Grozs

Informācija par tuvākajiem notikumiem

Ar centru sevī

autors: INESE

Vai nu tādēļ, ka ļoti daudz runājam par šo tēmu, vai tādēļ, ka pati to pieskatu savā dzīvē, bet nu patiešām ir tā, ka gandrīz uz visu, kas notiek, var atbildēt ar šo frāzi.

Jautājumos un atbildēs saņēmu šādu situācijas aprakstu un jautājumu. Un tā kā lapa ir publiska, atļaujos šo anonīmo jautājumu pārpublicēt:

“Esmu mainījusi savu attieksmi pret darbu-daru tik cik varu, bet cenšos lieki nestresot. Kolēğes turpretim aizrāvušās tādā kā sacensībā, kura kuru pārspēs skrien, ņemas un visu laiku demonstrē savu varu un plosās, ja kaut kas nesanāk. Man viss normāli ja vien neskaita to ka no viņu skata punkta es droši vien izskatos kā baltais zvirbulis jo neskrienu un necepos par visu. Reizēm gan grūti man savu nostāju noturēt, bet cenšos. Inesīt, kā es varu sev palīdzēt noturēties šādā harmonijā? Kolēğes, protams, grib lai es ņemos arī pa galvu pa kaklu kā viņas. Taču man mans miers ir svarīgāks.”

Šis ir kārtējais ļoti uzskatāmais piemērs, kā notiek tad, kad gribam mainīties, bet tai pat laikā nespējam noturēties neaizdomājoties ko par to teiks citi, vai arī ko viņi droši vien padomās, jeb ko viņi visticamāk no manis sagaida, vai…..

Un tā mēs ņemamies un ņemamies, līdz pazaudējam atbalsta punktu sevī un grib negrib sākam dzīvot pēc sabiedrības priekšstatiem, kurus paši pilnīgi labprātīgi izvēlamies izpildīt.

Arī kādā no nometnēm par šo daudz runājām – kā noturēt to centru sevī, kā dzīvot saskaņā ar savu vērtību sistēmu un ar savu īsteno būtību, piedevām nejūtoties vainīgai par to, ka esmu ES PATI un nesajusties ne sliņķei ne egoistei. Mums ir bijis arī vebinārs par šo tēmu.

Bet nu esmu sākusi domāt par to, kā integrēt šo jautājumu pilnīgi visā, ko runāju.

Jo jāsaka jau pilnīgi godīgi – kamēr mēs neizmainām šo vienu lietu, neizdarām šo vienu soli pretim sev, tikmēr varam kārtot savu dzīvi bezgalīgi, bet laimīgāki nekļūstam.

Un tā –  seminārs, kurā gribu lielu daļu ielikt no tēmas “kā dzīvot ar centru sevī” būs jau 12. maijā.

Tātad, mīļā, ja nu ir gadījies tā, ka esi šobrīd apmaldījusies un tiešām nesaproti, kas dzīvē notiek. Ja nu jau kādu laiku nevari apstiprinoši atbildēt uz jautājumu “vai Tu esi laimīga?”, ja ir sajūta, ka nezini, no kura gala ķerties klāt – tad ir īstais brīdis atnākt uz šo tikšanās reizi.

Mēs runāsim tieši par to, ko darīt tad, ja viss liekas traki, ja viss ir pelēks un drūms, ja depresija jau klauvē pie durvīm un vienīgais, ko skaidri zinu, ka gribu – ir sagaidīt vakaru, lai ietu atkal gulēt.

Man ir šāds periods bijis pirms es pati uzsāku Laimes terapiju. Es zinu kā tas ir. Toreiz vēl šādi to nebiju nosaukusi un tikai vēl pēc gadiem tas sastājās tādā sakārtotā kārtībā vai sistēmā.

Tagad esmu pateicīga tam periodam, jo caur to radās mans laimes terapijas kurss – līdz ar to mana nākotnes nodarbošanās un Pavasara studija.

Bet tad, kad tam gāju cauri (apmēram pirms 15 gadiem), tad neko gaišu tai visā saskatīt nemācēju.

Toreiz ķēros pie salmiņa. Varbūt pie salmiņiem. Caur bezcerību un neticību kaut kā sāku kulties, līdz kā mazs mazs mirdzošs punktiņš parādījās gaisma tuneļa galā. Toreiz tas tunelis likās bezizmēra un gaišais punktiņš galā kā mirāža.

Kūlos tālāk. Vienkārši jau nebija kur sprukt. Daudz ko zaudēju. Ļoti daudz, ko zaudēju. Toreiz man likās, ka visu, kas man svarīgs. Es toreiz nezināju, ka pirmais, kas jāpārtrauc – pašai jābeidz izturēties pret sevi graujoši un citiem nedrīkst ļaut to darīt. Toreiz ļāvu. Man nebija ne nojausmas kā to pārtraukt.

Un tieši tādēļ, ka zinu, kā tas ir. Tieši tādēļ, ka zinu, kā no tā toreiz izkļuvu. Tieši tādēļ, ka lielu daļu no sastrādātā varēju arī nesadarīt, labprāt tagad dalos ar Tevi pieredzē – kā darīt savādāk.

Man vajadzēja gadus, lai to saprastu.

Tiklīdz sapratu, tā dzīvi izmainīju vienā dienā.

Un tad sākās laimes terapija.

Lūk – par visu to runāsim 12. maija seminārā!

Esi mīļi gaidīta, ja arī Tev tas viss ir aktuāli!

Pieteikšanās, kā jau vienmēr pie Santas uz pavasarastudija@gmail.com vai pa telefonu 29100714.

Ar mīļumu, Inese


Lektore: INESE

Seminārs notiks Pavasara studijas jaunajās telpās 12. maijā no plkst. 18:00-20:30 Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie ieejas jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Pieteikšanās, kā jau vienmēr pie Santas uz pavasarastudija@gmail.com vai pa telefonu 29100714 (Santa)

Atbildēt