mirror woman beautiful
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Šarms un pievilcība

autors: EDĪTE STRAUTIŅA

Pievilcība – kas to raksturo? Vai ārējs skaistums? Ja man būtu jāraksturo pievilcīga sieviete, es teiktu, ka tā ir tāda, uz kuru atskatās. Ar kuru komunicējot, gribas ilgāk pakavēt laiku. Kuru ir prieks satikt, jo pēc tikšanās ar viņu otrs cilvēks jūtas pacilāts, priecīgs un iedvesmots. Pievilcību raksturo arī šarms. Tas, kas izraisa interesi par šo sievieti, mudina klausīties viņā, skatīties uz viņu un būt kontaktā!

Ja mūsos ir šarms, mums ir viegli izveidot jaunas draudzības un iepazīties. Mēs kļūstam pievilcīgas apkārtējiem, gan arī vairāk patīkam sev pašas. Un mums nav jācīnās ar prātuļošanu par to, kā lai padara savu vīrieti labāku, veiksmīgāku un uzmanīgāku pret mani! Vai, kā atrast “savu īsto”?  Tā vietā veidosim pašas sevi par “īsto sievieti”, audzēsim sevī mīlestību, prieku un sievišķību. Un rezultāti neliks ilgi sevi gaidīt. Ārējā pasaule ir mūsu iekšējās pasaules atspulgs. Veidosim jaunu, skaistu spoguli, kurā spoguļoties!

Kā vairot mūsos šarmu un magnētisku starojumu, kā arī citas vērtīgas lietas mācīsimies sievišķības skolas nodarbībā “Patiesa sievišķība – Tavs iekšējais starojums”.

Edīte


Lektore: Edīte Strautiņa

Vairāk par lektori uzzināsi: ŠEIT

Visa informācija par semināru ciklu: ŠEIT

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie ieejas jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Dalības maksa: 25,00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Pieteikšanās: pa tālruni 29100714 vai e-pastā pavasarastudija@gmail.com (Santa)

 

Atbildēt