raksts 28.11 1
Ineses raksti

Atgriešanās ar pateicību un bezgalīgu mīlestību

autors: INESE

Esmu tikko kā atpakaļ no Pavasara studijas izbraukuma pasākuma kopā ar Vitu Sani. Šo mēs nesaucām ar nometni. Šis tiešām bija tāds izbraukuma transformācijas un dzīves caurskatīšanas pasākums, kas tā arī tika nosaukts “Dzīves upe”.

Divas dienas, bet ir sajūta vai nu, ka esmu bijusi prom ļoti ilgi, vai arī ļoti kaut kur tālu.

Īstenībā, mēs bijām ļoti tuvu. Viesu nams “Līcīši” http://www.licisiak.lv/. Fantastiska vieta, ļoti profesionāla apkalpošana (viss notiek, bet tu nevienu nemani, kas to izdara), ārkārtīgi viegla komunikācija un saskarsme organizēšanas laikā, un vienreizēji garšīga veģetārā virtuve par ļoti draudzīgu cenu. Nu vārdu sakot – katra klienta sapnis. Mums ļoti patika un esam ļoti pateicīgas. Jau izdomājām, ka savu vasaras nometni (vai nu augustā vai septembrī uz trīs dienām) organizēsim tieši tur. Līdz tam gan vēl ir februāra nometne, un par to drusku vēlāk vēl pieminēšu.

Runājot par šo tikko notikušo pasākumu – ir dikti, dikti, dikti laba piepildījuma sajūta. Ir milzīga pateicība Vitai Sanei par profesionālismu, par viņas spēku un jaudu divas dienas vienai pašai izveidot un novadīt tik pilnu programmu, ar dažādām tehnikām, ar ļoti dziļām praksēm, ar cigun un jogu. Piedevām tā, ka dalībniekiem pie tā visa ir ļoti viegli. Nu netiek uzšķērstas brūces, netiek atrauts nekas vaļā, netiek neviens palaists ar jēlu problēmu, lai pats tiktu galā.

Es pati visvairāk gaidīju regresijas metodi. Sagaidīju. Izdarīju mega darbu un palaidu ļoti daudz enerģijas, kas manī bija sakrājušās. Tagad ir miers. Tagad tā vietā ir ļoti daudz spēka un ļoti daudz enerģijas. Bet nevis tādas trakas un mutoļojošas, bet tādas – mierīgas un viedas.

Papildus regresijai man ļoti, ļoti, ļoti patika un deva milzu atklāsmes pašdiagnostikas meditācijas ar ceļu, mežu un upi. To nevar izstāstīt. To sapratīs tikai tie, kas paši tur bija. Bet īsos vārdos – tu saskati savu dzīvi caur simboliem un caur Vitas skaidrojumu iegūsti ļoti skaidru redzējumu uz savu dzīves konkrēto posmu. Vēl patika, ka visas garīgās prakses bija savienotas ar ķermeņa atslābinošiem vingrojumiem, ar enerģijas vadīšanu un jogu. Vēl patika tehniku dažādība – mēs gan meditējām, gan gājām regresijā, gan jogojām, gan skatījāmies filmu, gan izmantojām Helingera metodi, gan veicām rituālu…. Nu tāpēc jau ir sajūta, ka esam bijuši prom pusgadu. Katra no šīm metodēm atsevišķi ir ļoti, ļoti, ļoti dziļa. Bet ja to savieno vienā veselumā, kas notiek divas dienas nonstopā, tad ir sajūta, ka šodien esi piedzimis no jauna.

Esmu ļoti pateicīga Vitai par tik milzīgu vērtīgu darbu, ko mums bija iespēja izbaudīt.

Vēl man ir jāpasaka paldies Santai par pasākuma organizēšanu. Nu lūk šeit es varu teikt, ka mana uzticēšanās un paļaušanās ir sasniegusi 100%. Es patiešām varu pilnīgi neiesaistīties. Es patiešām varu ar mierīgu sirdi zināt, ka viss būs nokārtots profesionāli, silti un mīļi. Tā tas ir bijis visas iepriekšējās reizes un tā tas ir tagad. Milzīgs paldies, Santu!

Un vēl man ir jāpasaka paldies visām dalībniecēm. Acīmredzot Debesis mūs visas saveda kopā un izveidoja tik sirsnīgu, tik vienotu un labestīgu grupu. Daudzas no mums bija pirmo reizi, vairākas bija no mūsu Pavasara studijas nometnēm, vēl bija meitene, kas teica “bija periods 10gadu atpakaļ, ka tik daudz braucu uz šādiem pasākumiem, ka nolēmu – nekad vairs” un re tagad – viņa ar gandarījumu teica, cik ļoti vērtīga bija šī piedalīšanās. Katra mēs bijām tik savādāka un tai pat laikā pilnīgi visas īpašas, vienotas un gatavas viena otrai palīdzēt saprast, atklāt un atrisināt katrai savu uzdevumu. Paldies par to. Tik daudz iejutusies citu cilvēku dzīvēs nebiju varbūt nekad. Paldies par uzticēšanos. Man tas bija ļoti vērtīgi.

Un vēl paldies tām meitenēm, kas iejutās manā dzīvē. To mirdzumu jūsu sejās un augumos esmu nofotografējusi savā atmiņā, lai atcerētos visu mūžu. Paldies!

Šodien ar gandarījumu vēl esmu vakardienas un aizvakardienas sajūtās, lai burtiski kuru katru brīdi gara acīm sāktu domāt un raudzīties uz mūsu februāra nometni, kura būs tikpat īpaša un vērtīga.

Viena šī pasākuma dalībniece man vakar saka – es tik ļoti gribēju braukt uz jūsu nometni februārī, bet nobijos no filmēšanas un iešanas auditorijas priekšā. Tad nu te gribu jūs visas iedrošināt – vienkārši iztēlojies, cik vērtīgu resursu tu iegūsti, ja visi klātesošie ar milzu uzmanību Tevi vēro, lai atrastu Tavas unikālās vērtības. Neviens Tevi nekritizēs, neviens nevērtēs. Visiem ir tikai viens uzdevums – atrast konkrētā cilvēka unikālo vērtību un skaistumu. Mēs visi iepriekš būsim sagatavojušies un izgājuši mīlestības meditāciju, lai to varētu izdarīt. Wow. Es jau tagad zinu, ka arī pati reiz šādu mirkli gribu izbaudīt. Tā ir mega deva pašapziņai. Tā ir ļoti vērtīga satikšanās ar milzu spoguli, kurš tev pasaka, cik esi unikāla un īpaša. Jā – nākamā mums būs pašapziņas nometne. Celsim, līdzsvarosim un vairosim pašapziņu. Mūsdienās tā mums ir ļoti, ļoti, ļoti nepieciešama.

Visas ziņas par nometni ir mūsu mājas lapā: http://www.pavasarastudija.lv/kategorija/nometne/

Ļoti lielā mīlestībā, pateicībā un laimes sajūtā,

Inese

Atbildēt