Cart

Informācija par tuvākajiem notikumiem

Šovakar vebinārs “Kas es esmu?”

autors: INESE

“Kas es esmu?” – tā esam nosaukuši šodienas vakara sarunas onlinā.  Man pašai šodien ir ļoti mīļa diena. Mana tēta dzimšanas diena. Tētis jau 8gadus kā nav vairs mums blakus, bet tā sajūta, ka šodien ir svētki, nāks ciemiņi un būs liela dziedāšana, tā manī ir palikusi kopš bērnības.

Un laiks arī ir pateicīgs, lai tā apcerīgi uzdotu sev šo jautājumu. Ir viss tik sasnidzis kā ziemassvētkos. It kā sākas jauna nedēļa, būtu jābūt rīta skrējienam, bet es kaķa meditatīvās murrāšanas pavadībā nododos apcerīgām domām …kas es esmu? Ko es vēlos kā sieviete? Kurā gadījumā es teiku, ka man ir izdevusies un  brīnišķīga dzīve.

Nu jā – tad, kad manējiem labi. Jā, kad bērni veseli un pašiem nekas nesāp. Nu jā…tā, protams viss ir. Bet šai reizē es gribu aizdomāties vēl tālāk- varbūt par to, kas ir mana misija dēļ kā esmu nākusi šeit uz Zemes. Un kāpēc emu tieši tāda – ar konkrētu raksturu, ar konkrētām prasmēm, ar konkrētiem talantiem.

Vai Tu esi aizdomājusies par savu dzīves misiju?

Vai Tu jūties savā vietā – gan saistībā ar to, ko dari, gan kā dzīvo?

Man pašai viss sakārtojās, kopš ir Pavasara studija.

Bet līdz tam, man bija ļoti ilgs laiks, kamēr vispār varēju noformulēt kas ir tas, ko vēlos. Kā es vēlos pavadīt dienu. Kā es varu iekārtot darba un mājas dzīvi.

Pirms tam man bija kā lielajam vairumam  – no rīta uz darbu, vakarā mājās un tā piecas dienas. Pēc tam divas brīvdienas. Un tā uz riņķi.

Jau toreiz zināju, ka tā negribu. Ka ļoti, ļoti, ļoti gribu būt mājās. Un varbūt darīt pat vēl vairāk kā darbā, bet noteikti dienu sākt ar ilgu laiku mājās.

Vēl man bija svarīgi noskaidrot  – ko tieši tad es gribētu darīt. Kas man ikdienā ļoti patīk un kam man pietiktu talantu un spēju.

Šeit es “uzsēdos” uz ilgāku laiku, jo….”mīļas sarunas ar sievietēm” man nekā neierakstījās darba formātā.

Un vēl man vajadzēja ļoti daudz ticības, ka tas viss, ko es beigu beigās izsapņoju – ka to iespējams īstenot dzīvē.

Vai Tev ir sapnis par savu dzīvi?

Vai Tava dzīve ir tuvu tam, kādu to esi izsapņojusi?

Mēs šodien jau čatā veselu stundu runāsim par to, kā uzdrošināties sapņot SAVU sapni. Un tam ir jābūt lielam tieši priekš Tevis. Tas pilnīgi nav jāsalīdzina ar kādu citu. Vienai no mums varbūt gribēsies apceļot pasauli, kādai citai palikt mājās, kādai būt vīram azotē, kādai citai pašrealizēties sabiedrībā. Viss ir pareizi. Tā kā tu savā dzīvē gribi – tā ir pareizi. Mēs tikai parunāsim kā to sasniegt. Kā uzdrošināties būt tādai, lai tava dzīve būtu kā vēlies.

Un kā vispār saprast, kādu tad dzīvi sev vēlos, kas man izdodas, kas ir mani talanti, kādā brīdī gūstu vislielāko gandarījumu.

Par to visu šī vakara vebinārā, kuru esam nosaukuši ar simbolisku jautājumu “Kas es esmu?”.

Pieteikšanās kā jau vienmēr pa epastu ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 19431408 (Aija). Atceries, ka čatiņš sākas jau 19.00, bet mūsu sarunas onlinā plkst. 20.00 – 21.30

Ar mīļiem sveicieniem, Inese

Leave a Reply