Grozs

Informācija par tuvākajiem notikumiem

Bailes

autors: INESE

Vienu rītu pamodos ar tik ļoti nepatīkamu sajūtu –biju redzējusi izteikti reālu sapni, kā soli pa solim sākas karš. Tajā bija neizbēgamības sajūta. Tajā bija bailes. Tajā bija uztraukums, panika.

Atmostos, izstāstu vīram, un ceru, ka pāries. Ka vienkārši aizmirsīsies. Bet…. . Paiet viena diena – atceros. Paiet  otra, nu nav patīkamas sajūtas. It kā jau spēlējos ar bērnu, daru savus darbiņus, braucu uz studiju, bet…. visu laiku fonā ir kaut kāds nemiers.

Paiet kāda nedēļa un pēkšņi es naktī nosapņoju, ka man izkrīt bērns no rokām. Un atkal viss ir tik reāli, ka laime pārņem tikai par to, ka esmu atmodusies un tas ir izrādījies sapnis.

Un tad es sapratu, ka zemapziņa man ziņo par pārāk lielu daudzumu baiļu, kas nupat aktivizējies.

Var jau būt, ka tā ir visām mazu bērnu mammītēm (daudzām ir. es jau uzzināju), jo pēkšņi ir uzradusies atbildība vēl par vienu, ļoti, ļoti tuvu sev cilvēku, kurš šai periodā ir tik ļoti atkarīgs no vecākiem.

Var jau būt, ka neesmu pasekojusi, kāda informācija fonā skan un pieķellējusi savu zemapziņu ar trauksmes pilnu info.

Var jau būt, ka kādu laiku nav ar bailēm pastrādāts un nu tās vienkārši nāk uz āru.

Un tas ir tieši tas, ko gribu šai sarunā Tev pateikt – ka tiklīdz ir vairāki signāli, ka uznāk bailes tur, kur iepriekš to nav bijis, jeb rādās bailīgi sapņi, jeb notiek kādi bailīgi notikumi – tā ir ziņa, ka jāpatīra zemapziņa un jāpastrādā ar savām bailēm.

Interesanti, ka vakar tikāmies zemapziņas pārprogrammēšanas seminārā ar grupu meiteņu, kas lielāko tiesu uzsvēra bailes kā galveno iemeslu, kurš bremzē konkrēto dzīves jomu.

Tad nu nospriedām, ka pienācis laiks transformēt bailes mīlestībā.

Vai esi domājusi, kas ir bailes?

Vai zināji, ka tieši bailes (nevis naids) ir galējais pretstats mīlestībai?

Katrā reizē, kad uznāk bailes, tas ir rādītājs, ka pietrūkst mīlestības. Ko darīt? – audzēt mīlestību.

Un protams, es jau zinu, ka vieglāk pateikt kā izdarīt. Ka ir taču jāsaprot kā to darīt.

Šai ziņā es varu ieteikt vēlreiz pašķirstīt manu grāmatu “Audzēt Mīlestību”, jo tur ir vesela nodaļa tikai par bailēm. Un vēl varu Tevi uzaicināt rītvakar (piektdien) uz vebināru, kurā runāsim par konkrētām tehnikām  un veidiem kā transformēt bailes.

Šai reizē ļoti jūtu, ka tas šobrīd nepieciešams arī man pašai. Šādas mūsu sarunas onlinā ļoti iedvesmo un motivē atkal ar sevi pastrādāt.

Vebinārs kā vienmēr sāksies 20.00. Bet čata istaba būs vaļā jau no 19.00. Un tur varēs uzdot man jautājumus un varēs parunāt un pačatot ar citām dalībniecēm. Ja vēlies pieteikties, raksti uz ineses.vebinari@gmail.com vai zvani 29431408 (Aija).

Ar bailēm ir jāstrādā tiklīdz pamani, ka tās ir uzpeldējušas. Kāpēc saku tādu vārdu? Tādēļ, ka enerģētiski tas tiešām tā izskatās – ka dziļāk noslēpušās bailes pēkšņi sāk aktivizēties un izlien uz āru. Tādu cilvēku, kam nebūtu baiļu – tādu nav. Mums visiem ir bailes un tas ir labi. Bet….tās nedrīkst mūs traucēt. Bailes ir mūsu palīgi, lai nesākam dzīvot pārāk riskanti un nenodarām sev vai citiem pāri. Bet tai brīdī, kad bailes sāk dikti ātri augt – tas ir jāaptur, savādāk tās izaudzēs un piesaistīs tieši to, ko negribam piedzīvot.

Laimīga dzīve sākas tad, kad bailes parādās tikai uz robežas, kad darām ko riskantu. Pārējā laikā tām gluži kā sargiem jāstāv atstatus.

Tādēļ tiekamies rītvakar vebinārā un kopā pastrādāsim ar savām bailēm.

Ar mīļumu, Inese

Atbildēt