Grozs

Informācija par tuvākajiem notikumiem

Pašapziņa rada laimīgu dzīvi!

autors: INESE PRISJOLKOVA

Meitenes!!! Mēs šodien sākam fantastisku vebināru ciklu ar nosaukumu “Kā paaugstināt un nolīdzsvarot pašapziņu”, kurā tiešām gribu apkopot gan stāstus kā es pati izveidoju un nolīdzsvaroju savu pašapziņu līdz kļuvu vērtība savās acīs, lai kas manā dzīvē notiek. Gan iekļaut tajā pilnīgi praktiskas tehnikas un paņēmienus, ko tad darīt, lai pašapziņa augtu.

Nu ir man arī vienā grāmatā (Ieelpo laimi un mīlestību 2) vesela nodaļa par pašapziņu, kā arī jaunākajā grāmatā, ko uzrakstīju pagājušo gad’ (Septiņas saules) pie trešās čakras diezgan daudz par pašapziņu.

Bet man pašai tagad ir tā, ka tieši šobrīd ir tik daudz ko teikt, un tik ļoti gribās dalīties vēl un vēl, ka pilnīgi gaidu vakaru, lai šo savu enerģiju kādā virzienā aizvirzītu. Lieta tāda, ka vakar beidzās jauno lektoru kurss un tas mūsu izlaidums bijā TĀDS, ka braucu mājās visu ceļu turot kāju uz bremzes, lai neaizlidotu. Nu kā šodien atrakstīja manu grāmatu redaktore Santa – ka tas ir tik vērtīgi būt blakus kā kāda cita sieviete (viņa teica Dvēseļu māsa) savā pašapziņā uzplaukst un atveras.

Mums tai lektoru kursā vispār ir tā, ka sākumā jau visi bikli un nezina, uz ko atnākuši. Un otrā reizē arī jau vēl taustās. Bet nu trešā, ceturtā un piektā tikšanās ir kā sprādziens pēc sprādziena, kad atveras katra no dalībniecēm un piesaka sevi tā, ka WOW – sirds notrīs tai visā piedaloties.

Un vakar – izlaidumā mirdzēja visas, staroja visas, un es (un mēs katra) saņēmu TĀDU enerģijas lādiņu, ka vēl tagad nezinu kā to sazemēt.

Nu pareizāk sakot – zinu gan. Es to visu ielikšu savā jaunajā Pašapziņas kursā, kas vebināru formātā sākas šodien.

Un es, goda vārds, izjūtu milzīgu atbildības sajūtu un gandrīz vai piepaceltu misijas apziņu šai mirklī, kad gribu nodot tālāk savu pieredzi, kā satikt sevi, kā iemīlēt sevi, kā saprast savu unikalitāti, kā sajust “cik esmu skaista”, kā savākt šo pārliecību no citu apbrīnas skatieniem, un kā pēc tam vairs neuztraukties, ko par mani padomās.

Nu vārdu sakot, šodien man nāk prātā visas tās situācijas, kad pati reiz (2004.gadā) cēlos no zemes ar savu sadragāto pašapziņu. Man pašai bija tā, ka skolas laikā biju skaista meitene un varēju iet pa ielu tā, ka mašīnas pīpināja un garāmgājēji atskatījās. Šo pašapziņu man bija devuši mani vecāki, visvairāk jau tētis. Bet…. dzīves laikā piedzīvojot dažāda veida nenovērtējumu, nemīlestību, kritiku un noniecinājumu, mana pašapziņa gads no gada sagruva. Līdz tam, ka  – atceros gadījumu, kad tikko kā bijām pārcēlušies no Jelgavas uz Rīgu un man likās – ak, kungs, cik Rīgā visi cilvēki ir pašapzinīgi un skaisti!!! Tas kontrasts ar manu sajūtu pašai par sevi bija tik milzīgs, ka man likās, ka nevaru iet uz ielas. Ka vislabāk jūtos mājās, kur neviens mani neredz.

Un es atcerējos to padsmitnieci meiteni, kas biju kādreiz, bet….neko nevarēju darīt. Mana pašapziņa bija “lupatās”.

Jutos pelēka, nesmuka, veca un nevienam nevajadzīga. No manis aizgāja vīrs, es zaudēju darbu, man nebija naudas….nu vārdu sakot, visas “ekstras”, kas vien var būt.

Un tad…es sāku dzīvot viena. Un tad ….sākās mana laimes terapija.

Un tiešām – pilnīgi vienā dienā, ar vienu soli es izlēmu, ka šādi vairs neturpināšu. Ka no šī brīža es būšu pašapzinīga un laimīga. Es svinīgi solīju Dievam, ka neizniekošu savu dzīvi kompleksos.

No tā mirkļa mana dzīve ir gājusi tikai augšup, lai kas tajā ir noticis.

Secība bija konkrēta: es nolēmu kļūt laimīga un visu laiku sekoju līdzi, lai tāda būtu. Es pakāpienu pēc pakāpiena audzēju savu pašapziņu, līdz brīdim, kad tā bija jānolīdzsvaro, jo…kļuva pa augstu (un arī to es šai kursā Tev izstāstīšu kā darīt), un tad, kad jau biju gan pašapzinīga gan laimīga, es satiku savu vīru, mēs izveidojām ģimeni, pēc tam Pavasara studiju, pēc tam dzima bērni, paralēli tika rakstītas grāmatas utt.

Bet šai vebināru ciklā stāsts būs tieši par to periodu, kad pašapziņa ir jāaudzē.

Ja Tev tas ir aktuāli, tiekamies jau šovakar (30.maijā) plkst. 20.00 ar iespēju pieslēgties ātrāk un jau no 19.00 piedalīties čatā. Pieteikšanās uz ineses.vebinari@gmail.com vai pa telefonu 29431408 (Aija).

 

Ar mīļumu, Inese

Atbildēt