Cart

Informācija par tuvākajiem notikumiem

Pievilcības muskulis

autors: EDĪTE STRAUTIŅA

Kas ir tas spēks, kas pievelk daudzus vīriešus pie vienas un tās pašas sievietes? Bet pie citas – nekā… Vai ārējs skaistums, greznība? Sarkanas lūpas, skaists manikīrs un plīvojoši mati? Ja pajautātu pieaugušam vīrietim, dēļ kādas sievietes viņš būtu gatavs iet caur uguni un ūdeni, tad no svara būtu daudz kas vairāk par vizuālo tēlu. Jā, izskats ir svarīgs, tomēr gaumes ir dažādas. Mežonīgajam Tarzānam patika kautrīgā Džeina, talantīgajam Mocartam vienkāršā Konstance, savukārt, kareivīgajam Napoleonam kaprīzā Žozefīne… Mīlas stāstu, kuros vīrietis gatavs visu savu pasauli nolikt pie mīļotās kājām, ir daudz. Tās nav tikai pasakas. Daudzos gadījumos pat neviļus nāk prātā jautājums – ko viņš tādu viņā ir saskatījis, jo atbilde nav acīmredzama. Jā, mīlestības ceļi ir neizdibināmi…

Taču visas šīs sievietes nenoliedzami raksturo pievilcība. Vai esi pamanījusi, ka dienās, kad esi ar sevi apmierināta un bezrūpīga, saule spīd spožāk un cilvēki apkārt šķiet atvērtāki un pozitīvāki? Kad esi atpūtusies un laimīga, tad tava seja staro kā saulīte… Ne vienmēr gan izdodas būt bezrūpīgai un laimīgai, jo ikdiena spēj ieraut notikumu virpulī, kas neļauj izbaudīt dienas ritmu lēnām un nesteidzoties. Straujā laika plūdumā paskrien nedēļa pēc nedēļas, kad atkal klāt jau nākamā dzimšanas diena, un tu, pūšot no tortes svecīšu liesmas, iedomājies atkal kādu kvēlu vēlēšanos…

Kas ir tā formula, kas ļaus uzplaukt tavai sievišķībai, kas palīdzēs tev izstarot valdzinājumu, un tikko iepazītam vīrietim liks kavēties domās pie tevis vēl un vēl? Sievietes pievilcības noteicošie faktori ir ne tikai sakopta āriene, bet visvairāk – viņas pašapziņa un iekšējais mirdzums. Šo iekšējo noskaņu varam veidot pašas. Ik dienas mūsu sievišķās pievilcības muskuļi ir jātrenē. Tāpat kā fiziskais ķermenis, arī mūsu iekšējais starojums mēdz zaudēt spožumu ikdienas rūpju aizsegā. Tādēļ aicinu tevi pievienoties Patiesas sievišķības skolas semināru ciklam, kur audzēsim un trenēsim sievišķības starojumu, iedvesmosimies skaistai vasarai un kļūsim arvien mirdzošākas un laimīgākas!

Pievilcības muskuļus trenēsim seminārā “Patiesa sievišķība – Tavs iekšējais starojums”!

Patiesas sievišķības cikla seminārus var apmeklēt arī atsevišķos datumos, jo katra no tēmām ir apskatāma neatkarīgi no citām, taču no sirds rekomendēju apgūt visas šī cikla piecas tēmas. Uz semināriem var nākt arī jauktā secībā. Tu būsi ieguvēja jebkurā gadījumā!

Uz tikšanos Pavasara studijā!


Lektore: Edīte Strautiņa

Vairāk par lektori uzzināsi: ŠEIT

Visa informācija par semināru ciklu: ŠEIT

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie ieejas jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Dalības maksa: 25,00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Pieteikšanās: pa tālruni 29100714 vai e-pastā pavasarastudija@gmail.com (Santa)

Leave a Reply