woman
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Tu – tik īpaša!

autors: EDĪTE STRAUTIŅA

“Jā, zinu, esmu īpaša! Tīri simpātiska, un puišiem patīku. Hmm… vienīgi mati varēja būt biezāki un arī skropstas garākas! Varbūt vēl uzacis derēja būt izteiktākas, kājas slaidākas…” – stāvot pie spoguļa prātā nāca viena doma pēc otras. Ikkatra no mums ir analizējusi savus trūkumus kādā no pēdējām pamatskolas klasēm, kad puiši sāk nopietnāk pievērst uzmanību. Un tad liela nozīme ir tam, vai vecāki mūs ir vairāk slavējuši jeb neskopojās ar kritiku. Gan tā laika komplimenti, gan kritika ir noenkurojušies mūsu zemapziņā, kas turpina ietekmēt mūs arī šodien.

Katra cenšamies rūpēties par savu izskatu. Skaistums prasa upurus – tik bieži dzirdēts teiciens, vai ne? Tajā ir tikai puse no patiesības. Upuris, tas ir kas smags, grūts vai arī tas, kas prasa ārkārtīgi daudz līdzekļu. Patiesībā jājautā – kāds ir tas skaistums, kas varētu likt upurēt ko nozīmīgu? Dabīgs skaistums, arī enerģija, kas izstaro no sievietes, neprasa nekādus pārmērīgus līdzekļus, kā tikai to, kas ir dots no dabas, atklāt, kopt un uzturēt. Aktivizēt iekšējo enerģijas potenciālu arī iespējams bez upuriem. Par mākslīgo skaistumu gan varētu bilst pretējo. Bet, vai mākslīgais skaistums ir tas, pēc kā tik ļoti tiecamies? Mākslīgi uzlabotie izskata elementi padara sievietes par lellēm, kuras vairāk vai mazāk, bet lielākā daļa izskatās vienādi.

Es uzskatu, ka sievietei ir jāizceļ sava individualitāte. Tas, kas mūsos ir unikāls. Kad to saprotam un identificējam, iemācāmies lepoties ar to, tad citu cilvēku viedokļi par mums kļūst mazāk svarīgi. Ir arī kādi īpaši veidi, kā paskatīties uz sevi citādāk un paaugstināt mūsos pašapziņu.

Uz tikšanos jaukajā Pavasara studijā!

Edīte


Lektore: Edīte Strautiņa

Vairāk par lektori uzzināsi: ŠEIT

Vairāk informācijas par ciklu: ŠEIT

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie ieejas jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Dalības maksa: 25,00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Pieteikšanās: pa tālruni 28361100 vai e-pastā pavasarastudija@gmail.com (Santa)

Atbildēt