Beautiful young woman working on a laptop indoors
Aktuālie vebināri

VEBINĀRU KALENDĀRS

JANVĀRIS

19.janvāris, Piektdien, plkst. 20:00 – 21:30 IERAKSTS LĪDZ 23.janvāris

VEBINĀRS “Nākotnes pedagoģija. Skolotāja spēks/nespēks”    

Gada nogalē, braucot uz pedagogu konferenci Salacgrīvā, es pēkšņi sev noformulēju, ka viss, ko runājam par laimi un mīlestību, par “mīlestībā balstītiem lēmumiem”, par to kā vairot savu enerģiju, par to kā būt vairāk radošiem kā graujošiem, par to kā būt veiksmīgiem un laimīgiem – ka īstenībā tas ir pamatu pamats, ko vajadzētu mācīt skolā un paies laiks un tā noteikti būs. Pilnu rakstu lasi ŠEIT

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

Dalības maksa vebinārā 15.00 euro (no 2018.gada 12.janvāra Pavasara Studijas VEBINĀRU dalības maksa tiek pacelta uz 15.00 euro par 1 vebināru)

 

26.janvāris, Piektdien, plkst. 20:00 – 21:30 IERAKSTS LĪDZ 30.janvāris

VEBINĀRS ”Misija, darbs vai bizness”   

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT Vairāk par šo tēmu lasi ŠEIT.

Dalības maksa vebinārā 15.00 euro (no 2018.gada 12.janvāra Pavasara Studijas VEBINĀRU dalības maksa tiek pacelta uz 15.00 euro par 1 vebināru)

 

FEBRUĀRIS

2.februāris, Piektdien, plkst. 20:00 – 21:30 IERAKSTS LĪDZ 6.februāris

VEBINĀRS ”Atkarība un līdzatkarība”

Šī tēma par „atkarību un līdzatkarību” nebūs gluži par dzērājiem vai narkomāniem un viņu ģimenēm (bet arī par tādiem, protams). Šī tēma ir par mums arī tad, ja savā ģimenē nevienu par atkarīgo neuzskatām. Un pat ja mēs brīžiem tiešām runāsim par alkohola vai narkotiku izraisīto atkarību, pamēģini domās pārnest to uz situāciju, ka savukārt aktuāla ir Tavā dzīvē un padomāt kā Tu to risini.

Jebkuras atkarības pamatā ir cilvēka atrastais veids, kā viņam paliek labi, un tas, ka viņš šo savu labsajūtu grib paturēt. Tad vēl grib un vēl grib. Pašos pamatos viņš kļūst atkarīgs no savas gribēšanas. Šai gadījumā nevis cilvēks vada savu brīvu gribu, bet gan gribēšana un instinkti vada cilvēku.

Tā secība ir tāda- cilvēks atrod risinājumu, kas rada sajūtu, ka viss nokārtojas un atrisinās. Ar laiku viņš grib šo savu „laimi un veiksmi” vēl lielāku un paliek tramīgs, ja to nevar dabūt. Šai mirklī cilvēka apziņa pāriet ar centru „devā” un vairs nav sevī. No šī brīža cilvēks ar savu enerģiju audzē „devas” energolauku. Deva kļūst ar katru mirkli jo svarīgāka, lielāka, nozīmīgāka, jau aizņem visu cilvēka prātu un dzīvi. Viņš pats kļūst mazs un nenozīmīgs savās acīs un vienīgais ko dara, visu saņemto enerģiju sūta „devai”.

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

 

9.februāris, Piektdien, plkst. 20:00 – 21:30 IERAKSTS LĪDZ 13.februāris

VEBINĀRS ”Jaunības noslēpums”   

Mēs katra zinām, cik mums gadu, un tai pat laikā, gribam neatkarīgi no gadiem, justies jauneklīgi, viegli, vijīgi, veselīgi, vitāli, jutekliski, seksīgi, draiski – vārdu sakot, lai mūsu gadi mums dod pieredzi, kas atvieglo dzīvi, nevis nospiež.

Vai esi domājusi kādēļ ir cilvēki, kuri izskatās pēc tantēm un onkuļiem divdesmit gados un ir tādi, kuri 50, 60 un pat 70 gados ir ar mirdzumu acīs un jauneklīgu attieksmi katru dienu. Kā tas iespējams? Kur ir jaunības noslēpums.

Un, protams, mēs te nerunāsim par jaunības kultu, vai neatbilstošu izskatu saviem gadiem. Tas par ko mēs runāsim – ir kā justies mirdzoši, kā dzīvot ar interesi, kā būt radošā plūsmā un kā ļaut sev atjaunoties.

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

 

16.februārī sākam JAUNU GRUPU ”Čakru enerģijas līdzsvarošana” VEBINĀRU ciklā!

Vairāk info: ŠEIT

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

VEBINĀRU KALENDĀRS:

1.VEBINĀRS: Enerģijas testēšana un diagnosticēšana visām 7 čakrām – 16.februāris
2.VEBINĀRS: 1. čakras enerģijas līdzsvarošana – 2.marts
3.VEBINĀRS: 2. čakras enerģijas līdzsvarošana – 16.marts
4.VEBINĀRS: 3. čakras enerģijas līdzsvarošana – 6.aprīlis
5.VEBINĀRS: 4. čakras enerģijas līdzsvarošana – 20.aprīlis
6.VEBINĀRS: 5. čakras enerģijas līdzsvarošana – 11.maijs
7.VEBINĀRS: 6. čakras enerģijas līdzsvarošana – 25.maijs
8.VEBINĀRS: 7. čakras enerģijas līdzsvarošana – 8.jūnijs

 

23.februārī sākam JAUNU VEBINĀRU CIKLU ”Radīt dzīvi”! Vebināri norisināsies katru otro piektdienu, precīzi datumi tiks publicēti tuvākajā laikā. Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

 


Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 15,00 (t.sk. PVN) par 1 vebināru !! 

(no 2018.gada 12.janvāra Pavasara Studijas VEBINĀRU dalības maksa tiek pacelta uz 15.00 euro par 1 vebināru)

Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Vebināru norises laiks: 20:00-21:30 (no plkst. 19:30 iespēja pieslēgties pirmsvebināra čatam)

Vebināra noskatīšanās iespējas pēc tiešraides: pēc katra vebināra tiešraides datuma ir iespēja noskatīties tā ierakstu vēl 3 dienas, rakstot Aijai uz augstāk norādītajiem kontaktiem

Jautājumi vebināriem: pirms vebināra ir iespējams iesūtīt konkrētus jautājumus saistībā ar attiecīgo tēmu, rakstot Aijai (kontakti augstāk), kā arī vebināra laikā ir iespējams uzdot jautājumus Inesei čata sarakstē

Vebināra cenā iekļauts: dalība vebināra tiešraidē + iespēja noskatīties vebināra ierakstu 1x + iespēja saņemt vebināra prezentāciju

Viss par vebināriem ŠEIT

KUR VEBINĀRI NOTIEK? : Vebināri notiek internetā (saņemsi elektornisku saiti uz konkrētu vietni), video formātā, un lai tajos piedalītos, pēc rēķina apmaksas, vebināra dienā plkst.18:00 Tu saņemsi pieejas kodu un īsu, skaidru pamācību, kā vebināru noskatīties. 

Atbildēt