20150713165056-ladder-up-view-sky
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Mērķi un veiksmes enerģija

autors: INESE

Šovakar vebinārā tupināsim veiksmes tēmu un šai reizē tieši kontekstā ar mērķiem. Starp citu – saka, ka sievietēm rezultāti un mērķi priekš veiksmes sajūtas un pašapziņas nemaz nav vajadzīgi, tomēr vai piekritīsi, ka sevi daudz vieglāk uzskatīt par veiksmīgu tad, kad viss iet no rokas. Ka izlem kaut ko sasniegt vai izdarīt, tas izdodas, un tomēr tā veiksminieces sajūta uzreiz kaut kā nostiprinās.

Daudz grūtāk ir tad, kad viss jūk un brūk, sev atgādināt –klau, šis ir visveiksmīgākais, kas šobrīd ar tevi var notikt, jo šī sabrukušā vietā, nāks jaunais un vērtīgas (kurš nevarētu savādāk atnākt). Cālītim dzimstot vienmēr saplīst čaumala. Un tā arī mūsu jaunajam ir jāpiedzimst caur saplīsušo čaumalu.

Mani dzīves lielākie mērķi vienmēr ir bijuši diezgan sievišķīgi. Apprecēties, izveidot ģimeni, piedzemdēt bērnus, būt laimīgai, dzīvot mīļpilnā vidē utt. Un pa vidam ir arī tādi mērķi, kuri piepildījušies paši pa sevi – uzrakstītas grāmatas, izveidota studija, pabeigtas augstskolas, iegūti diplomi. Jocīgi, ka šie nekad man nav bijuši formulēti kā mērķi. Tie vienkārši kaut kā manā dzīvē ir ieradušies.

Pateicoties šī vakara diskusijai vebinārā, es šodien jo īpaši piedomāju –kā tad tie mērķi var piepildīties un kā tie vispār rodas. Uzreiz jāsaka, ka ļoti svarīgi, lai vispār ir vīzija, ko gribi. Kamēr nav domas, ko gribi, tikmēr tā nevar materializēties.

Zelta likums: “Materializēties var tikai tas, ko domā”. Domāsi par neizdošanos, vairosi neizdošanos. Domāsi par to, ko negribi – vairosies precīzi šis.

Manā dzīvē šis likums izkristalizējās kādus desmit vai divpadsmit gadus atpakaļ. Un no tā brīža tad ļoti sāku sekot līdzi tam, ko domāju.  Starp citu, iemācīties vadīt domas jau ar nemaz nesanāk no pirmās reizes. Bet, kad saproti, cik tas ir svarīgi – ir vērts pacensties.

Labs garastāvoklis, labas domas, gaiša vide un zināt, ko grib – lūk arī formula. Tikai kā to visu apvienot un izveidot, kā noformulēt, kā savienot. Par to visu riņķī un apkārt un tai pat laikā ļoti konkrēti ar precīziem piemēriem, runāsim šovakar vebinārā plkst. 20.00. (pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 Aija).

Atceries, ka čatot par dažnedažādām tēmām sākam jau 19.00. Un vēl – ja gadījumā Tu šovakar pieslēgties nevari, tad ir iespēja iegādāties ierakstu vēl trīs dienas pēc tiešraides.

Uz tikšanos!

Ar mīļumu, Inese

Atbildēt