8361_Delicious-red-apples-Autumn-season
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Tuvojas septembris

autors: INESE

Tuvojas septembris.

Un šajos brīžos kaut ko sevī sajūtu – vai nu tā ir saikne ar izglītību, mācību gadu un pedagoģiju. Varbūt nostaļģija pēc skolas vai konkrēta pāreja sajūtās no vasaras uz rudens pusi. Lai nu kā, bet mēs šo pārmaiņu ļoti krasi izjūtam arī Pavasara studijā. Šodien ir bezmaksas seminārs un dalībnieku tik daudz, ka pietrūkst krēslu. Smieklīgākais tas, ka varētu jau atvest krēslus, bet telpa jau arī nepietiek. Nu…vārdu sakot, vakarā zināšu kā tas ir atrisinājies, bet pagaidām vienkārši ļaujos.

Un dēļ tā, ka līdz ar jaunu mācību gadu ir atkal vēlme mācīties un kaut ko sevis labā darīt, šodien apsēdos un saplānoju arī savu dzīvi un seminārus.

Lai man pašai neaizmirstos un lai Tev par visu izstāstītu, tad nu uzrakstīšu te mazu špikerīti:

Klātienes tikšanos sāksim mēs ar Iedvesmas nometni jau 9.,10. un 11.septembrī. Šoreiz brauksim uz Kurzemes pusi un tiksimies viesu namā ar skaistu nosaukumu “Rezidence Kurzeme”. Vairāk par nometni vari noskatīties video: www.youtube.com/watch vai paskatīties mājas lapas sadaļu “Nometnes” un tur izspētīt gan programmu, gan rakstiņus.

Pēc tam mans plāns ir uzsākt jaunu kursu Attiecību skolā, kurā runāsim par partnerattiecībām., par to kā satikt savu īsto un vienīgo, kā veidot attiecības, ģimeni, kā sabalansēt sievišķību un vīrišķību pāri. Runāsim par visu, kas mums svarīgs, lai būtu kopā laimīgi. Šo kursu sāksim 15.septembrī un tiksimies ik pa divām nedēļām.

Savukārt 16.septembrī aicināšu tās meitenes, kuras ļoti ilgojas kļūt par mammām, bet tas kādu iemeslu dēļ neizdodas. Man šai ziņā ir gara un rezultātā ļoti laimīga pieredze. Dalīšos gan ar saviem personīgiem stāstiem, gan atziņām, gan teoriju, gan praksi, ko esmu pati pielietojusi savā dzīvē, lai tagad auklētu savu dēlēnu.

Nu un 20.septembrī mēs sāksim jau nu čakru diagnosticēšanās un dziedināšanas kursu. Savukārt 27.septembrī būs Zemapziņas pārprogrammēšanas nodarbība.

Nu un, protams, vēl ik pārnedēļas vebināri gan pirmdienās veiksmes enerģijas 4 nodarbību kurss, gan piektdienās dalībnieču ierosinātās tēmas.

Lūk tāds man plānojas septembris. Bet tas ir tikai man – Paralēli pavasara studijā ir gan Jolantas nodarbības, gan Vitas vadītā Dzīves praktiķu skola, gan Edītes vadītā Sievišķības skola, gan Lauras Māmiņu skola un vēl uzsāksim jaunu kursu ar Lunu Vitu par idejas palaišanu pasaulē. Vārdu sakot – būs visa kā gana. Un ja vien Tev ir vēlme pie mums nākt un darboties, tad izvēlies tēmu un lektoru un mēs Tevi gaidīsim.

Lai Tev brīnišķīga augusta nogale un jauks septembris.

Ar mīļumu,

Inese

Atbildēt