Woman-kids
Informācija par tuvākajiem notikumiem

5.decembrī , VEBINĀRS ”Kā savienot nesavienojamo un izdarīt neiespējamo”

autors: INESE

Vai neiespējamā misija ir iespējama?

Daudzus gadus es saņemu milzumdaudz vēstuļu un jautājumu – kā apvienot mājas dzīvi, bērnus, ģimeni, ikdienas pienākumus un darbu, darbošanos, karjeru, plus vēl atrastu laiku sev, savai laimes terapijai. Un gadiem nevarēju pieķerties šai tēmai, jo man likās, ka esmu kaut kādā atvieglotā situācijā šai ziņā. Ka man nav bērnu, vīrs mani atbalsta manā darbības jomā un ..kā saka – kas man nekait.

Bet pagāja gadi un nu varu izbaudīt kā tas ir, kad ir bērni, kā tas ir, kad vīrs katru dienu ir prom savās darba darīšanās un man tai pat laikā ir studija un galu galā arī savas vēlmes, vajadzības un laiks, ko gribās veltīt sev.

Beidzot uzdrošinos pilnvērtīgi par to runāt, jo nu esmu tai visā iekšā.

Interesantākais, ka manā gadījumā man nepietrūkst laika. Ar saplānošanu un dzīves sakārtošanu es tieku galā. Man vairāk sevī ir jāpiestrādā ar savu iekšējo sajūtu, ka tad, kad esmu mājās – domāju par jaunām idejām un projektiem, bet kad esmu studijā šajās jaunajās idejās un projektos, tad ir sajūta, ka gribētos būt ar saviem mīļajiem mājās. Es sevi mierinu ar domu, ka tas tā ir tikai bērna pirmajā gadiņā, kad viņš vēl tik mazs. Un galu galā – es jau tiešām pārsvarā esmu mājās.

Toties samenedžēt lietas es tiešām esmu iemācījusies. Piedevām mums nav aukles un nav mājās palīgu, kas izmazgā māju vai sakārto dārzu. Visu darām paši. Divi lieli, viens pusliels (16gadi) un viens pavisam maziņš, kam vēl nav gadiņš.

Kā to darām?

Nu laikam, ka tomēr mums ir ļoti konkrēti nodalītas jomas, ko kurš dara un par ko ir atbildīgs. Tas ir izveidojies dabiski un nekad nav pārrunāts, ka tev tagad jādara tas un man tas. Nē. Vienkārši pa šiem 8,5 mūsu kopības gadiem ir lietas, kas sariktējušās savā dabiskā kārtībā. Piemēram, es neeju uz veikaliem. To visu izdara vīrs. Kā arī neko nedaru, kas saistīts ar mašīnas uzturēšanu (degviela, eļļa, tīrība, tehniskā kārtība vai apdrošināšanas). Savukārt manā pārziņā vairāk ir veļa, drēbes, mājas kārtība. Arī dārzs un bērns. Lai gan no otras puses – mēs visi darām visu. Un nav tā, ka es viena lapas grābtu. Vienkārši man kaut kā ir jānokārto, lai tas notiek. Lai darām kopā vai lai kāds no mums izdara.

Lūk – par to kā nokārtot, kā saplānot, kā ļaut dabiski notikt, kā izbaudīt to, kā notiek, runāsim mūsu pirmdienas vebinārā. Vārdu sakot runāsim par tādu sievišķīgu sadzīvi kā sabalansēt un harmoniski līdzsvarot savu dzīvi dažādos laika periodos. Kad bērni maziņi, kad ir pusaudži, kad ir jāuzsāk kāds bizness vai kad tieši otrādi – nemaz darba nav. Kā izdzīvot dažādus periodus un būt laimīgai, sievišķīgai un skaistai.

Vebināra čatam vari pieslēgties pusstundu pirms sākuma plkst. 19.30, bet nodarbību sāksim 20.00 uz pusotru stundu līdz 21.30. Ja netiec pirmdienas vakarā, tad vebināru ierakstīsim un varēs iegādāties ierakstu, kas būs pieejams vēl trīs dienas pēc tiešraides.

Ja Tev ir kāda specifiska situācija vai kāds jautājums, vari to man atsūtīt iepriekš, lai tad vebinārā to iekļauju un izstāstu.

Vairāk par vebināriem: http://www.pavasarastudija.lv/2016/05/20/vebinaru-kalendars/

Uz tikšanos jau pavisam drīz!
Ar mīļumu, Inese

 

Lektore: INESE

Vebinārs: ”Kā savietnot nesavienojamo un izdarīt neiespējamo”

Norises laiks: 5.decembrī. plkst. 20:00 – 21:30

Dalības maksa par 1 vebināru: 10.00 euro (t.sk. pvn)

Pieteikšanās un jautājumi: ineses.vebinari@gmail.com vai 29431408 (Aija)

Pieslēgšanās čatam: plkst. 19:30

Ieraksta noskatīšanās iespējas: 6.,7. un 8. decembrī, iegādājoties pieejas kodu

Atbildēt