HandHeartCloudsFlare (1)2
Informācija par tuvākajiem notikumiem

11.novembrī vebinārs ”Kā dzīvot ar centru sevī?”

autors: INESE

Šis laikam ir viens no interesantākajiem tematiem, kādus jebkad esmu nodarbībās vadījusi. Šķiet jau grāmatā “Ieelpo laimi un mīlestību 2” runājām par to, ko nozīmē dzīvot ar centru sevī. Un šis teiciens un pats svarīgākais – tā būtība, man jau liekas, ka skan mums apkārt diendienā. Un tad, kad kādā no nometnēm es šo centru sevī pieminēju un atkal par to pastāstīju (it kā starp citu, jo visi taču par to runājam), tad pus zāle dalībnieku vienkārši iesaucās “Aaaaaa!!!! Tā tas ir??!!! To tas nozīmē!!!”.

Toreiz sasmējāmies, ka varam jau teikt vārdu “SILTS”, cik ilgi gribam, bet ja pa to laiku salst, tad nekādas izpratnes sajūtu līmenī tā arī nav.

Kāpēc tieši šo teicienu ir tik būtiski saprast un sajust? Tāpēc, ka tikai tad, kad atgriezies ar apziņu sevī, tad vari sākt audzēt SAVU spēku. Tad nevis vairs izkalpojies kādam, vai centies kādam līdzināties, bet reāli sāc sajust sevi un beidzot atļaujies būt PATI.

Un tad, kad esi pati, tad vari saprast un sajust, kas Tev pašai patīk vai nepatīk, ko mainīt, ko atstāt kā ir, ko audzēt, ko samazināt.

Bet kamēr dzīvojam ar apziņu citos, tikmēr vīra sliktais garastāvoklis var sabojāt mums dienu vai pat nedēļu. Bērna blēņas vai sliktās sekmes, var padarīt bēdīgu. Kāda kritika vai skarbāks vārds, izsist pamatu zem kājām. Utt.

Bet kā dzīvot savu dzīvi. Kā būt laimīgai un mīļuma pilnai, neatkarīgi no citu garastāvokļiem, veiksmēm, sekmēm un ikdienas?

Kad esam laimīgas un pilnas mīļuma – to varam dot saviem mīļajiem.

Bet ja dēļ viņiem bēdājamies, tad varam dot tikai šo savu bēdiņu.

Rīt vebinārā smalki un “lieliem burtiem” izstāstīšu kā tad pārnest apziņu un būt ar centru sevī. Kā neatkarīgi no apstākļiem uzņemties atbildību par savām (labajām) sajūtām un garastāvokli.

Mīļoju Tevi!

Tiekamies jau šodien, 11. novembrī!

Čatiņš sākas 19.00 un nodarbība 20.00-21.30. Vairāk info http://www.pavasarastudija.lv/2016/05/20/vebinaru-kalendars/

Pieteikšanās kā jau vienmēr pa epastu ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 19431408 (Aija).

Sirsnībā, Inese

Atbildēt