179234_149382951786793_100001452687464_287628_4768664_n-450x450
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Kā tikt pie spēka

autors: INESE

Pēdējā laikā es pārbaudu vienu pilnīgi jaunu pieeju sava spēka patēriņam un atjaunošanai.

Atceros, ka vecos laikos, kad vēl ar kāri lasīju dažādas grāmatas “kā kļūt miljonāram”, vai “kā kļūt bagātam”, tad tur visur bija uzsvērta doma – gribi būt bagāts, esi bagāts. Sāc izturēties kā bagāts cilvēks un tev dzīve mainīsies. Vienkārši vienā dienā pieņem, ka tev visa kā ir gana un finanšu plūsma nāk tavā virzienā. Sāc dzīvot no pilnības vai pārpilnības pozīcijām.

Teorija kādu laiku bija tikai teorētiska, līdz brīdim, kad notika kaut kāds klikšķis un es to sajutu un sapratu ar katru savu poru. No tā mirkli ar naudas plūsmu viss ir kārtībā. Nu nevar teikt, ka veidoju kādus uzkrājumus, bet par trūkumu nav jādomā.

Toties ar savu spēku viss ir (bija) pilnīgi savādāk. Es savu spēku vienmēr taupīju. Nu, piemēram, ja man vakarā ir seminārs vai vebinārs, tad tai dienā neko pārāk lielu citu plānot nevaru un ideālā gadījumā būtu labi, ja es vēl pa dienu kādas pāris stundas pagulētu. Šādi darīju visu Pavasara studijas pastāvēšanas laiku un, protams, uzskatīju, ka savādāk jau nemaz nevaru.

Un tagad  – kādu mēnesi atpakaļ pēkšņi viss nomainījās. Notika tas KLIKŠĶIS jeb atklāsme. Un es aptvēru, ka visi Visuma likumi darbojas vienādi. Ka nevar taču būt, ka naudai un materiālām vērtībām kaut kas viens, bet ar savu spēku kas cits.

Es sapratu, ka šādi taupot spēku, es izturos no trūkuma pozīcijām. Es skaidri un gaiši visai pasaulei (Visumam, Debesīm) vēstu, ka man trūkst un ir jātaupa. Ka man ir jāpaguļ. Ka jāpadomā vai drīkstu iet garo gabalu gar jūru, jo rezultātā taču piekusīšu un vakarā ir vebinārs vai seminārs un man nepietiks spēka un nebūs dukas.

Mēnesi atpakaļ es pēkšņi visu izmainīju un sāku dzīvot no pārpilnības pozīcijām. Es vienkārši savā galvā kaut ko nomainīju un katrā reizē, kad naktī jāceļas pie bērna, ceļos ar prieku un neuztraucos, ka nākošā dienā nebūs spēku. Un nākošā dienā, kamēr bērniņš čuč, es nomazgāju logus un sastādu laukā puķes, pēcpusdienā noejam supertālo gabalu gar jūru, un atgriežoties mājās vakarā novadu vebināru. Citā dienā, no rīta rakstu rakstus un atbildu uz jautājumiem, pēc tam ar ratiņiem pārgājiens gar jūru, pēc tam vakarā uz Rīgu –konsultācija un seminārs. Es vairs netaupu. Es vienkārši zinu, ka man spēka pietiks. Un mistiskākais tas, ka tiešām pietiek.

Ja kāds man agrāk būtu teicis, ka naktī varēšu trīsreiz celties, dienā visu dienu aktīvi darboties un rezultātā nepiekust – es domātu, viņš joko. Tagad atskatoties, man liekas, ka iepriekš esmu dzīvojusi kaut kā pusdzīvi, kā palēlinātā filmā bez enerģijas.

Un tad nāca mana atklāsme – ka, ja tu uzskati, ka tev ir maz un var pietrūkt, tad tā arī ir. Ka šis likums darbojas pilnīgi uz visu. Arī uz mūsu enerģiju un spēku.

Pirmdien, vebinārā mēs runāsim par to “Kā tikt uz 9tā viļņa”, kā audzēt savu spēku, kā tikt uz veiksmes viļņa. Un pirmais, kas ir jāizdara – jāizmaina attieksme pašai par sevi. Ka nevis ir jātaupa, bet jālieto, lai enerģijas plūsma cauri mūsu ķermenim un energolaukam ir jaudīga un pati pa sevi iztīra visus energoblokus.

Cita lieta, ka protams, nevajag sprinta režīmā skriet maratonu. Tad tiešām pārtērēsimies. Nevajag dzīvot ar vīrišķu spēku. Tad arī pārtērēsimies. Un vēl ir dažādas lietas, kas jāievēro tagad maijā, lai nemēģinātu devīto vilni noķert pa ātru.

Ko es saucu par devīto vilni?

Periodu, no Jāņiem līdz Mārtiņiem (10.novembrī), kad daba ir spēkpilna un jaudīga un ja dzīvojam saskaņā ar to, tad arī mēs pilnīgi visu šo laiku varam dzīvot uz veiksmes jaudīgā devītā viļņa. Man pašai tā jau ir gadiem un pirmdien stāstīšu kā to daru.

Runāsim par attieksmi, par dažādām tehnikām, piemēram, par pīlādžu zariņu masāžu pēc dušas. Tas aizņems divas minūtes dienā, bet kādu enerģētiku un spēku tas atver!!!

Vārdu sakot –rīt 16.maijā tiekamies jau 19.00, lai čatotu. Un pēdējā laika čati satura ziņā  ir līdzvērtīgi nodarbībai. To varētu nosaukt par dalībnieču pašu izveidoto nodarbību, kurā brīžam es knapi paspēju atbildēt uz visiem jautājumiem. Nu un pats vebinārs sāksies 20.00, lai pusotru stundu mēs runātu par to kā izmantot jaudīgāķo gada daļu savam spēkam, laimei un mīlestībai.

Vebināram vari pieteikties uz epastu: ineses.vebinari@gmail.com  vai pa tālruni 29431408. Un pat ja pirmdien Tev nav laika skatīties un piedalīties tiešraidē, tad atceries, ka katrā reizē trīs dienas pēc nodarbības vēl var paspēt iegādāties un noskatīties ierakstu. Šeit par vebināriem lasi vairāk: http://pavasarastudija.lv/kategorija/vebinari/

 

Ar mīļumu, Inese

Atbildēt