happy-girl-field-iStock_warrengoldswain-x480-flipped-e1419673288625
Dzīves praktiķu skola

Atziņas no Dzīves praktiķu skolas

autors: INESE

Šo sestdien sākas jauns kurss Dzīves praktiķu skolā pie manas kolēģes Vitas Sanes. Atceros, kad es pieteicos šim kursam pašā pirmajā grupā, tad taustījos un nezināju, ko no tā gaidīt. Vitu vēl nepazinu, vēl nezināju, ka viņa TIK daudz zina. Un tagad, kad šis kurss man jau ir beidzies, varu pateikt, ka tik ļoti daudz dažādu tehniku un tik daudz atklājumus par sevi un šā brīža periodu, nebiju pat iedomājusies iegūt.

Viena no interesantākajām metodēm priekš manis bija Helingera metode. Katrs lektors, katrs treneris jebkuru no metodēm izveido savādāk. Un man pat ļoti der tas, kā to pasniedz Vita.

Viņa mums deva tēmas un uzdevumus, kuras varējām izstrādāt ar šo metodi. Tas bija tā, ka katra izvēlējāmies citas dalībnieces, kuras tīri enerģētiski iejūtas un izspēlē esošo tagadējo stāvokli un palīdz ievirzīt un iegriezt enerģiju tā, lai konkrētā joma vai tēma sakārtotos. Jau kādā citā rakstā stāstīju kā šādi atrisināju sava “liekā svara” problēmu. Lieku pēdiņās tikai tādēļ, ka varbūt tā nebija problēma un varbūt tas pat nebija nekāds liekais svars. Tie bija kādi 4-5 kilogrami, kas pēc bērniņa kaut kā vēl pusgadu bija man uzkrājumā un negribēja atkāpties. Bet katrā ziņā – tas bija viens taustāms rezultāts, kas zibenīgi sakārtojās.

Otra atklāsme, ko ieraudzīju caur šo Helingera metodi – ka izrādās es esmu nogurusi no nepārtrauktās attīstības un kādu laiku  šo vārdu (“attīstība”) pat negribu dzirdēt.

Priekš manis tas bija ļoti labi to saskatīt, jo savādāk es domātu, ka ar mani kaut kas nav kārtībā. Ka astoņus gadus nepārtraukti esmu radījusi idejas vairāk kā spējusi tās realizēt un realizētās ir tik daudz, ka brīnos, kā to vispār var tik daudz izdarīt. Un te pēkšņi es vienkārši vēroju, baudu, kaut ko čubinos. Sakumā domāju, ka esmu saaudzējusi tik daudz sievišķās enerģijas, ka patiešām vairs nav ne mērķu, ne virzības, bet tieši šis kurss un šī metode man kaut kā salika visu pa plauktiņiem un ļāva saprast, ka esmu šobrīd uz tās platformas, kura ir jāizbauda un jāsagaida, kad atkal ienāks prātā sasniegt kādu jaunu virsotni.

Bija meitenes, kurām tieši pretēji, atklājās, ka ir pārāk ilgi sēdēts un nu jau jāsāk rīkoties. Un visinteresantākais tas, ka tu kaut kā vēro no malas to kā citi izspēlē tavu dzīvi, un … visu ieraugi savādāk. Piedevām tur visu laiku nepamet šī sajūta, cik tas ir trāpīgi.

Tas kas mani vēl papildus pārsteidza – cik ļoti efektīvi ir pabūt arī citu cilvēku enerģijās un cik ļoti tas bagātina tavu pašas energolauku.

Šī kursa galvenais uzstādījums bija katrai mums dalībniecei atrast un atbrīvot sevī tos resursus, kurus kāda iemesla pēc esam nobloķējušas vai par tiem aizmirsušas. Kādai dalībniecei vajadzēja pašapziņu, kādai citai (man) atļaut sev nepārtraukti nekāpt kalnā, kādai citai savukārt sākt kāpt.

Un es šoreiz izstāstīju tikai vienu mazu fragmentu no sešu nodarbību kursa, bet īstenībā katra nodarbība bija tik vērtīga, ka par to varētu stāstīt un stāstīt. Bet vēl labāk – ja vien tīri praktiski (atrotītām piedurknēm) gribi ņemt un sakārtot savu dzīvi, tad ir vērts pieteikties šim kursam un darīt pašai.

Vairāk par Dzīves praktiķu skolu vari lasīt ŠEIT vai piezvanot man (22049000) un es varu pastāstīt vairāk.  Pieteikšanās jaunajai grupai: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714.

Lai brīnišķīga diena un nedēļa!

Ar sveicienu, Inese

 

Atbildēt