2
Čakru enerģijas līdzsvarošana

”Čakru enerģijas līdzsvarošanas” kurss

“Čakru enerģijas diagnostika un līdzsvarošana”.

Tās būs 8 tikšanās reizes, kurās ar ļoti praktiskiem paņēmieniem iemācīsimies kā sakārtot savu enerģētiku un kā sev palīdzēt brīžos, ja kaut kādu iemeslu dēļ mūsu enerģija nav līdzsvarota, mierīga un harmoniska.

Kādēļ čakras?

Tādēļ, ka pirms kāda laika es sapratu, ka tā ir brīnišķīga metode kā mums katrai caurskatīt savu dzīvi. Mēs vienkārši jomu pa jomai (atbilstoši čakru enerģētikai) varam paskatīties – kā mums katrai iet.

Ar pirmo čakru saistās sazemējums. Attiecības ar vecākiem, attieksme pret savu pagātni. Spēja iesākt un pabeigt lietas. Būt šeit un tagad. Kā arī materializēt jeb piedzīvot to, ko vēlies.

Un var jau to nesaukt par čakru. Bet ja šajās jomās mums dzīvē nav kārtības, tad zini, ka Tev ir vajadzīgs lielāks spēks ķermeņa lejas daļā, kas saistīts ar uguns enerģiju un sarkanu krāsu, vitalitāti un spēku.

Otrā čakra jeb enerģijas centrs atbild par seksualitāti, sievišķību (vīriešiem vīrišķību), naudu un materiālām vērtībām. Ja spēka šai enerģijas centrā nav, tad mums trūkst radošas pieejas dzīvei. Mēs vienkārši nesaskatām variantus kā var darīt savādāk. Nu un jā – trūkst attiecību kvalitātes. Trūkst naudas. Trūkst materiālā nodrošinājuma.

Trešā čakra ir mūsu personības jeb Ego mājvieta. Šeit viss saistās ar mūsu gribu, ar mērķiem, ar pašapziņu, ar vērtībām.

Ja visās trijās šajās čakrās nav enerģijas – ir ļoti grūti dzīvot laimīgu un mīlestības piepildītu pasaulīgu dzīvi. Vienkārši bez spēka ķermeņa lejas daļā mums nepiepildās dzīvē tas, par ko sapņojam. Ir grūti apprecēties, izveidot vai noturēt ģimeni un attiecības. Jūk un brūk karjera. Kaut kur zūd naudiņa.

Nu un ceturtā čakra ir mīlestība, mīļums visapkārt un mūsos. Arī no šīs čakras var līdzsvarot savu dzīvi.

Trīs augšējās ir garīgās izaugsmes čakras. Piektā atrodas kakla rajonā un atbild par saskarsmi un komunikāciju ar citiem. Sestā ir atbildīga par prātu, intuīciju, ticību, meditāciju. Nu un septītā par saikni ar Debesīm un Dievu.

Katra nodarbība būs praktiska darbošanās. Pirmajā reizē – iepazīsimies un iemācīsimies diagnosticēt savu enerģētiku. Un jau sākot no otrās tikšanās mums būs ļoti konkrēti (sadzīviski) paņēmieni, kā ik dienas varam paši sev palīdzēt sakārtot katru no čakrām. Mēs sēdēsim graudos, basām kājām staigāsim pa čiekuriem, aktivizēsim kāju pēdas ar uguns enerģiju, dziedāsim spēka dziesmas, kārtosim attiecības un attieksmi pret mammu un tēti, piepildīsim ar mīļumu savu pagātni. Un tas viss vienā nodarbībā. Nākamajā būs citi uzdevumi. Katrā reizē starp nodarbībām būs mājas darbi, lai varētu iemācīties visu to ieviest savā dzīvē un pie vajadzības izmantot.

Vairāk par čakru nodarbībām vari lasīt mājas lapā sadaļā “Čakru enerģijas līdzsvarošana”: ŠEIT

Vai arī manā grāmatā Septiņas saules.

Ar mīļumu, Inese

 

Atbildēt