chakras
Čakru enerģijas līdzsvarošana

Īsumā par “Čakru enerģijas līdzsvarošana” nodarbību procesu.

Mūsu pirmā čakru diagnosticēšanas un līdzsvarošanas nodarbība. Pirmajā reizē runāsim par to kā pašiem iemācīties atpazīt, kas notiek ar mūsu enerģētiku. Kā zināt, ja enerģija trūkst pirmajā, otrajā vai trešajā čakrā. Starp citu – tieši šīs ir vissvarīgākās pasaulīgai laimei un laimīgai dzīvei. Nu un tālāk jau skatīsimies vai pietiek mīlestības un vai labi ir ar komunikāciju un saskarsmi, kā arī abām augšējām čakrām.

Starp citu – ja kādam nepatīk vārds “čakra”, tad to patiešām var nelietot. Mēs drīzāk šai kursā skatāmies, kas mūsu dzīvē notiek jomu pa jomai un pa līmeņiem kārtosim savu enerģētiku, lai dzīve var sakārtoties.

Jau otrā tikšanās reizē būs mūsu praktiskā nodarbība, kurā sēdēsim uz grīdas, visticamāk graudos vai lapu koku zaros, basās pēdas sildīsim ar sarkanu sveču liesmiņām, bradāsim pa čiekuriem un darīsim vēl daudz dažādu praktisku lietu. Kādēļ šis viss? Tādēļ, ka mums jāaktivizē apakšējā čakra, ko sekmīgi var izdarīt caur pēdas un sēžas nerviem, caur asinsvadiem, ar pēdu masēšanu, ar enerģijas iegriešanu.

Un pilnīgi atšķirīga būs otrās čakras nodarbība, kurā vairosim sievišķību. Visi simboli, telpas iekārtojums, mūsu pašu tērpi – viss būs pakļauts sievišķības tēmai.

Un tā tēmu pa tēmai mēs ņemsim cauri – pēc tam ego, pašapziņas un vērtību sakārtošanas nodarbību, pēc tam “kā iemīlēt sevi un pasauli”, pēc tam komunicēšanas un saskarsmes tēmu, pēc tam intuīciju un prāta vadīšanu, un pēc tam dievišķās enerģijas tēmu.

Ar mīļiem sveicieniem, Inese

 

Atbildēt