Grozs

Informācija par tuvākajiem notikumiem

Parunāsim par karmiskām lietām

autors: INESE

Jau kādu laiku ir tā, ka mūsu karmiskās mācības un karmiskos mezglus varam atsiet un neveidot vairs tos. Vienkārši šobrīd to Visuma kārtība pieļauj. Ir pietiekoši daudz mīlestības (uz Zemes) un ir pietiekoši daudz izpratnes un informācijas, lai to savā dzīvē sakārtotu.

Kādēļ es to tik droši varu teikt?

Tādēļ, ka manā dzīvē ir sakārtojusies joma, par kuru es gandrīz vai droši varēju iepriekš teikt, ka tas ir neiespējami, un man šai dzīvē tas nav lemts.

Parasti par karmiskām jomām mēs uztveram tādas, kur uz grābekļiem kāpjam daudz biežāk un sāpīgāk, kā citas jomās. Nu kādam neizdodas apprecēties. Kādam nesanāk nopelnīt naudu. Kādam jūk ārā laulības, lai cik daudz un bieži precētos. Kādam nedzimst bērni. Kādam ir kāda vēl cita joma….nu…nezinu…piemēram, atkarības vai līdzatkarības vai varbūt…aptaukošanās.

Un man kaut kā likās, ka nu ar katru no citu cilvēku karmiskām jomām ir vieglāk tik galā. Nu – gribi notievēt, dari kaut ko un tievē. Gribi apprecēties – sakārto savu otro čakru un sazemējumu, un precies. Nu kaut kā likās, ka tas ir cilvēka varā.

(lai gan – ja tā ir karmiskā joma, tad protams, ka tas ir grūti un šitā kā es te jokojos var runāt tikai par tām jomām, kuras pašam nav karmiskās).

Man pašai bija tēma, kura nudien ir tikai un vienīgi no Dieva atkarīga. Un kamēr neizmainos sevī līdz dievišķai apziņai un dievišķās vibrācijas dziļumam, mana joma nesakārtojās. Es runāju par to – vai dzimst vai nedzimst bērni. Jau kaut kur to esmu teikusi – ka var ārsti palīdzēt, var dziednieki, var mēģināt kaut ko aktivizēt, vai stimulēt, bet nu….bērniņš tik un tā dzimst tikai ar Dieva ziņu, jo dvēseli jau ārsta kabinetā pievilināt nevar.

Un tieši tādēļ, ka man pašai bija tik ļoti dziļi nopietna šī joma, tad es karmiskos jautājumus, un tai skaitā karmisko mezglu tēmu, esmu tiešām izpētījusi dziļi un pats labākais – sapratusi ko un kā mums jāmaina, lai mūsu dzīvē tā karmiskā joma sakārtotos.

Pateicoties tam, es šobrīd šūpinu ratiņus un mīļoju savu četru mēnesīšu mazo bērniņu. Pateicoties tam, man ir sakārtojušās pilnīgi visas manas karmiskās jomas. Un pateicoties tam, es varu tagad teikt, ka – jā, ir iespējams attīrīt gan savu, gan dzimtas karmu viena cilvēka dzīves laikā, ja vien viņš zina ko darīt un dara.

Manā gadījumā tā tiešām bija dzimtas karma, jo mums bērni bija apstājušies dzimt 30gadus atpakaļ. Tad tagad nu varēsim skatīties, kas mainījies, un varbūt pēc laika varēšu stāstīt par jauniem radiniekiem, kas mūsu lielajā ģimenē radušies.

Un tieši tādēļ, ka man to uzkrāto atziņu nupat ir tik daudz, es laiku pa laikam (pāris reizes gadā) novadu nodarbību “Kā atsiet karmiskos mezglus un vairs neveidot tos”. Atceros, kad mana kolēģe Santa noklausījās šo tēmu pirmo reizi, viņa teica, ka tas būtu jāliek kā virsraksts uz galvenā laikraksta vāka – ka ne soli tālāk, ja šo neesi dzirdējis : ))

Toreiz sasmējāmies, ka mums laiku pa laikam ir šāda sajūta, ka jāiet uz ielas garāmgājējiem klāt un jāsaka – klau, tas ir tik svarīgi.

Lūk – lai nu kā, bet šī tiešām ir ļoti svarīga tēma. Tieši tādēļ, ka šai seminārā mēs katrs varēsim noteikt savas 3-4 karmiskās jomas un iemācīties kā tās sakārtot. Kā arī uzzināt, kā tad dzīvot, lai karmiskie mezgli vairs neveidotos un karmiskās jomas būtu tikpat mierīgi izdzīvojamas, kā visas citas mūsu dzīvē.

Nu vārdu sakot – ja esi gatava par šiem dziļajiem jautājumiem padomāt un pastrādāt, esi laipni aicināta šo ceturtdien plkst.18.00-20.30 pie mums Pavasara studijā, jaunajā vietā Pērnavas ielā 19-315. Pieteikšanās kā jau vienmēr uz pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Santai).

Ar mīļumu, Inese


Lektore: INESE

Dalības maksa: EUR 30,00 par 1 semināru

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Norises laiks: 26. maijs no plkst. 18:00-20:30

Pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Santa)

 

 

Atbildēt