Grozs

Informācija par tuvākajiem notikumiem

Gatavošanās Saulgriežiem

autors: INESE

Nākampiektdien, 17. jūnijā, Pavasara studijā būs nebijis gadījums – mēs nodarbību vadīsim divatā. Un ņemot vērā, ka tuvojamies 9tajam vilnim, tas būs tiešām WOW : )

Kā to tik droši zinu?

Pirmkārt tādēļ, ka dabā tuvojamies visspēcīgākajam enerģijas jaudas brīdim, bet otrkārt-  tad, kad esam kopā ar mūsu jauno lektori Jolantu Sadoviču katrā reizē ir tā, ka mājās jābrauc bremzējot (lai nebrauktu virs atļautā ātruma)

Jolantai ir TĀDA enerģija un enerģētika, kas kūsāt kūsā. Viņa prot iedvesmot, viņa prot trāpīgi pateikt, viņa prot salīdzināt kā bija pirms laimes terapijas un kā ir tagad, viņa ir ar tādu jaudu, ka vienkārši ar viņu kopā var tikt ne tikai uz devīto vilni vien.

Un vēl – Jolanta ir sertificēta pirtniece un ļoti labi zina kā mīļot un aktivizēt mūsu ķermeni un enerģiju. Kuras zālītes, kurā brīdī. Kad ko iepīt vainagā, kad un ar ko ieberzēt pēdās utt. Arī šai mūsu nodarbībai viņai ir konkrēts plāns. Šodien viņa man atraksta tā:

“….Tik viens solis ir līdz maģiskajai Līgo naktij. Tikai viens solis līdz Saulgriežiem – punktam, kurā uzņemam spēku un piepildījumu visam gadam. Man vasaras saulgrieži šķiet tāds ļoti īpašs laiks. Tas ir laiks, kad dabā viss ir pilnbriedā, ziedu pilnbriedā, kad viss iet un tiecās uz augšu. Tāpēc domāju, ka tieši pirms šī laika būtu brīnišķīgi vēlreiz parunāt par devīto vilni. Par to kā sieviete var šajā laikā sasmelties spēku no dabas.

Kā mēs smeļamies spēku? Pirmām kārtām tā ir kopā būšana un savstarpējā enerģijas apmaiņa. Šoreiz es to plānoju ar basām kājā uz smaržīgo paparžu paklājiņiem, ar slotiņām noņemot sūrumu un grūtumu un uzpildoties ar jauko, silto, mīļo, sievišķīgo lidojumu.

Tad mums ir noteikti jāparunājas, kuri augi mums būs līgo vakarā vissvarīgākie, kā mēs pašas saviem draugiem un savai ģimenei ugunsrituālu varam sarīkot.

Laikā kad ziedošajās pļāvās jūnijs min savas takas un ceļus. Jūnija paceltajās rokās zied nakstvijoles, madaras, margrietiņas, dārzos plaukst peonijas un jasmīni.

Jāparunājas  par jauku un vienkāršu kopā ģimenei iešanu pirtī. Par to kādi augi ir tieši sievietei un viņas labsajūtai domāti…”

Par šo un daudz vēl vairāk Jolanta pastāstīs un parādīs un ļaus izbaudīt 17.jūnija tikšanās reizē. Savukārt es gribu parunāt, ko darīt tieši pa Saulgriežiem, lai tiktu uz savas enerģijas augstākā punkta (kā tas ir dabā) un to pēc tam noturētu līdz pat veļu laikam novembrī.

Kā aktivizēt sievietes četras dabas, kas ir kā krēsla četras kājas un kurām jābūt –pirmkārt visām, otrkārt līdzsvarā.  Ko darīt, ja kādu savu daļu esam pazaudējušas.

Tā būs īstena gatavošanās Saulgriežiem –sākot no domām un rituāliem, beidzot ar pilnīgi konkrētiem ieteikumiem, padomiem, pirtnieku gudrībām un neiztrūkstošo Laimes terapiju.

Ja vēlies piedalīties šai praktiskajā nodarbībā, tad noskaņojies uz kopēju darbošanos, sagatavo, lai vari novilkt basas pēdas, un lai ir ērts tērps sēdēšanai uz grīdas.

Tiekamies Rīgas centrā (Pērnavas iela 19-315) bet ar sajūtām brīvā dabā, pļavā.

Ja vēlies pieteikties uz šo praktisko semināru “Gatavošanās Saulgriežiem”, tad raksti uz pavasarastudija@gmail.com  vai zvani 29100714 (Santa)

Būsim kopā, lai tiktu uz savas enerģijas devīto vilni.

Ar mīļumu, Inese un Jolanta.


Lektori: Inese un Jolanta Sadoviča

Seminārs notiks Pavasara studijas  telpās Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 17. jūnijā no plkst. 18:00-20:30 (pie ieejas jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Dalības maksa: 30,00 EUR (t.sk. PVN)

Pieteikšanās: pa tālruni 29100714 vai e-pastā pavasarastudija@gmail.com (Santa)

 

Atbildēt