un pasauli.

Lai Tev brīnišķīga šī svētku nedēļa!

Ar mīļiem sveicieniem, Inese

www.ineseprisjolkova.com

www.pavasarastudija.lv

 

 

 

Atbildēt