miscellaneous-sand-clock-wallpaper
Citu autoru raksti

Nekad nav par vēlu!

autors: IVETA VIDMANE

Vai ir iespējams par vēlu būt laimīgam? Vai var būt par vēlu mācīties kaut ko jaunu? Vai var būt par vēlu atrast savu sapņu nodarbošanos? Vai var būt par vēlu satikt savu īsto cilvēku? Šādi un līdzīgi jautājumi laiku pa laikam nodarbina ik vienu no mums.

Varētu padomāt, ka mācīšanās piedien tikai jauniem cilvēkiem – viena augstskola un viss. Iespējams, ka kāda domā, ja vienreiz vai divreiz bijusi neveiksmīga laulība, tad vairāk nav vērts mēģināt, nav priekš manis, vai visi vīrieši vienādi. Vai arī justos nelaimīga savā darbā, bet jaunu nodarbošanos jau nav vērts uzsākt, nav iekšējas pārliecības, ka dzīve var būt skaista un radīta tieši Tev.

Nē!!! Viss ir iespējams! Vienīgais, kas mūs attur no savu sapņu īstenošanas ir iekšējā balss, kurai nav taisnība. Visi cilvēki ir pelnījuši laimi un apmierinājumu savā dzīvē. Es tam esmu spilgts piemērs – tagad daru savu sapņu darbu, man ir lieliska ģimene, vīrs, ar kuru esam komanda, četri bērni un bezgalīgi daudz plānu un ideju turpmākajai dzīvei. Bet tā nav bijis vienmēr, esmu bijusi bez darba, šķīrusies no pirmā vīra, viena ar diviem bērniem, kredīti, izmisums…bet kā jau agrāk esmu teikusi, tas mani tikai izmācija par to, kas esmu tagad. Esmu bezgala pateicīga, ka man bija tāda iespēja no galīga bezdibeņa pacelties un veidot savu dzīvitādu kā pati vēlos.

Ir tikai viens BET…..ir jāgrib un jātic. Jātic tam, ka esi vērtība. Lai kaut ko sasniegtu ir jāzina, ko vēlos. Visums mums dod visu – gan labo, gan slikto – pilnīgi visu bez izņēmuma, ko pasūtam, ko runājam, ko vēlamies. Visumam patīk izpildīt mūsu vēlmes burtiski, tas neko nešķiro.

Pirmais solis ir saprast sevi, kas es esmu, savas vēlmes, savus sapņus, visu to, kas tieši man sagādā prieku, laimi un apmierinājumu. Kad to sapratīsi, tad arī būs sākusies Tava jaunā dzīve – sapņu piepildīšanas sākuma posms. Kad būsi sakārtojusi attiecības ar sevi, tikai tad būsi gatava satikt savu īsto, savu sapņu darbu, savu sapņu hobiju, savu laimi. Patiesi laimīgs cilvēks var būt tikai tāds, kurš ir apmierināts ar sevi, savu ģimeni, savu darbu un pasauli visapkārt.

Un ir vienalga, vai esi vientuļa, attiecībās, esi precējusies, ir darbs vai nav – vienmēr var iemācīties kaut ko jaunu, uzlabot jau esošo.

 

 

Ar mīlestību,

Iveta Vidmane

 

Atbildēt