1 (3)
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Jaunās mājvietas atklāšanas svētki 7. maijā!

autors: INESE

Tu droši vien atceries, ka kādu brīdi iepriekš Tev stāstīju, ka vairs tik ļoti nestrādāšu, ka tagad daudz vairāk būšu ar savu bērniņu, ka man ir jāizbauda šis “mammītes/bēbīša” laiks. Un es tiešām to gribu. Esmu laimīga daudz būt mājās un daudz būt ar viņu. Bet tad, kad pavīdēja doma, ka Pavasara studija paliks bez mājām, man tomēr kļuva skumji un nemierīgi vienlaicīgi. Un kad biju izčīkstējusies savam vīram azotē, ka pati vairs nezinu, ko gribu, pēkšņi viņš saka, ka noīrēsim citas telpas. Varbūt mazākas, varbūt citā vietā, bet noteikti atbilstošas šim īpašajam manam un līdz ar to visas studijas laikam.

Pabraukājām, paskatījāmies un diezgan ātri sapratām, ka mūsu viens no svarīgākajiem kritērijiem telpu vietas izvēlē būs iespēja piebraukt un noparkoties bez maksas. Un tai pat laikā gribējām centrā tikko remontētas un gaišas telpas, lai būtu vismaz pāris logu un tā rezultātā nonācām pie Pērnavas ielas 19.

No sākuma domājām ņemt pirmo stāvu, bet bija diezgan dzirdami ielas trokšņi un arī caur logu redzami garāmgājēji. Un tā – mūsu izvēle krita uz trešo stāvu tieši pretim liftam un kāpņu telpām.

Interesanti, ka vakar seminārā ieminējos par šīm telpām un puse no grupas sapriecājās, ka beidzot nebūs jābrauc pāri tiltiem. Šai mirklī atceros, ka kādreiz mana kolēģe Dainīte teica – ka tiem, kas dzīvo Teikas, Juglas, Berģu, Siguldas vai pat Cēsu vai Valmieras pusē, viss, kas ir pāri tiltiem, sajūtu ziņā ir kā “pasaules gals vai mala” un tādēļ saņemties atbraukt ir grūti. Tad nu tagad būs ērti gan tiem, gan visiem, kam ērts ir centrs.

Man pašai arī šī puse ir pierasta, jo vairāk kā gadu braukāju turp diendienā uz savu pēdējo algoto darbavietu. Toreiz gan man iekrita – sastrēgumu laikā turp no rīta un sastrēgumu laikā atpakaļ vakarpusē. Tagad laimīgi mums semināru laikus sastrēgumi neskars.

Ilgāku laiku domāju – diez kā lai nosvin šo pārmaiņu. Un tad noskatīju, ka 7.maijā ir Jauna mēness pirmā un otrā diena, sapratu, ka jāuzrīko kaut ko par jaunu sākumu, par to kā izvēlēties būt laimīgiem, par to kā laimīgi dzīvot sākt šodien. Kā piecelties, ja esi pakritis. Kā atstāt grūtumu un izvēlēties vieglumu.

Un tā izdomājām, ka tas varētu būt bezmaksas seminārs plus jautājumi un atbildes, kuru apvienotu ar svētkiem, kopīgu tējošanu, augļiem un cepumiem.

Telpas nav lielas un mums ir tikai 30 krēsli – tādēļ lūgums iepriekš par savu dalību paziņot uz pavasarastudija@gmail.com vai pa telefonu 29100714 (Santai).

Pavasara studijas jaunās mītnes vietas atvēršanas pasākums “Jauns laimīgs sākums!”

7. maijā plkst. 16.00-18.00

Pērnavas ielā 19-315.

Esi laipni gaidīta!

Uz tikšanos!

Ar mīļumu, Inese

 

Atbildēt