karmic_relationship_twin_flames
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Vai Tev ir jomas, kurās totāli neiet?

autors: INESE

Vai Tev ir jomas, kurās totāli neiet?

Kurās kāp uz grābekļiem viena pēc otra?

Visticamāk, ka tās ir tās, kuras saucam par mūsu karmiskajām mācībām.

Kādam tā ir vientulība. Kātam trūkums. Kādam attiecības. Kādam nenovērtējuma sajūta. Kādam nespēja piedot un aizvainojuma sajūta visas dzīves garumā. Utt.Utjpr.

Ko darīt?

Kā ar to tikt galā?

Nu pirmā ziņa ir tā, ka nav tādu cilvēku, kuram šādu karmisko jomu nav. Mums katram ir. Mēs tās zinām vai par tām nojaušam. Tiesa tas nekā nepalīdz tās atrisināt. Toties nav ko tērēt enerģiju uz to, lai uztrauktos – “nu kāpēc tieši ar mani tā notiek”. Jo….tā notiek ar visiem.

Es pati savas karmiskās mācības gāju cauri dziļi un nopietni, līdz tikai tagad varu teikt  – jā šis jomas ir iztīrījušas un sakārtojušās. Vai to varēju izdarīt jau daudz senāk? Nu…visticamāk, ka jā. Ja vien būtu šo visu zinājusi iepriekš.

Atceros, kad pirmo reizi novadīju šo tēmu, mana kolēģe Santa teica –ka šis būtu jāuzliek vislielākajam laikrakstam uz pirmā vāka!!! Ka vienkārši nevar dzīvot tālāk, ja šo visu nezina! Ka tas beidzot saliek visu pa plauktiņiem un izskaidro kāpēc tā.

Tad nu šo trešdien 26. oktobrī plkst. 18.00 -20.30 notiks seminārs “Kā atsiet karmiskos mezglus attiecībās”, kurā runāsim kā atrisināt karmiskās jomas un kā dzīvot, lai karmiskie mezgli vairs neveidotos. Būs viss – par un ap karmu.

Uz tikšanos jau parīt!

Ar mīļumu, Inese


Lektore: INESE

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: 26. oktobris no plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 28361100 (Santa)

 

 

Atbildēt