Grozs

Citu autoru raksti

Iedvesmas stāsti

AUTORS: Inese Prisjolkova

Pēdējā laikā esmu pārņemta ar iedvesmas tēmu, iedvesmas stāstiem un iedvesmošanos kā tādu. Un reāli dzirdu tik daudz vērtīga, kā nekad agrāk nebiju dzirdējusi (vai nebiju klausījusies. Vai nebiju pievērsusi uzmanību). Un nu jau varu godīgi teikt, ka katra cilvēka dzīve ir romāna vai Holivudas filmas vērta.

Un tieši tādēļ šogad nometnē mēs ieplānojām “Iedvesmas stāstu vakaru” pie ugunskura. Jau tagad iedomājos to kaifīgo sajūtu, ka pledos ietinušās ar kūpošām tējas krūzēm rokās sēdēsim un klausīsimies un stāstīsim un  baudīsim.

Ja man pašai būtu jāstāsta, kas manā dzīvē ir iedvesmas vērts, man jāsaka, ka gandrīz viss : )))

Ka četrdesmit gados satiku savu vīru. Ka mums tika dota šī īpašā īstā mīlestība, pēc kuras biju tiekusies visu dzīvi.
Ka, nebūdama rakstniece, esmu uzrakstījusi un izdevusi 5 grāmatas un visticamāk rakstīšu vēl.

Ka neviļus esmu izdomājusi un radījusi laimes terapijas kustību, kurai atsaukušās tūkstošiem latviešu sievietes.

Ka ļoti gribēju dzīvot pie jūras un nu man ir pat divas privātas mājas jūras krastā – gan Jūrmalā, gan ārpus tās.

Ka ļoti, ļoti, ļoti gribēju bērnus un Dievs man 46 gados pēkšņi šos vārtu atvēra.

Ka dzīvoju savu sapņu dzīvi ar visiem priekiem, bēdām, vieglumiem un grūtumiem….un esmu laimīga, …patiešām laimīga par visu, kas notiek.

Ja būtu tikai viegli, tas nebūtu pa īstam. Bet ja iemācās grūtumu par vieglumu uztaisīt – tā ir milzu vērtība.

Tāpēc esmu laimīga, ka mums būs šāda nometne, kurā mēs nāksim kopā katra ar savu stāstu.

Piemēram, kad runā Jolanta, par to kā viņa ir dzīvojusi skaitot katru kapeiku, bet pēc tam dzīvojusi villas tipa mājā un braukusi pilnīgi jaunā mersedesā – nu tas ir iedvesmas vērts. Vai kā viņa mīļo savu ķermeni un lepojas ar mirdzošu ādu, vai piemin savas 100kleitas un prasmi pucēties. Un tieši tas, cik garšīgi viņa par to runā, tas ir iedvesmas vērts. Un nu jau arī es esmu vairākus tērpiņus viņas iespaidā iegādājusies.

Šai ziņā esmu ļoti viegli ietekmējama. Atceros, ka vienā no manām darba vietām pie mums sāka strādāt meitene, kura ļoti ikdienā pucējās. Un ….pēkšņi pilnīgi nemanāmi viss kolektīvs mainījāmies un izskatījāmies krāšņi, sievišķīgi un skaisti.

Vienam vajag tik sākt un tā enerģija kaut kā iegriežas.

Šobrīd mums ar kaimiņiem (tieši kaimiņienēm) ir tā, ka iedvesmojamies viena no otras ar dārza labiekārtošanām. Un pašas smejamies, ka ja vēl šitā turpināsim viena otru iedvesmot, tad būs jāsāk rosīties ārpus sētas.

Vēl ir tā, ja galīgi nav spēka, tad no sākuma ir vērts vienkārši kaut būt tādu cilvēku tuvumā, kuri kaut ko no sirds ar baudu dara. Vai arī ir pārņemti ar iedvesmu ko radīt un ko piedzīvot. Lūk – šī enerģija ir “lipīga”. Iedvesma vispār ir lipīga.

Man ir sajūta, ka man tuvojas grāmata par šo tēmu un ar šādu formātu.

Tā kā – ja Tev ir savs iedvesmas stāsts, kā esi mainījusi savu dzīvi ar laimes terapiju, kādu manu grāmatu, vai pilnīgi cita kāda iemesla dēļ, es ļoti labprāt saņemtu šādas vēstules. Vai arī, ja brauc uz mūsu nometni, tad pārdomā šo savu stāstu priekš pirmā vakara pie ugunskura.

Lai Tev brīnišķīgs septembris!

 

Ar mīļumu, Inese

 

 

Atbildēt