Grozs

Informācija par tuvākajiem notikumiem

Vēlos būt lutināta!

autors: EDĪTE STRAUTIŅA

Vai tev ir vīrietis, kurš pasniedz tev brokastis gultā? Vai tu gribētu sev blakus tādu vīrieti?

Kam ir jānotiek, lai tas notiktu ik svētdienu? Kāda ir tā burvju formula, kas pāra attiecībās saglabā dzirksteli un liek vīrietim regulāri lutināt savu sievieti?

Kad vēlamies iepazīties ar puisi, vai jau esam bijušas uz pirmo randiņu un gaidām viņa zvanu, degot nepacietībā, vai arī jau esot attiecībās, – visos šajos posmos ir kādas gudrības, kas ik sievietei būtu jāzin, lai izveidotu un uzturētu vīrietī interesi par sevi.

Kad attiecībās pēc taureņu perioda iestājas ikdiena, sieviete ir iekarota, iepazīta, tad vīrietim bieži vien zūd motivācija censties būt labākam sievietes acīs, vai piekrīti? Kad tas notiek, tad sieviete sāk izjust vilšanos, un pašai nemanot balsī iezogas uzmanību pieprasoša nots: “Kad tu beidzot saremontēsi krānu?” vai “Kad mēs vienreiz aiziesim uz teātri?”… Ja vīrieša reakcija nav vērā ņemama, tad sākas jau īgnums un vēlāk komandēšana. Rezultātā laimīgs nav ne viens, ne otrs. Nemaz nav patīkami atzīt, ka dzirkstele zudusi, un iestājusies pelēka rutīna.

Bet ik sievietei būtu jāzin, ka viņas pašas rokās ir nevis audzēt neapmierinātību, bet atgriezt attiecībās prieku un pat neko īpašu nedarot, tikai mazliet pamainot savu izturēšanos, sagaidīt daudzkārt lielāku uzmanību no vīriešu puses!

Šajā tēmā, ko esmu sagatavojusi, apkopoju, manuprāt, svarīgākās domas par to,

  • kas liek vīrietim ieinteresēties par tikko iepazītu sievieti,
  • kāda izturēšanās notur vīrieti tavā tuvumā,
  • kas ir galvenais vīrieša dzinējspēks,
  • kas jādara, lai vīrietis ar prieku zvanītu tieši tev,
  • kā jāizturas, lai viņš pēc darba ātrāk steigtos satikt tevi,
  • ko vari darīt tu, lai vīrieti iedvesmotu lielākiem sasniegumiem,
  • ko no savas sievietes klusībā sagaida ikkatrs vīrietis.

Kā iesākt un uzturēt fantastiskas attiecības ar vīriešiem pārrunāsim seminārā Patiesa sievišķība – ko iesākt ar vīrieti?”.

Patiesas sievišķības cikla seminārus var apmeklēt arī atsevišķos datumos, jo katra no tēmām ir apskatāma neatkarīgi no citām, taču no sirds rekomendēju apgūt visas šī cikla piecas tēmas. Uz semināriem var nākt arī jauktā secībā. Tu būsi ieguvēja jebkurā gadījumā!

Uz tikšanos jaukajā un saulainajā Pavasara studijā!


Lektore: Edīte Strautiņa

Vairāk par lektori uzzināsi: ŠEIT

Visa informācija par semināru ciklu: ŠEIT

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie ieejas jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Dalības maksa: 25,00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Pieteikšanās: pa tālruni 28361100 vai e-pastā pavasarastudija@gmail.com (Santa)

 

 

Atbildēt