Grozs

Informācija par tuvākajiem notikumiem

Veselība un harmonija

autors: INESE

Man šī nedēļa paiet ar domām par veselību un veselumu. 3.maijā biju radio “Ģimenes studijā”, kurā reizē ar mediķiem runājām par sievietes veselību. Dalījos ar savu pieredzi kā pēc gariem gadiem sagaidīju savus bērnus. Ja vēlies, vari noklausīties raidījumu šeit: http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/gimenes-studija/man-tomer-izdevas-klut-par-mammu.a67505/

Un kā jau tādās reizēs, kad atkal par to parunā, pēc tam tās domas nenorimst vēl ilgi.

Man ir liels prieks, ka Pavasara studijā esam izveidojuši nodarbību ciklu ar nosaukumu “Ja stārķis kavējas”, kurā ir dalībnieces, kurām bērniņi vēl kavējas. Es pati kā vienu lielu soli pretim saviem bērniem varu minēt zemapziņas pārprogrammēšanu, ko reiz izdarīju pie Valērija Siņeļņikova Krimā. Ar laiku šo metodi iemācījos un noslīpēju tik tālu, ka nu jau ilgāku periodu vadu šādas nodarbības pie mums studijā. Lūk 11. maijā būs šāda nodarbība tieši tām mammītēm, kuras savus bērnus vēl tikai ilgojas sagaidīt. Kādēļ viņas saucu par mammām, ja jau vēl nav bērnu? Tādēļ, ka smalkajā plānā viņi noteikti ir un mums ir jāiemāca prāts un sava attieksme to pieņemt un pierast pie tā pat vēl pirms bērniņu dzimšanas.

Es pati sāku tieši ar to, ka savās domās un attieksmē kļuvu par mammu. Un tad, kad tu esi kļuvusi par mammu savā galvā, tad bērnu ierašanās jau ir vairs tikai laika jautājums. Kā saka – neliec šķēršļus un bērni būs.

Es liku. Es biju izdomājusi ļoti daudz sarežģījumus, kuri man it kā sāksies līdz ar bērnu. Un tur sākās fantastisks absurds – jo apziņā es ļoti, ļoti, ļoti gribēju kļūt par mammu, bet zemapziņā bija viss, sākot no bailēm, līdz pat dažādiem mītiem un stereotipiem. To vajadzēja iztīrīt. Es iemācījos zemapziņas pārprogrammēšanas metodi un tīrīju.

Vai var to izdarīt vienā nodarbībā? Gan jā, gan nē. Iemācīties kā to darīt var. Bet jāstrādā ir pēc tam vēl diezgan ilgi, jo ja jau tas bērniņš nenāk, tad acīmredzot tie iemesli ir gana saaudzēti. Tad nu tas kārtu pa kārtai jāiztīra.

Mums  šajā grupā brīnišķīgi ir tas, ka strādāsim visas par vienu tematu. Tā kā, ja arī Tev ir šī temata aktualitāte un Tavs bērniņš ar vēl tikai gatavojās nākt (un dara to ilgi un nenāk un nenāk), tad droši vari pieteikties mūsu kompānijā. Mēs vienojāmies uzņemt jaunas dalībnieces. Bet nu tiešām tad tikai tās, kurām nepiesakās bērni.

Priekš citām problēmām un citu jautājumu risināšanai būs vēl cita nodarbība par zemapziņas pārprogrammēšanu. Un tā būs nedēļu vēlāk 19. maijā.

Nu un ja gribi vienkārši parunāt par tām tēmām un domām, kas traucē labai veselībai, tad rītvakar (piektdien) ir vebinārs “Veselība un laba pašsajūta”. Tur, protams, runāsim par visu kopā. Par veselību un veselumu, un harmoniju, un labu pašsajūtu. Kā arī par tām domām, kas rada slimības. Parunāsim arī par pilnīgi konkrētiem slimību blokiem, kuri rodas no konkrētas mūsu attieksmes, piemēram, bailēm, aizvainojumiem utt.

Redz, ļoti svarīgi jau ir uzzināt cēloni. Un tad, ja zini, ka Tavu slimību rada bailes, tad vienkārši ir jāiemācās strādāt ar savām bailēm. Ja zini, ka Tavu slimību rada aizvainojums, tad jāiemācās iztīrīt un palaist savus aizvainojumus.

Es tam visam esmu gājusi cauri. Man ir bijuši aizvainojumi, kurus tīrīju gadiem, jo īsti nezināju kā to darīt. Pēc tam, kad iemācījos, izrādījās viss vienkārši. Man ir bijušas bailes, dēļ kurām esmu daudz dzīvē zaudējusi. Un tagad esmu iemācījusies tās atbrīvot vai ar tām sadraudzēties. Man ir bijuši (un vēl tagad brīžiem ir) idealizēšanas periodi un tad momentā sasitos ar kādu no saviem grābekļiem. Dažreiz tas ir saistīts arī ar veselības tēmu.

Nu vārdu sakot – ja Tevi interesē veselības tēma vebinārā – tad tiekamies jau rīt. Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija).

Ja zemapziņas pārprogrammēšanas metode klātienē, tad piesakies – pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Santa) un atceries, ka mūsu tikšanās vieta tagad ir Pērnavas iela 19-315.

 

Ar mīļumu, Inese

Atbildēt