Grozs

Informācija par tuvākajiem notikumiem

Kā uzņemties atbildību par savu dzīvi un būt laimīgai

autors: INESE PRISJOLKOVA

Kad es vēl tā riktīgi sitos pa dzīvi, nesaprazdama kā kļūt laimīgai, man likās, ka kāds treniņš vai īpaša saņemšanās metode man palīdzēs. Un es gāju cauri dažnedažādākām apmācībām, iedrošinājumiem, ieteikumiem, lasīju, mācījos, mēģināju, saņēmos, palaidos, atkal saņēmos…… . Nu protams, bija interesanti un ar laiku es kļuvu par “profesionāli nodarbību apmeklēšanā”, bet…..tas man nedeva TO laimi, kuru biju gribējusi un gaidījusi.

Jā, es aizpildīju savu laiku un dzīvi. Jā, es nodarbināju sevi, lai nedomātu par to, kas neiet. Jā, es cīnījos un kūlos. Bet…..tas man nedeva laimi.

Tas viss bija pirms Laimes terapijas. Tas viss bija pirms mana lēmuma “bedres apakšā”. Tas viss bija tikmēr, kamēr es gaidīju, ka kāds man pateiks priekšā, kas jādara.

Tomēr dzīvē viss izrādījās otrādi. Tieši tad, kad pārstāju censties – viss notika. Tieši tad, kad vairs nesaņēmos – viss man izdevās. Tieši tad, kad palaidu – kļuvu laimīga.

Un tikai pēc daudziem gadiem sapratu, ka ir taču sievišķīgi un vīrišķīgi paņēmieni. Un ar laiku secināju, ka Laimes terapija (pilnīgi nejauši toties absolūti dabiski) ir ļoti sievišķīga. Te vispār nav saņemšanās. Te vispār nav jāiet caur diskomfortu. Tev vispār nav sevi jāpārvar un jāmoka. Viss ir tieši otrādi.

Laimes terapijā mēs visu no pirmās dienas darām tikai to, kas patīk.

Man pašai laimes terapija sākās ar vienu soli, ar vienu lēmumu, ar vienu solījumu – ka no šīs dienas, lai kas manā dzīvē notiks, es būšu laimīga. Tā ir mana dzīve. Arī tad, kad neiet. Arī tad, kad ir grūti. Arī tad, kad nepatīk gaidīt. Tā ir mana dzīve un es to mīlu.

Nu tas ir kas līdzīgs kā mamma mīl bērnu. Arī tad, kad ir divnieki, arī tad, kad ir nosmērējies vai slimiņš. Arī tad, kad neklausa. Mamma tik un tā mīl.

Tieši tāpat es sāku izturēties pret sevi un savu dzīvi. Es vienkārši pēkšņi sapratu jeb sajutu kā ir tad, kad pa īstam sevi mīli. Kā ir tad, kad baudi to, kas notiek, un nepārmet sev, ka nenotiek kaut kas cits.

Un tad notika brīnums. Jeb tad sākās “brīnumainās pārvērtības”, ka neskatoties uz to, ka vispār vairs neko nemēģināju kārtot, dzīve sāka kārtoties jomu pa jomai. Es satiku savu vīru un mēs izveidojām brīnišķīgu laimīgu ģimeni. Es kaut kā ne no šā, ne no tā sāku rakstīt blogu un veidot Pavasara studiju. Tā saņēma fantastisku atbalstu no cilvēkiem un kļuva par manu veiksmes stāstu. Es uzrakstīju vienu grāmatu un pēc tam sapratu, ka spēju rakstīt vēl un vēl. Es piedzemdēju bērnus un nu šūpinu ratiņus. Mēs ceļam vienu māju un privatizējām otru, mēs dzīvojam brīnišķīgu, laimīgu un piepildītu dzīvi. Bagātu dzīvi ar klupieniem, celšanos, ar priecīgiem un bēdīgiem brīžiem, bet tas viss ir pildīts ar MĪLESTĪBU un LAIMI. Lai kas ir noticies pa visiem šiem manas laimes terapijas gadiem – viss ir caur dziļu apzināšanos, ļaušanos, mīlestību un laimi.

Vai es zināju, ka tā būs?

Nē. Bet es ļoti cerēju un ilgojos pēc tā visa, ko tagad piedzīvoju.

Kas ir veiksmes atslēga?

Vienā vārdā varu pateikt – būt laimīgai.

Ārējais atspoguļo iekšējo. Ja iekšēji esi laimīga, tad ārējie notikumi sakārtosies paši no sevis. Tad Tev apkārt būs laimīgi cilvēki, attiecības būs harmoniskas un dzīve sakārtosies jomu pa jomai.

Galvenais ir iemācīties būt laimīgai.

Par to arī ir Laimes terapijas stāsts.  Un šim stāstam cauri sāksim iet 9.maijā plkst. 18.00 pirmajā nodarbībā “Es esmu savas dzīves autore”, kurā dalīšos ar savu pieredzi, atklāsmēm, atbildēšu uz jautājumiem, kurā (ja vien grupa gribēs) pameditēsim un padarīsim ko tīri praktiski (lai interesantāk). Bet tā būtība ir, ka šīs nodarbības laikā, pieņemsim lēmumu – būt laimīgām, lai turpmāk izvēlētos to, kas patīk, nevis to, kas nepatīk.

Ja arī Tu gribi piedalīties, tad atraksti uz: pavasarastudija@gmail.com vai zvani 29100714 (Santa).

Atgādinu, ka mūsu nodarbības notiek mūsu jaunajā mītnes vietā Pērnavas ielā 19-315.

Ar mīļumu, Inese

 

 

Atbildēt