tumblr_lw0ulbm5vG1qdounto1_500
Čakru enerģijas līdzsvarošana

Čakru vebināri

autors: INESE

Šodien sākam čakru enerģijas diagnosticēšanas un līdzsvarošanas kursu. Tā nu tas ir sanācis, ka šo kursu organizējam apmēram vienu reizi gadā. Iepriekšējais bija pagājšziem, vēl nesen pēc grāmatas “Septiņas saules” iznākšanas.

Man viena meitene klātienes seminārā uzjautāja – bet kā to var izdarīt vebinārā? Ko, vai tad katrs pats tos graudus sev gādās un priežu zarus meklēs.

Sasmējos un teicu: jā. Protams, ka pats. Kuram tad, ja ne pašam, to visu vajag.

Tīri praktiski tas notiek tā, ka katrā iepriekšējā reizē izstāstu, kas viss būs vajadzīgs nākamā reizē. Un tad vēl pa vidu uzrakstu kādu rakstu un vēl tiem, kas piesakās, īpaši tiek aizsūtīts uz epastu sarakstiņš ar lietām, kas uz šo praktisko nodarbību jāsagādā.

Vienīgā reize šai kursā, kad nav jāgādā nekas, ir šodiena – jo šodien tikai veiksim diagnostiku katrs sev un iemācīsimies to arī priekš citiem. Īstenībā tas ļoti atvieglo dzīvi, ja zini, kas ar tevi pašu notiek, kā arī ja zini, kādēļ tas otrs tā rīkojas.

Nu lūk, bet jau no nākamās reizes, būs jāsarūpē gan sarkanas sveces, gan graudi, gan egļu, gan priežu zari. Kā arī jāpadomā par simboliem, kuri simbolizē materiālo pamatīgumu un rada drošības sajūtu.

Aiznākamā reizē, kad jau runāsim par sievišķību, seksualitāti, naudu un materiālām vērtībām – tad vajadzēs oranžas sveces un ļoti maigu, bet bagātu iekārtojumu un simbolus ap sevi.

Pēc tam būs dzeltenā krāsa, un pašapziņu stiprinošas lietas utt.

Katrā reizē es došu ierosmi, ko visu var izmantot.

Nu un tai brīdī, kad notiek nodarbība, tad es visu pateikšu priekšā. Gan, ka tagad masējam pēdas, gan ka uzsēžamies uz egļu zariem, gan kā pildīt rakstu darbus, gan protams meditēsim. Nu vārdu sakot – vairāk darīsim kā runāsim.

Kā šodien sāksim, tā šis kurss turpināsies četrus mēnešus. Tātad beigsim martā, lai pilni spēka varētu mosties no ziemas miega un jau uz Jāņiem tikt uz devītā viļņa.

Vārdu sakot – ja esi gatava šodien diagnosticēt savu enerģiju un pēc tam ik pārnedēļas piektdienās tikties onlinā, lai dziedinātu un līdzsvarotu savu enerģiju, tiekamies jau šovakar.

Un atceries, ka čatot sākam jau 19.00, pats vebinārs sākas 20.00 – 21.30. Un vēl trīs dienas pēc tiešraides vari iegādāties ierakstu un noskatīties un līdzdarboties tad, kad Tev pašai ērtāk.

Ar mīļiem sveicieniem, Inese

25.11.2016

Vairāk par vebināriem: ŠEIT

Vairāk par kursu un šo vebināru: ŠEIT

 

Atbildēt