young couple having romance
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Kā iemīlēt savu vīru

autors: INESE

Vai esi domājusi, cik mums svarīgas ir attiecības? Vai esi pamanījusi – ja viss ir kārtībā ar vīru, tad diena ir izdevusies. Tad ir laimīgi un feini pat bez iemesla.

Un tam visam ir ļoti vienkāršs izskaidrojums. Mums kā sievietēm ir daudz vieglāk mijiedarboties ar pasauli, ja pašā tuvākā lokā enerģija plūst brīvi, mīļi un gaismas pielieti. Un tiklīdz tur ir kāds gruzītis, netīrumiņš, dusmiņa vai bēdiņa – tā paiet laiks, līdz atkal to visu iztīrām un sakārtojam.

Šodien es gribu parunāt par to, kā uzturēt kārtībā mūsu pašu tuvākā loka enerģētiku, jeb kā uzturēt attiecības ar vīru (ar draugu, ar pāra cilvēku).

Pirmkārt, jau gribas teikt, ka tas tomēr ir brīnums, ka mēs varējām satikties un esam kopā. Ka svarīgi ir uz to skatīties kā uz brīnumu vai vismaz kā uz kaut ko ļoti īpašu. Atceros, ka savās iepriekšējās attiecībās es tieši uz šo paklupu. Man likās, ka tas taču ir pats par sevi saprotams, ka esam precējušies. Ka tas vispār nav jānovērtē. Ka visi taču precas, kādēļ gan lai es būtu “sliktāka”. Nu kas tur sevišķs  – satiec labu cilvēku, izveido ģimeni un dzīvo.

Un tikai tad, kad man tas viss izjuka. Tikai tad, kad paliku viena. Tikai tad, kad izdzīvoju vientulību, tā, ka “aukstums no sienām nāk”. Tikai tad, kad uztaisu pusdienas un …. nav taču neviena, kas tās ēd. Tikai tad, ka sapucējos un gribu kaut kur iet, bet nav ar ko. ….. Tikai tad es sāku to visu palēnītēm saprast un atskārst.

Un jā – protams, toreiz saņēmos, kā saka nopurinājos, “sariktēju kroni” un gāju ar smaidu un veiksminieces tēlu. Bet…. jau toreiz zināju, ka ja vien man būs dota vēl viena iespēja, ja vien es reiz satikšu savu cilvēku un mums kopā būs labi, es par to būšu pateicīga katru dienu.

No tā laika ir pagājuši desmit gadu un nu jau iet devītais, kopš esmu kopā ar savu vīru. Tici vai nē – es katru dienu pasaku paldies Dievam un viņam, par to ka varam baudīt šo laiku kopā, ka mums ir labi, ka varam dzīvot mīlestībā.

Vai nekad nestrīdamies. Vai nav neviena konflikta? Ir, ir. It sevišķi, ja esam noguruši un tagad, kad uz maiņām pieskatām mazo un vēl arī strādājam, ceļam mājas un īstenojam dažādus projektus –brīžiem tā ir. BET – ir viens ļoti svarīgs BET, kuru viens otram atgādinām gandrīz katru dienu: “lai kāds mums šobrīd ir periods un lai ko un kā pasaku, zini, ka tevi ļoti mīlu un tā tas ir vienmēr”.

Lūk – jau otra atziņa. Tātad pirmā – uztver savas attiecības kā kaut ko ļoti īpašu un esi pateicīga Dievam par to, ka esat kopā. Tas nav pats par sevi saprotams. Un otra lieta – arī savam cilvēkam itin bieži vienkārši pasaki, cik ļoti svarīgi viens otram esat.

Un tad ir daudz dažādu tādu kā triku un knifu, kā šo sajūtu visu laiku uzturēt. Nu piemēram, man ir tāds mīļš paradums, ka laiku palaikam vienkārši atceros vai iztēlojos mirkļus, kas man bijuši ļoti jūtīgi un īpaši. Piemēram, kā cilvēku pūlī ejam viens otram pretim. No sākuma pat neredzam viens otru. Un tad ir viens mirklis, kad viņu ieraugu. Un tas brīdis ir aizkustinošs līdz asarām. Tā ir vienmēr. Pat ja ejam pa lielveikalu, ielu vai tirgu. Esam aizgājuši katrs uz savu pusi un pēc brītiņa atkal satiekamies. Lūk tas brīdis, kad redzu sava vīra stāvu – tas mani pielej ar siltumu.

Kādēļ to Tev rakstu?

Tādēļ, lai Tu padomātu kādi ir tie brīži, kas Tevi sasilda, domājot par savu vīru.

Varbūt tie ir neseni notikumi. Varbūt pat mirkļi. Varbūt tie ir savukārt senseni iepazīšanās stāsti. Tas ir pilnīgi vienalga, jo zini, ka tieši šie brīži jūsu attiecībām nes spēku.

Katrā reizē, kad atkal un atkal padomā par to, kas jūsu attiecībās ir bijis īpašs un saviļņojošs – tas Tev dod jaunu enerģiju un jūsu pārim spēku.

Šovakar mūsu Attiecības skolas vebinārā runāsim  par to kā “Cienīt un (atkal) iemīlēt savu vīru”. Kā novērtēt partnerattiecības un līdz ar to dzīvot laimīgāk. Droši var piedalīties arī tās dalībnieces, kurām vīra nemaz šobrīd nav. Tās ir globālās pamatzināšanas, kas noder vienmēr.

Atceries, ka stundu pirms vebināra čatosim un tur vari uzdot savus jautājumus tiešsaistē, bet 20.00 sāksies vebinārs. Ja nepaspēj vai tieši šodien netiec, tad atceries par iespēju 3 dienas pēc tiešraides iegādāties ierakstu. Mums ir dalībnieces, kas regulāri klausās vebinārus tikai ierakstā un ir izvēlējušās šo kā savu iespēju sekot visam līdzi.

Vairāk par vebināriem vari lasīt http://pavasarastudija.lv/2016/05/20/vebinaru-kalendars/

Un uz tikšanos jau šovakar!

 

Ar mīļumu, Inese

 

Atbildēt