98591730
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Vēlreiz par tuvākajām nodarbībām Māmiņu skolā

autors: LAURA BANDERE (jaunā lektore)

Sveikas māmiņas!

Ģimene ir pirmā skola bērniem. Un ticu, ka visi vecāki vēl bērnam tikai labu. Bet diemžēl reizēm gadās apmaldīties savās domās un darbībās. Un reizēm vecāki vienkārši nezina, kā rīkoties. Es vēlos ieteikt dzīvot saskaņā ar savu sirdi. Sajust ar sirdi, nevis izdomāt ar prātu, kā būs labāk bērniņam un jums. Klausīt sevi, nevis kādu citu. Jo kurš gan, ja ne vecāki, ir bērniņam vismīļākie un tuvākie cilvēki. Un kurš gan vēl varētu bērniņu labāk sajust par jums.

Savās nodarbībās es vienmēr lieku uzsvaru uz to, ka māmiņai ir jāsajūt sevi. Ir jākļūst laimīgai savā sirdī. Un to uzreiz jutīs bērniņš un visa ģimene.

20. aprīlī Māmiņu skolā vadīšu vebināru – tā ir lieliska iespēja pie sava datora noskatīties nodarbību. Šoreiz par zēnu un meiteņu audzināšanas atšķirībām. Vebinārā runāsim ne tikai par to, bet arī par māmiņām un ģimeni kopumā. Ja ir interese būt ar mums no plkst. 11-12.30, tad piesakies e-pastā ineses.vebinari@gmail.com (Aija). Dalības maksa: 10 eiro. Būs arī ieraksts, ja vēlēsies pieslēgties sev vēlamā laikā.

23. aprīlī Rīgā, Pavasara studijā no plkst. 11-12.30 vadīšu nodarbību tieši māmiņām, bet laipni gaidītas arī citas sievietes, kurām interesanta šī tēma par to, kā vairot pievilcību un sievišķību. Pieteikties vari e-pastā- pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Santa). Dalības maksa: 20 eiro.

Tiekamies jau drīz!

Laura

Atbildēt