skarleta image
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Par to domāšu rīt!

autors: EDĪTE STRAUTIŅA

“Par to domāšu rīt!” – šis ir teiciens, ko pēdējos gados itin bieži izmantoju, kad vēlos izvilināt sevi ārā no sarežģītām situācijām, kuras nav iespējams atrisināt īsā laikā. Kurš gan nav lasījis Margaretas Mičelas “Skārletu” – romānu, kurš pilns kaislībām, pārdzīvojumiem un karstas mīlas līkločiem? Lasot ir izjusts katrs Skārletas sirdspuksts, un šķiet, ka arī es varētu iemīlēt tādu Retu Batleru tāpat kā viņa…

Es Tev uzdošu jautājumu – Vai Tu bieži nodarbini sevi ar dažnedažādām domām, piemēram, “Ko es izdarīju nepareizi?”, “Ko man darīt, lai viņš mani vairāk mīl?”, vai “Kāpēc ar mani grib iepazīties nekam nederīgi vīrieši?”

Atbildes uz šāda tipa jautājumiem varētu meklēt mūžīgi, jo sevi nav nemaz tik viegli objektīvi novērtēt. Sievietes, kā neviens, analizē sevi, savu rīcību – kas bija pareizi, kas nepareizi, kā varēja izdarīt labāk. Vēl vairāk – sievietes analizē arī visus citus sev apkārt, piemēram, kāds viņš neprasmīgs vai, kā viņa ģērbusies, kā sevi pasniedz, cik tieva vai ne tik tieva un tā tālāk, un tā arvien dziļāk mežā. Vērtē un pārvērtē, samēra un salīdzina… Bet, pagaidiet, vai tas gadījumā nav vīrišķās enerģijas atspulgs, kas liek mums salīdzināt un vērtēt visu sev apkārt? Vīrieši taču ir tie, kuri kopš mazām bērnu dienām samērās un konkurē, kurš labāks, kurš pirmais.

Kāds rezultāts ir tam, ka sieviete sevi salīdzina ar citām, un tam, ka viņa pārmērīgi aktivizē sevī vīrišķās enerģijas spēku, par to runāsim semināru ciklā “Patiesa sievišķība”. Dzīvošana vīrišķajās enerģijās sievietei ir ārkārtīgi graujoša. Cik ļoti svarīgi ir atpazīt, kad sev nemanot nodaram pāri! Vienā brīdī nāk atskārsme, vai tiešām man tas viss ir vajadzīgs, vai šādu dzīvi es gribēju? Mani bērnības sapņi taču saistās ar pavisam ko citu!

Semināros apgūsim to,

  • kā aktivizēt sevī sievišķo magnētismu un pievilcību,
  • kā audzēt sevī dabas doto sievišķo spēku,
  • kā atplaukt un starot sievišķībā,
  • kā justies emocionāli nosvērtai, mierīgai un pašpietiekamai,
  • kā justies saskaņā pašai ar sevi,
  • kā izmantot sievišķības trikus ikdienā, gan darbā, gan attiecībās,
  • kā stiprināt savu ģimeni un ienest tajā vairāk mīlestības.

Uz tikšanos saulainajā Pavasara studijā!

Edīte


Lektore: Edīte Strautiņa

Vairāk par lektori uzzināsi: ŠEIT

Visa informācija par semināru ciklu: ŠEIT

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie ieejas jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Dalības maksa: 25,00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Pieteikšanās: pa tālruni 28361100 vai e-pastā pavasarastudija@gmail.com (Santa)

 

Atbildēt