KOKS Vitai
Dzīves praktiķu skola

Izbraukuma seminārs ar Vitu Sani 2016. gada 26.-27. novembrī

autors: VITA SANE

Vai esat sastapušies ar izteicienu „Dzīves upe”?

Vai zināt, ko tas nozīmē?

Šajos divos īsajos vārdos ir pateikts viss, kas apraksta lielāko Dzīves gudrību…

  • Dzīve ir plūsma un nekad nestāv uz vietas
  • Jums tikai šodien un vienīgo reizi dzīvē ir tieši tik gadu (mēnešu, sekunžu), cik ir tagad – 16, 40 vai 65…
  • Viss plūst, viss mainās – Jūs pati, apkārtējā vide un cilvēki tajā
  • Dzīves enerģija plūst caur Jums. Jūs esat šis plūsmas pārveidotāji no pagātnes uz nākotni un tā gandrīz pilnībā pieder Jums un jūsu izvēle nosaka tās kvalitāti.
  • Tāpat, kā nevar ieiet divreiz vienā un tai pašā upē, tāpat arī nevar ieiet vienā un tai pašā Dzīves posmā, situācijā…
  • Vairs nav pagātnes un vēl nav nākotnes, bet ir tikai šis brīdis un Jūsu domas, sajūtas, rīcība tajā… (“Nav nekā, izņemot Jūsu domas un šo brīdi” („Busido” – Samuraju Goda kodekss))
  • Viss, kas ir bijis un viss, ko Jūs kādreiz domājat, sajutāt, gribējāt, ir ievīts Jūsu būtībā (pagātne, tagadne un nākotne eksistē jūsos vienlaicīgi)

Visos laikos, cik cilvēce sevi atceras, tieši LAIKS ir bijis Cilvēka galvenais, dārgākais un neatjaunojamākais resurss.

Un kā tieši Jūs rīkojaties ar savu LAIKA RESURSU? Kā Jūs viņu izmantojat?

Aicinām Jūs pievienoties mūsu jaukajai kompānijai, kura 26.-27. novembrī dosies ārpus pilsētas un atpūtas kompleksā “Līcīši” Daugavas krastā (www.licisiak.lv) divu dienu laikā izjutīs, izskatīs un praktizēs visu, kas atteicas uz Jūsu attiecībām ar Laiku/Laika resursu. Šajā īsajā laika periodā Jums būs iespēja labi un interesanti pavadīt laiku, atpūsties no ikdienas un rutīnas, atjaunot savus spēkus, tikt vaļā no veciem un nesen iegūtiem blokiem, iedvesmoties jauniem sasniegumiem, apgūst daudz vērtīgu praktisku paņēmienu kā ar sevi strādāt un īsā laika periodā sakārtot savu veselību, domas, jūtas un stāvokli.

Cilvēks, tas ir stāvoklis un ja mēs protam to pārvaldīt, tad mēs protam pārvaldīt arī savu Dzīvi un vērtīgi izmantot savu laika resursu!


Izbraukuma seminārs ar Pavasara studijas “Dzīves praktiķu skolas” vadītāju Vitu Sani notiks 2016. gada 26.-27. novembrī atpūtas kompleksā “Līcīši” (www.licisiak.lv).

PROGRAMMA: ŠEIT

Dalības maksa: EUR 150,00 (t.sk. PVN 21%). Dalības maksā iekļauta nakšņošana, ēdināšana (brokastis, pusdienas un vakariņas),  kafijas pauzes, nodarbību materiāli utt. Līdzi noteikti jāņem vingrošanas paklājiņš un vilnas zeķes, jo dažās nodarbībās vingrinājumus veiksim bez apaviem kājās.

Pieteikšanās: santa.livziniece@gmail.com vai pa tālruni 28361100 (Santa)

Ja kāda iemesla dēļ tomēr nevarēsi piedalīties seminārā un atsauksi savu dalību līdz 20. novembrim, tad samaksāto dalības maksu vari izlietot, apmeklējot Pavasara studijas seminārus, vebinārus, vai iegādājoties grāmatas un audio diskus. Pēc 20. novembra samaksātā dalības maksa nav atgūstama. Dalībniece drīkst apmaksāto vietu seminārā uzdāvināt vai pārdot citai dalībniecei.

Lektore: Pavasara studijas “Dzīves praktiķu skolas” vadītāja VITA SANE (vairāk par Vitu: ŠEIT un mājas lapas sadaļā “Dzīves praktiķu skola”: ŠEIT)

Atbildēt