happy-couple
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Par sievietes spēku un iespējām

autors: INESE

Šī vakara vebinārā parunāsim par sievietes varu, par spēku, par spējām, par iespējām. Meitenes, ja mēs zinātu (būtu zinājušas iepriekš), ko visu mēs varam, mēs tiešām dzīvotu pilnīgi savādāk.

Man šodien mājas lapā viena lasītāja ir uzdevusi jautājumu (pēc kārtas otrais jautājums un atbilde: http://www.ineseprisjolkova.com/jautajumi-un-atbildes/ ) par to, ko darīt, ja vīrietis ērti iekārtojies kā patērētājs un nemaz i netaisās uzņemties rūpes, atbildību, vairāk laika pavada pie TV un pēc tam vēl komentē, ka laikam šitādas attiecības nemaz nevēlas. Sieviete pa to laiku visu dara, apmaksā, paliek bez spēka, raud par neizdevušos dzīvi un attiecībām, plus vēl ir stāvoklī un jūtas bezizejā.

Un tā kā jautājums ir uzdots publiskā telpā, un tā kā tas ir anonīms, tad atļaujos šo izmantot savām pārdomām un visticamāk paņemt par šīvakara sarunu pamatu.

Mēģinu atcerēties vai man ar kādu no dzīvē sastaptajiem vīriešiem un attiecībām kas tāds ir bijis un secinu, ka nav. Ka es vienmēr esmu mācējusi viņus iesaistīt savos darbos, plānos, sapņu realizēšanā. Bet vai man nav pazīstams šāds modelis? Ir. Es to esmu redzējusi citās ģimenēs un attiecībās un vienmēr nobrīnījusies, kādēļ tā sieviete neko nedara lietas labad, lai kas mainītos. Un tad vienā tādā mīļā sarunā atklāju, ka izrādās viņa nezina un nemaz nemāk savādāk.

Atklāšu “noslēpumu” – mīļotai sievietei ir milzīga vara pār savu vīrieti (īstenībā vispār sievišķībai pār vīrišķību), jo viņa viņam ir kā iedvesma, spēks, balva un prieks reizē. Mūsu spēks ir mīļumā. Mūsu spēks ir īpašā attieksmē tieši pret viņu. Mūsu spēks ir palūgt tā, ka nevar atteikt. Mūsu spēks ir nepiekušanā un tajā, ka nepārstrādājamies.

Un šo visu brīnišķīgo bildi sagrauj lepnība, iedomība un mūsu aizvainotais Ego, kurš taču “neies lūgties”, ja pati varu. Un tad “es pati varu to” un “vēl to” un “vēl arī to”. Uz izrādās, ka es varu pilnīgi visu un viņam atliek vien palikt uz gultas ar pulti rokā, vai būt bezgala aizņemtam ar viedtālruni vai planšeti.

Un nav jau neiespējami. Jā – šādi var dzīvot. Un var pat būt ļoti labas attiecības un miers mājās. Galu galā taču tā ir pierasts un viņš jau tomēr iet uz darbu un tur piekūst (varam sevi mierināt). Bet nez kāpēc beigu beigās viņš rūgst savā neiztērētajā enerģijā un dusmojas uz valdību, sievu, pastāvošo iekārtu vai dzīves bezjēdzību. Savukārt sieviete ir piekususi un bez spēka.

Mūsu šī vakara vebinārā runāsim par to, cik milzīgus resursus mēs neizmantojam vai izmantojam daļēji. Cik daudz ko pārtērējam un zaudējam. Un, protams, izrunāsim kā to visu vērst pa labu un atkal kļūt spēkpilnām, laimīgām, emocionāli bagātām, mīlestības pilnām un pasargātām.

Uz tikšanos jau šovakar.

Sākam čatu 19.00, nodarbība sāksies 20.00.

Pieteikšanās uz epastu: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Ja netiec šai laikā, tad atceries, ka katram vebināram mēs veidojam ierakstu, ko var noskatīties vēl 3 dienas pēc nodarbības.

 

Uz tikšanos!

Ar mīļumu, Inese

 

Atbildēt