beautiful natural woman girl 1
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Par sievišķību, par mums, par pārmaiņām

autors: INESE

Vienu laiku izdzirdot vārdu sievišķība, kaut kā novērsos. Nu likās, ka ir pa traku. Žurnāli, lektori, portāli, nu pilnīgi visapkārt šis vārds nāca virsū ar tādu joni, ka gribās mukt. Mums pat bija doma, ka Pavasara studijas Sievišķības skolu jāslēdz, jo kaut kā iejūkam kopējā plūsmā. Man pašai likās ka šis termins, šis vārds tiek kaut kā nepelnīti izvārtīts un burzīts. Ap to cīnās un pret to iebilst, kāds ceļ debesīs, kāds min zemē. Ja godīgi- man pilnīgi nav skaidrs, par ko tādas kaislības.

Domāju, domāju….vai piemēram, ap vārdu “laime” vai “harmonija” arī tā ņemas? Nu laikam taču nē.

Hmmm…par ko tad? O, jā – par naudu, par karjeru, par dzimumu līdztiesību….

Un pēkšņi sapratu, ka izrādās tas viss tādēļ, ka šīs visas (tai skaitā sievišķība un vīrišķība) ir otrās čakras tēmas. Ka cilvēks par saviem instinktiem, par apakšējām enerģijām acīmredzot nemaz nevar bezkaislīgi runāt.

Man pašai tas mans skatījums uz tēmu svarīgumu mūsu dzīvē ir apmēram tāds: ka vissvarīgākais…un tā nu tiešām ir mūsu būtība, mūsu misija, vai sauciet kā gribiet, bet tas, ar ko mēs nodarbojamies diendienā, proti – kā dzīvot ar gaišu enerģiju. Kā radīt arvien vairāk gaismas. Kā būt mīlestībā. Kā būt laimīgiem.

Tas ir dvēseles galvenais uzdevums šeit uz planētas Zeme – ar savu brīvu gribu kā cilvēkam izvēlēties gaismu un izgaismot tumsu. Nu un tad nu katrs kā mākam to darām.

Bet otrs svarīgais – iemācīties dzīvot saskaņā ar savu būtību. Ar savu sievišķo vai vīrišķo būtību. Nu ir taču kāds iemesls, kādēļ dzimstam kā meitenītes un kā puisīši. Līdz ar to mums ir jāiemācās kopt un audzēt to enerģiju, kurā piedzimstam.

Var jau nedarīt. Var jau tam nepievērst vispār nekādu uzmanību. Bet…..harmoniskāk un laimīgāk un pašiem patīkamāk būs tad, kad dzīvosim saskaņā AR nevis iesim PRET.

Jautājums –bet kāpēc tad mums to sievišķo enerģiju izmantot ir jāmācās? Nu gluži vienkārši tādēļ, ka dzīvojot vīrišķā pasaulē un uzkrājot ļoti daudz vīrišķās enerģijas, mums sanāk dzīvot pret savu būtību.

Tas ir kas līdzīgs kā mācīties mīlēt sevi. Kāds jautās –nu vai tad tas nav dabiski, mīlēt sevi? Kādēļ tas vēl jāmācās?

Nu tādēļ, ka dzīves laikā, vāveres skrējienā, brīžiem par to aizmirstam un pēc tam sadarām sev tik ļoti pāri, ka mums ir grūti, mums sāp, mums jūk attiecības un mēs slimojam. Kādēļ – nu tādēļ, ka pazaudējām mīlestību sevī. Tādēļ, ka aizgājām prom no savas būtības. Un tādēļ, ka sākām izturēties pa daudz vīrišķīgi un pazaudējām maigumu, mīļumu un mieru sevī. Vēl var teikt –pazaudējām sevi.

Un tieši tādēļ 6. novembrī svētdienā aicināsim visas tās meitenes un sievietes, kuras grib rūpēties un kopt sevī savu būtību, savu sievišķību, nākt kopā, lai dalītos pieredzē, lai atjaunotu ticību sev un tam, ka “ar mani viss ir pareizi” – plkst.11.00 no rīta uz Sievišķības skolas pirmo semināru par patiesu sievišķību, par pašapziņu un par laimi. Sievišķības skolas vadītāja ir Edīte Strautiņa. Par Edīti meitenes saka, ka viņa mums dod tik daudz informācijas, ka spēj vien tik paņemt pretim. Un tiešām – brīžiem 2,5 stundu vietā, meitenes tur pavada trīs stundas un vēl vairāk.

Vairāk info par Edīti, par Sievišķības skolu, par tikšanos un jauno kursu, lasi: http://www.pavasarastudija.lv/kategorija/sieviskibas-skola/

Ar mīļiem svētdienīgiem sveicieniem, Inese


 

Edītes Strautiņas 5 semināru cikla “PATIESA SIEVIŠĶĪBA” saturs un kalendārs: ŠEIT

 

Atbildēt