Где-найти-любовь
Uncategorized

Paldies par kopīgo pasākumu!

autors: VITA SANE

Manas mīļās un neatkārtojamās Inesīte un meitenes, kas piedalījās! Paldies jums par tik sirsnīgiem vārdiem un visiem sveicieniem manā vārda dienā! Vakar paņēmu pilnīgi klusu dienu un darīju tikai to, kas sākas ar vārdiem „es vēlos”, „man nāktu par labu”, jo pēc lieliem pasākumiem vienmēr prasās atgriezties normālā dzīves ritmā, izgulēties, atgūt spēkus. Kad strādā ar cilvēkiem, viss notiek pilnīgi citos apgriezienos, jo vajag gan pašai būt formā, gan arī spēt dod cilvēkiem to, ko viņiem šoreiz vajag no tevis.

Laikam tas man ir bijis raksturīgi gandrīz visu mūžu, bet īpaši kopš šī gada maija mēneša, esmu ierauta tādā notikumu virpulī, ka šķiet tā bija pirmā pilnīgi brīvā diena pēdējo 6 mēnešu laikā, kad uzliku uz pauzes visus „vajag” un visu, kas sakas ar „ jā” – jādara, jāiesāk, jāpabeidz… un izbaudīju īstu brīvdienu. Likās, ka šoreiz biju to nopelnījusi, jo beidzot jutu, ka darīju to pilnīgi legāli :)

Vienmēr ir un būs kāds, kas dod un kāds, kas saņem un viena bez otra nebūtu … Tāpēc vēlos jums pateikt milzīgu paldies par jūsu apņemšanos pelēkajā novembra sestdienā nokļūt līdz mums jaukajā Līcīšu paradīzē un piedalīties mūsu 2 dienu pasākumā! Katra no jums ir veselas grāmatas vērta, kas sastāvētu no iespaidiem, komentāriem, dzīves pārvērtībām un citiem brīnumiem. Arī kad nogurstu (jo šogad īsti nesanāk veltīt pietiekoši daudz laika atpūtai), kad runāju ar kādu no jums, mans spēks atgriežas, jo jūtu, ka esmu jums vajadzīga un ir vērts turpināt darīt to, ko daru ar vēl lielāku prieku un mīlestību.

Īpašs un sirsnīgs paldies mūsu Santai par nenovērtējamo atbalstu un brīnišķīgo organizēšanu! Kopš iepazinu Santu, jūtos ka Balta Eņģeļa rokās, kad viņa pieslēdzas, lai atrisinātu un palīdzētu kaut ko organizēt priekš mums.
Es jūs ļoti mīlu, mīļās, skaistās un vienreizējās Pavasara Studijas meitenes!!!

Vita

Atbildēt