il_570xN.386291515_mgmj
Čakru enerģijas līdzsvarošana

Čakru enerģijas līdzsvarošana

autors: SANDA KONSTANTINOVA

Nopērkot Ineses grāmatu “Septiņas saules” un sākot to lasīt, sapratu ka saskaršos ar daudz praktiskiem uzdevumiem, kurus vislabāk būtu pildīt kopā ar pašu grāmatas autori. Apmeklēju vienu no Pavasara Studijas bezmaksas semināriem, kur uzrunājot Inesi, sapratu, ka Čakru enerģijas līdzsvarošanas kurss sākās jau dažas nedēļas vēlāk, un man vēl ir iespēja paspēt tam pieteikties un piedalīties. Nešaubīgi sapratu, ka tā ir zīme no augšas, un man tur ir jābūt! Tajā brīdī kāda klusa balss lika noticēt, ka es to nevienu mirkli nenožēlošu, un, ticiet man, tā arī bija…

Jau pašā sākumā mani ļoti uzrunāja doma par čakru līdzsvarošanas nozīmi mūsu dzīvēs un to, kāpēc mums vispār būtu jāsakārto savas septiņas saules.  Domāju, ka ikviens no mums savā dzīves laikā ir atskārtis, ka ir kaut kas tāds, kas konkrētos brīžos mūs ļoti sāpina, neļauj gūt apmierinājumu un sadzīvot ar sevi, saviem līdzcilvēkiem. Katram no mums laika gaitā ir radušās citu cilvēku atstātas brūces, kas brīžiem traucē dzīvot tā, kā mums gribētos – piedodoši, saprotoši un laimīgi. Protams, mēs varam domāt, ka sadziedējam savas brūces, citreiz varbūt pat šķiet, ka tā sadzīst nemanot, taču ikreiz, kad savā dzīves ceļā sastopam kādu, kuram izdodas tās atvērt – sāp tāpat kā iepriekš un varbūt pat vēl vairāk.

Apmeklējot Čakru enerģijas līdzsvarošanas kursu un strādājot ar visām septiņām saulēm, mēs iemācāmies tās līdzsvarot. Mēs izveidojam sev apkārt it kā balonu, kas pasargā mūsu brūces un neļauj tās aizskart. Jo labāk mēs sakārtojam šīs septiņas saules, jo lielāks veidojas aizsardzības loks jeb balons un jo mazāka iespēja, ka kāds spēs aizskart mūsu brūces. Būtībā mēs izveidojam aizsargbarjeru, kas ļauj netraucēti mūsu brūcēm sadzīt.

Sākot strādāt ar čakrām, es pamanīju un pievērsu uzmanību lietām un apstākļiem, kurus agrāk nebiju ievērojusi. Uzlabojās manas attiecības ar otru pusīti un es pārliecinājos, ka varu uzticēties un paļauties uz viņu. Darbs ar čakru līdzsvarošu man it kā atvēra acis, un es ieraudzīju, kāda izskatās tā dzīve, kuru es vēlos dzīvot, es sapratu, kādus cilvēkus vēlos redzēt sev apkārt un atskārtu, ka ar mīlestību darītas lietas izdodas vienmēr. Es sapratu arī to, ka līdzcilvēki, kuri ir mums apkārt sagaida mūsu klātesamību, un es iemācījos novērtēt, cik nozīmīga ir saturīga komunikācija ar viņiem.

Es nešaubīgi ticu, ka ir jāsapņo un jāļaujas savus sapņus īstenot. Un ziniet? Šobrīd, kad esmu apguvusi šo kursu, es varu nešaubīgi teikt, ka mana dzīve ir izmainījusies par 180° un es saprotu, ka esmu laimīga un ar dzīvi apmierināta! :) Ir tik ļoti svarīgi pateikties Dievam par visu to, ko ļauts mums saprast un ieraudzīt, un vienmēr just Viņa klātbūtni.

Paldies Inesei un grupas meitenēm, ar kurām kopā mēs šo ceļu veicām! Jūs esat brīnišķīgas! :)

 

 

Atbildēt