young beautiful woman using a laptop computer at home
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Māmiņu skolas vebināri maijā

autors: LAURA BANDERE (jaunā lektore)

Maijs mums ir atnesis fantastisku skaistu un siltu laiku. Piektdien ar meitiņu gājām pa ielu un redzējām, ka kokos ir daudz pumpuru un jau svētdien ejot pa to pašu ielu šie pumpuri bija pārvērtušies lielās un skaistās lapās. Fantastiski! Cik spēcīga un visuvarena ir daba! Sestdien biju laukos – manā mīļākajā vietā uz zemes. Man bija iespēja staigāt basām kājām pa zāli un smelties zemes enerģiju. Cik fantastiska sajūta ir ar basām kājām pieskarties zālei un zemei! Kad pēdējo reizi baudīji šo sajūtu? Es teiktu, ka arī sievietei ir spēcīga un visuvarena daba. Ja vien sieviete māk un dzīvo savā dabiskajā stāvoklī. Ja vien viņa necenšas līdzināties vīrietim. Tad viņa ar savu mīlestību un labajiem darbiem spēj paveikt brīnumus.

25. maijā no plkst. 11-12.30 par sievietes dabu būs vebinārs (būs pieejams arī ieraksts). Ja vēlies, vari uz vebināru sagatavot vāzē kādu ziediņu,jo mēs runāsim arī par ziedu palīdzību mums. Veiksim arī praktiskus vingrinājumus, ko pēc tam varēsi pielietot ikdienā.

Un šis spēcīgais laiks ir kā radīts tam, lai atbrīvotos no vainas sajūtas un bailēm, jo tās traucē mums baudīt dzīvi un priecāties par tās dāvanām.

Vebinārs par tēmu “Vainas sajūta un bailes” notiks 18. maijā no 11-12.30 (būs arī ieraksts).

Ja vēlies piedalīties, piesakies ineses.vebinari@gmail.com (Aija). Dalības maksa par vienu vebināru: 10,00 eiro.

Tiekamies!

Atbildēt