in_love_with_a_man
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Viņš man zvana katru dienu

autors: EDĪTE STRAUTIŅA

“Viņš man zvana katru dienu” – teica kāda no manām draudzenēm, kura bija ieradinājusi vīrieti par viņu interesēties regulāri, ar zvaniem, īsziņām vai cita veida uzmanību periodā, kamēr viņi vēl nebija precējušies. Mēs daudzas zinām to sajūtu, kad gaidām uzmanību no sava vīrieša, bet viņš nezvana. Skatiens ik pa brīdim aizklīst uz telefona pusi, vai tikai tur neuzrādās kāds nepamanīts zvans no “viņa”… Ja zvanīsim pašas, tad visdrīzāk viņš aizņemtā balsī atrūks, ka pārzvanīs vēlāk… ja atcerēsies.

Ko tad darīt, lai vīrieša uzmanība mums tiktu veltīta pietiekamā daudzumā? Mēs gluži dabiski spriežam pēc sevis – ja es būtu priecīga par viņa zvanu, tad arī viņš tikpat ļoti priecāsies par maniem uzmanības apliecinājumiem. Izrādās, ka vīrieši ir no pavisam citas sugas. Ar viņiem ir jārunā viņiem saprotamā valodā.

Brīnišķīgi, ja sievišķīgas uzvedības pamatprincipus attiecībās ar vīriešiem mums iemācījušas mūsu māmiņas un vecmāmiņas. Ja esam augušas, redzot, kā māmiņa izturas pret tēti, un, ka tētis nešaubīgi viņu mīl. Bet, ko darīt, ja kādu iemeslu pēc mēs nejūtamies pārliecinātas par to, kā izturēties pret vīrieti, lai mīlestība attiecībās plauktu un zeltu, nevis sanīktu ikdienas ķildošanās iespaidā? Ja darām visu no sirds, tomēr attiecības neizdodas pietiekoši veiksmīgas vai neveidojas vispār?

Mūsu tikšanās reizē vēlos Tev izstāstīt:

  • ar ko vīriešu uztvere tik būtiski atšķiras no sieviešu uztveres un domāšanas,
  • ko darīt, lai vīrietis starp daudzām citām pamana tieši tevi,
  • kā panākt, lai vīrieša uzmanība pret tevi pieaugtu,
  • kā motivēt vīrieti lutināt tevi,
  • kā efektīvi vadīt sarunu ar vīrieti, dēlu, priekšnieku?

Sievišķās gudrības attiecībās ar vīriešiem mācīsimies seminārā Patiesa sievišķība – ko iesākt ar vīrieti?” 

Patiesas sievišķības cikla seminārus var apmeklēt arī atsevišķos datumos, jo katra no tēmām ir apskatāma neatkarīgi no citām, taču no sirds rekomendēju apgūt visas šī cikla piecas tēmas. Uz semināriem var nākt arī jauktā secībā. Tu būsi ieguvēja jebkurā gadījumā!

Uz tikšanos iedvesmas pilnajā Pavasara studijā!

Edīte


Lektore: Edīte Strautiņa

Vairāk par lektori uzzināsi: ŠEIT

Visa informācija par semināru ciklu: ŠEIT

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie ieejas jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Dalības maksa: 25,00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Pieteikšanās: pa tālruni 29100714 vai e-pastā pavasarastudija@gmail.com (Santa)

Atbildēt