wave
Dzīves praktiķu skola

Kad skolnieks gatavs, skolotājs atradīsies

autors: INESE

Kādu laiku jau vairākkārtīgi domāju, ka gribētu iziet pati kādu kursu, kas tomēr tā pa īstam atšķirtos no tā, ko pati vadu. Man pēdējos gados ir tik daudz notikumu, kuri ir paņēmuši daudz spēka un devuši daudz prieka, un nu ir kaut kā pēc tā visa jāsakārtojas.

Jau sāku apskatīt piedāvājumus, kas tad kur notiek, kad pēkšņi man Liktens piedāvāja tikšanos ar Vitu. Sarunājām satikties Pavasara studijā uzreiz pēc meditāciju nodarbības. Un tas bija tik mīļi – viņa kā nāca pa durvīm, uzreiz novilka apavus un nolika tos maliņā. Var jau būt tādēļ, ka mēs visas bijām basām kājām (dēļ meditācijas), bet varbūt aiz cieņas un mīlestības pret šo vietu. Tas man tik ļoti patika. Viņa smaidīja gaišu smaidu – un tas man atkal ļoti patika. Un mums no pirmā teikuma bija ārkārtīgi viegli saprasties. Tas man atkal jau tik ļoti derēja.

Vita ir gājusi mums visām tik pazīstamo ceļu, ka, gribot pašai sakārtot savu dzīvi, ir iemācījusies TIK daudz, ka nu tas ir kļuvis par viņas pamatnodarbošanos. Varbūt atšķirība ir tas vēriens ar kādu viņa ir mācījusies. Tas ir bijis Amerikā, un Austrumu zemēs.  Tas ir bijis pie tik izciliem skolotājiem, kādus es varbūt tikai caur grāmatām esmu satikusi. Viņa ir ieguldījusi milzīgus līdzekļus un lielu daļu sava laika, lai vienkārši apbraukātu pasauli, ceļotu, vērotu, satiktu Skolotājus un pilnveidotos. Darbs finanšu jomā to viņai ir palīdzējis nodrošināt.

Un laikam, ka tieši tas man patīk – ka viņa nāk no pilnīgi citas sfēras – no biznesa vides, no vides, kur apgrozās liela nauda un ļoti turīgi cilvēki, un tai pat laikā ir tieši tik vienkārša, ka sēž Pavasara studijā basām kājām. Viņā ir šis plašums.

Vēl ir tā, ka  – sāc runāt vienalga par kuru tēmu, un jūti, ka viņa šai tēmā zina daudz. Ir interesanti. Ir dziļi. Ir pa īstam. Mēs norunājām stundu, un tikai tādēļ, ka man bija jāskrien mājās pie mazulīša, bijām spiestas pārtraukt. Ja nē – es būtu ar interesi klausījusies vēl un vēl.

Visvairāk mani ieinteresēja Regresijas metode, ko viņa vada, un uz to noteikti iešu uz individuālo konsultāciju. Vita teica, ka šo metodi var vadīt gan individuāli, gan grupās un tas vērtīgākais tai visā ir – ja caurskati kaut vai 5 pēdējo gadu notikumus un sakārto attieksmi, tad pēc tam sevī atbrīvo TĀDU milzu potenciālu, kuru savukārt vari izmantot jaunu mērķu un sapņu sasniegšanai un īstenošanai.

Visbiežāk jau ir tā, ka iesprūstam kādās neizstrādātās emocijās vai pārliecībās, un līdz ar to sevi nobremzējam. Lūk šī metode ļauj tikt ar sevi galā, iztīrīt un atbrīvot. Jūtu, ka esmu gatava to šobrīd pielietot.

Un tad pilnīgi cits Vitas vadīts virziens ir “Dzīves praktiķu skola”, kura ir izveidota vairākās tikšanās reizēs un tās galvenais mērķis ir sakārtot attieksmi pašam pret sevi, pavērot savu pašuztveri, ar ko sevi bremzējam, ar ko virzām – kad esam veiksmīgas, bet kad “liekam sev spieķos sprunguļus”. Nu vārdu sakot – skats no malas pašām uz sevi. Jā, uzreiz jāsaka, ka tās nebūs lekcijas un tie nebūs semināri – tās būs PRAKTISKĀS NODARBĪBAS.

Jā, un vēl – ja runājam par Vitu, viņa ir numerologs. Un pie viņas droši var pieteikties uz individuālo konsultāciju arī šai ziņā. Par individuālajām konsultācijām un pierakstu: ŠEIT 

Praktiķu skolā pašlaik veidojam jaunu (jau trešo!) grupu. Tā sāks darbu 1. oktobrī un uzņemsim ne vairāk kā 12 dalībnieku.

Ar mīļumu, Inese


Lektore: Vita Sane

Semināri notiek Pavasara studijas  telpās Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie ieejas jānospiež “35” un lektore atvērs durvis) sestdienās no plkst. 11:00-14:00.

KURSA SATURS UN PROGRAMMA: ŠEIT

Dalības maksa: 30,00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Pieteikšanās: pa tālruni 29100714 vai e-pastā pavasarastudija@gmail.com (Santa)

 

 

 

Atbildēt