Grozs

Informācija par tuvākajiem notikumiem

Par pašapziņu, par naudu, par mums

autors: INESE

Kad veidoju Pavasara studijas februāra nometnes programmu, man pēkšņi kļuva pilnīgi skaidrs, ka nekad neesmu bijusi kādā notikumā, kur būtu speciāli viss veidots tā, lai es varētu paaugstināt un nostiprināt savu pašapziņu. Un varbūt, ka tikai man (bet tam es īsti neticu) šai jomā ir gājis kā pa celmiem un es tik ļoti labprāt savā ceļā būtu satikusi kādu, kas šai ziņā mani būtu atbalstījis. Skaidrs ir viens, ka šoreiz uz nometni aicinām visus tos, kuri jūt, ka vajadzētu sakārtot, nolīdzsvarot, paaugstināt un audzēt savu pašapziņu, savu drosmi, savu paļāvību. Atgūt ticību sev un saviem spēkiem.

Kā es jau kādu laiku saku – tikai liels, skaists un nolīdzsvarots Ego var dot iespēju Dvēselei darīt lielus darbus. Ja cilvēkam nebūs vēlēšanās sasniegt savus lielos (un arī mazos) dzīves mērķus, tad visticamāk tie paliks nepiepildīti.

Lai sasniegtu, ir jāzina – ko. Lai zinātu ko, ir jāgrib. Lai gribētu, lai uzdrošinātos gribēt, ir jābūt iekšējai ticībai un paļāvībai, ka to varu. Tā ir tāda īpaša neredzama ķēdīte, kurā kāds iztrūkstošs posms var visu sabojāt.

Ilgi domāju, kuru pašapziņas jomu vai šķautni mēs varētu paņemt mūsu nometnes tēmai, un secināju, ka lielai daļai mūsu sabiedrības tomēr vēl arvien klibo attieksme un “attiecības” ar naudu un pārdošanu (šī vārda visdziļākajā un skaistākajā nozīmē).

Kā nosaukt sava pakalpojuma, preces vai sava darba cenu. Kā pateikt to algu, kuru vēlos saņemt. Kā iedrošināties pelnīt tik, cik vajag vai tik, cik ir komfortabli. Kā “pārdot” to, ko daru. Kā vispār paskatīties uz pārdošanu tā viedi un dziļi. Nevis kā “iesmērēt”, kā “ iedzīvoties uz cita rēķina”, nevis tādā “kupi prodaij” līmenī, bet tiešām – kā uzdrošināties piedāvāt savu darbu un savu vērtību, bez kādiem kompleksiem un kaunēšanās.

Ka nepalikt gaidīšanas režīmā – ka kāds taču pamanīs, cik esmu vērtīga. Ka kāds taču mani novērtēs un atradīs.

Vai arī kā nepalikt nevarības vai lepnības režīmā – ka neiešu jau uzbāzties. Neiešu jau piedāvāt. Padomās vēl, ka MAN to vajag.

Mācīsimies kā pārdot netirgojot. Kā pārDOT. Kā nonākt līdz tam, ka cilvēki grib saņemt to, ko dod. Ka viņiem to vajag. Kā nonākt līdz tam, ka tieši to, ko es gribu dot, cilvēkiem ļoti vajag. Kas ir tas īpašais, ko tieši es varu dot un ko tieši no manis cilvēki grib saņemt.

Pirmo reizi nometnē taisīsim videotreniņus.

Pirmajā reizē visai grupai būs uzdevums saskatīt cilvēka unikalitāti. Mēs visa grupa pētīsim un meklēsim konkrētā dalībnieka spožāko pusi. To, kas patīk. To, kas mūs uzrunā. Un ja uzrunā tik lielu grupu, kāda esam nometnē, tad visticamāk, ka tas atspoguļo kādu palielu sabiedrības daļu, kura tad varētu būt tie cilvēki, kam esi vajadzīga.

No šī nometnes uzdevuma nenobīsties. Mēs visu uztaisīsim tā, lai ir droši un lai ir ļoti audzējoši un radoši.

Savukārt video otrā reizē mūsu uzdevums būs nosaukt to pakalpojuma vai preces cenu, kuru gribu saņemt. Vai varbūt nosaukt to algu, kuru gribu saņemt. Vai to summu, kas nepieciešama konkrētam projektam. Un tad paskatīties – vai es pats šim cilvēkam to summu  dotu. Vai man radās vēlēšanās pirkt.

Nu vārdu sakot – šai reizē visa programma un “ņemšanās” būs tikai pa mums pašiem.

Pirmā dienā brīnišķīgā pārdošanas meistare Ilze Grundmane mums pastāstīt un ļaus patrenēties pamainīt attieksmi pret pārdošanu. Vakarā lutināsim sevi Jolantas Sadovičas pirtiņā. Otrā dienā darbosimies pašapziņas audzēšanas jomā un pēcpusdienā nodosimies video treniņam.

Un trešā dienā būs otrs video treniņš, jo nu jau pie otrās reizes mēs zināsim ko sevī uzlabot, kā sevi labāk pasniegt un kā to darīt viegli, lai ir vislabākais rezultāts. Un pēcpusdienā vēl padarbosimies grupās, lai šo visu nostiprinātu.

Sestdienas vakarā baudīsim viesu mājas “Valguma pasaule” lāpu izgaismoto labirintu. Nu un svētdienas noslēgumā – tādi sapildījušies, pašapzinīgi un laimīgi sūtīsim pateicības vārdus Debesīm un dosimies mājās, lai to visu tad īstenotu dzīvē.

Mūsu nometnes vienmēr ir kā mīlestības enerģijas sapildīšanās krātuvītes, bet šai reizē jo īpaši veidosim visu tā, lai katra sajūtam, cik esam īpaša, neatkārtojama un unikāla vērtība.

PROGRAMMA: ŠEIT

Pieteikšanās: santa.livziniece@gmail.com vai pa tālruni 28361100 (vairāk par reģistrēšanās kārtību un dalības maksu: ŠEIT)

Vari izmantot arī ļoti ērtu pieteikšanās formu ŠEIT

No šodienas pieteikšanās ir sākusies!

 

Mīļoju, Inese

Atbildēt